Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Navigacja: ..przejscie w tryb kontrolny.. Honda 7 gen.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:43, 21.10.2010

Witam :-D
mam problem z navi pisalem juz o tym poprzednio w temacie PROBLEM Z EKRANEM LCD NAVI.. :!:
Byc moze teraz ktos sie znajdzie kto moglby mi pomoc?? :-/
Otoz navi wlacza sie i dziala wszystko poprawnie ale gdy uruchomie silnik wszystko zanika czarny ekran :cry:
Czy ktos wie jak mozna wejsc w tryb kontrolny zeby cokolwiek moc zrobic dalej??? czy tylko czeka mnie servis Hondy i pusty protfel :shock:
  • 0

#2 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 23:19, 21.10.2010

Moja propozycja jest taka nic nie zepsujesz a możesz naprawić:
Kluczyk w pozycji zapłon
Jak po komunikacie o tym że zabawa navi tylko na postoju ble ble wyskoczy ci przycisk OK
Naciskasz jednocześnie menu i lewy zoom na 3-4 sek.
Wejdziesz w tryb serwisowy, będzie sygnał dźwiękowy.
Z tego co pamiętam klikasz next next next aż będziesz miał wiele przycisków do wyboru (wiele naprawdę ciekawych funkcji).
Tam klikaj po kolei i w którymś możesz wykasować pamięć (SW) navi
U dołu masz przycisk download coś-tam, klikasz i ładujesz SW z płyty na nowo.
Może pomoże. Daj znać pozdro
  • 0

#3 Brodziu

Brodziu
  • Forumowicz
  • 1477 postów
  • Skąd:Gliwice/Manchester
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:204
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:37, 22.10.2010

Ja wchidze wtryb serwisowy przez nacisniecie 3 pierwszych przyciskow od lewej tj. Map menu i strzaleczka przez ok 5 sek
  • 0

Moj Tourer

Tuned by Cinsoft


#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:45, 30.10.2010

Witam ;-) jestem juz z nowymi informacjami na temat wyswietlacza.Wiec wszystko poszlo pomyslnie tak jak w instrukcji ;-)
W trybie kontrolnym zrobilem Formata i wgralem na nowo..Nadal to samo czyli po starcie silnika nie dziala wyswietlacz..
Byc moze jakis stycznik przekaznik ma wine? :idea:. Dodam ze po wylaczeniu silnika zeby uruchomic na nowo navigacje trzeba wyjac kluczyk i wloazyc go ponownie :!: Mysle ze z Navi jaki i z wyswietlaczem oraz napedem dvd jest wszystko wpoazdku.
Pozdrawiam :!:
  • 0

#5 kah

kah
  • Forumowicz
  • 55 postów
  • Skąd:WAW Szolifornia
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:56, 03.11.2010

moze kontrast trzeba ustawić?
ja swego czasu zrobiłem to samo co ty ( format) i potem musiałem wejśc spowrotem w settings, i ustawić podwietlanei LCD, inaczej był poprostu czarny.
  • 0

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:02, 05.12.2010

Miałem rok ten sam problem, też po uruchomieniu silnika ekran był czarny. Oddałem auto do takiego speca od elektroniki i co stwierdził. Do ekranu są podłączone dwa plusy i jeden podaje prąd przed uruchomieniem silnika , przy odpalaniu ten prąd zanika po to żeby zaraz po odpaleniu podawać prąd drugim plusem a u mnie nie podawał. W związku z tym macher podpiął mi tego plusa osobnym przewodem gdzieś do stacyjki i wszystko działa. Po roku mam inny problem już tym razem chyba z czytnikiem bo wyskakuje mi błąd disc reading error przez co nie działają mi przyciski od map i menu ale to już inny temat.
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:51, 08.12.2010

mam problem z navi pisalem juz o tym poprzednio w temacie PROBLEM Z EKRANEM LCD NAVI.. :!:
Byc moze teraz ktos sie znajdzie kto moglby mi pomoc?? :-/
Otoz navi wlacza sie i dziala wszystko poprawnie ale gdy uruchomie silnik wszystko zanika czarny ekran :cry:


jestem od niedawna posiadaczem hondy i mam ten sam problem. próbowalem tych sztuczek z formatem i nic to nie dalo. z kabelkiem od zasilania jeszcze nie, bo mam nadzieje ze moze w koncu ktos cos wymysli co zadziala, bez mieszania w kablach.
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:15, 11.12.2010

zrob format i wgraj od nowa.Tylko ze jak bedziesz wgrywac to na monitorze bedzie napsiane przy wgrywaniu (please don't shut off engine)
i nie mozesz wylaczac silnika mnie wgralo sie opieropo 3 godzinach jazdy Powodzenia :)
  • 0

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:10, 30.03.2011

witaj,widze że mamy podobne hondki,masz navi?walczę z ustawieniem zegara,przez menu navi przestało dziwnie to ustawienie działać
  • 0

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:45, 31.03.2011

mam ten sam problem... czy ktos moze mi powiedziec co mam zrobic zeby bylo OK ? Prosze!
  • 0

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:32, 31.03.2011

Ten sam problem tzn. kłopot z ustawieniem zegara czy wyłączający się monitor po odpaleniu?
  • 0

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:41, 31.03.2011

chodzi mi o wyl się wyświetlacz
  • 0

#13 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 06:59, 01.04.2011

Płyta z mapą to podstawa. Musi być czysta i nie porysowana bo wtedy wszystko się psuje.. i np zegar źle chodzi.... I zawsze powinna być płyta włożona do czytnika, żeby laser się nie brudził... Ja swoją płytę oddałem koledze z forum i nie miałem czasu wypalić drugiej włożyłem inną...i wyjechałem na 3 tygodnie odłączając akumulator...... .. Po tej operacji zegar źle chodził, wyświetlacz się nie wyłączał.. ... włożyłem płytę > i wszystko się samo poustawiało... nawet nie musiałem przestawiać zegara...

Ten sam problem tzn. kłopot z ustawieniem zegara czy wyłączający się monitor po odpaleniu?


Monitor po odpaleniu zawsze się wyłącza.... taki urok... jest to denerwujące jak wpiszesz coś do nawigacji na zgaszonym silniku i odpalisz auto.
  • 0

#14 mb666

mb666
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Londyn
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:28, 04.05.2011

Ja tez mam podobny problem. Ekran czarny, cala nawigacja nie dziala, nie moge ustawiac klimatyzacji itp. Natomiast dzieje sie to co jakis czas. Powiedzmy pomiedzy co drugim a co piatym wlaczeniem stacyjki na I ( accessory ) albo II ( engine on ). Co ciekawe jesli navi sie nie wlaczy to odzyje po 45 minutach. Teraz poluje na plytke z nowszym softem zeby jakis upgrade zrobic - moze pomoze.
  • 0

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:07, 04.05.2011

zgadzam się płyta musi być czysta,choć ja i tak już mam za sobą czyszczenie lasera.mam pytanko ,czy twoja płyta ma również polskę?do ver 2.05?bo ja mam jedynie orginał europy
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq