Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Siłownik maski w Acco 2004 zamiast preta???

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 01:27, 04.07.2010

Koledzy jak w temacie.
Czy ktoś próbował pokombinować i wymienić pręt (rodem z poloneza) maski silnika na elegancki siłownik???
Ma ktoś jakiś pomysł, fotki, może z jakiego auta pasuje mocowo.
Mam jeszcze Audi 80 B4 z 92 roku i super siłownik a do mojej Hani nie moge się przyzwyczaić.
Czekam na info. pozdrawiam
  • 0

#2 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:56, 04.07.2010

bez przesady :mrgreen: siły nie masz :?: czy codziennie pod maską dłubiesz :?:
  • 0
F1

#3 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 20:46, 04.07.2010

Siłę mam tylko na trasie powiedzmy ze Szczecina do Bielska (700km) jechałem w lipnej pogodzie więc musiałem 3 razy dolewać płynu do spryskiwaczy bo z tego co widzę to mam 3,5 litra a mam wersje z wysokociśnieniowymi spryskami xenonów a jazda w nocy z chwilowym wyłączaniem świateł, bo tylko wtedy lamp nie spryskuje - mnie nie bawi. Pozdro
  • 0

#4 tosztotomasz

tosztotomasz
  • Forumowicz
  • 812 postów
  • Skąd:LPU
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Exe
  • KM:2xx
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:26, 22.07.2010

Proszę bardzo

http://www.redlinetu...-ACURA_TSX.html

kumpel kiedyś do Legnuma to ściągał, chyba było OK.
  • 0

1205_honda_023_zps89ffe2c0.jpg


#5 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Modulo
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:RN3
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:44, 22.07.2010

kurde do 7gen jest niesprawiedliwa masa rzeczy :-P
  • 0

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#6 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:54, 22.07.2010

Siłę mam tylko na trasie powiedzmy ze Szczecina do Bielska (700km) jechałem w lipnej pogodzie więc musiałem 3 razy dolewać płynu do spryskiwaczy bo z tego co widzę to mam 3,5 litra a mam wersje z wysokociśnieniowymi spryskami xenonów a jazda w nocy z chwilowym wyłączaniem świateł, bo tylko wtedy lamp nie spryskuje - mnie nie bawi. Pozdro


zbiornik w wersji bez sprysków reflektorów ma ok 4,5L ze spryskami więcej :mrgreen: zrób sobie guzik tak jak Glinuś od sprysków reflektorów :mrgreen:
  • 0
F1

#7 lepo

lepo
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:peryferyjne WuWuA :)
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Emeryt sport z plusem
  • KM:240
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Back to black in hatch back :)
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:43, 22.07.2010

Zadzwoń i podpytaj tutaj: http://www.agat.elblag.pl/

Bardzo fajni ludzie i pewnie mogliby coś pomóc. Są producentem/dystrybutorem siłowników (oni to nazywają sprężynami), a mocowanie, takie jak na filmie, spokojnie można sobie dorobić na jakimś warsztacie ślusarskim (być może uda się dostać takie w ww. firmie). W sumie wyjdzie grosze...

Sam zamawiałem u nich zamienniki do klapy tylnej i wyszło około 100 pln.

[ Dodano: 2010-07-22, 21:47 ]
Chyba sam się skuszę :mrgreen: - montaż nie powinien być trudny, tylko trzeba dobrze długość i siłę dobrać
  • 0

było m.in: N22A1 (dłubany na 170KM), 2ZS-FE , CAYC, 1AD-FTV, 2ZR-FE; DW10BTED4 i mój emeryt 2ZR-FAE: http://www.accordklu...emeryt-od-lepo/
Jest wciąż DW10FC


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:16, 22.07.2010

Hah czasem jak przy kims podnosilem maske to robili wielkie oczy widzac ten pręt do podpierania...ale powiedzmy ze to jest do przeżycia...za to bagażnik otwieram dzien w dzien kilka razy..i tak wlasnie mysle jak tu zrobic zeby po wcisnieciu guzika w pilocie klapa sama jechała do gory...jakies pomysly?
  • 0

#9 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 07:22, 23.07.2010

Hah czasem jak przy kims podnosilem maske to robili wielkie oczy widzac ten pręt do podpierania...ale powiedzmy ze to jest do przeżycia...za to bagażnik otwieram dzien w dzien kilka razy..i tak wlasnie mysle jak tu zrobic zeby po wcisnieciu guzika w pilocie maska sama jechała do gory...jakies pomysly?


Co do klapy to mam Tourer-ka i tak właśnie mam otwierany bagażnik :mrgreen: cyk i do góry, cyk i na dół. Więc teraz myślę o klapie silnika. Swoją drogą dziwie się Hondzie że w aucie za taką kasę oszczędziła siłownika klapy ze pewnie parę groszy.
Dziewie się że jeszcze nikt z forumowiczów tego nie założył. Liczyłem się z tym że od razu ktoś mi klepnie że np. z jakiegoś Passata, A4 czy A6 z rocznika tego a tego pasuje siła i długość, a tu nikt o tym nie pomyślał. To pewnie będę pierwszy.
  • 0

#10 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 08:05, 23.07.2010

a mi tam prent nie przeszkadza, dobry tuner powiedzialby Ci "panie ale waga mniejsza" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a tak na powaznie to z bagaznikiem bym sie zastanowil gdyy sie dalo a co do klapy to poszukaj aut z podoba maska pod wzgledem dlugosci i powinno pasowac. moj sasiad tez sie smial ze nie mam silownika od maski:) a on w swoim B5FL ma.
  • 0

#11 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 13:29, 23.07.2010

a mi tam prent nie przeszkadza, dobry tuner powiedzialby Ci "panie ale waga mniejsza" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a tak na powaznie to z bagaznikiem bym sie zastanowil gdyy sie dalo a co do klapy to poszukaj aut z podoba maska pod wzgledem dlugosci i powinno pasowac. moj sasiad tez sie smial ze nie mam silownika od maski:) a on w swoim B5FL ma.

Kiedy ja mam jeszcze poczciwą pełnoletnią Audi 80-tkę i mam siłownik. Aż się chce płyn do sprysków dolewać, A w Hani .....
:|
  • 0

#12 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:38, 23.07.2010

ja nie lubie dolewac tego plynu bez roznicy czy mam silownik czy go nie mam:D i tu i tu sie trzeba ubrudzic no chyba ze ktos pucuje pod maska raz w tygodniu to moze sie nie zbrudzi chociaz porzadniejszy deszcz i tak bedzie trzeba znowu pucowac. silownik fajna sprawa ale czy aby na pewno warty wydatku rzedu 200zl jak nie wiecej?
  • 0

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:30, 23.07.2010

Jeśli bylby to zestaw ten z podanego linka to jak dla mnie warto..ale rozumiem ze dla kogos to moze byc spora suma jak za taki gadżet...
  • 0

#14 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 20:55, 23.07.2010

Chłopaki. O jakich kosztach wy mówicie. Wystarczy dopasować siłownik z jakiegoś popularnego auta i gotowe.
Koszt: Przykładowo do Passata B5 zamiennik - 36zł.NOWY, a używki z np z A8??? czy jakiejś BM-ki??? Może ktoś już coś rzeźbił???
  • 0

#15 tmc

tmc
  • Forumowicz
  • 633 postów
  • Skąd:Zakopane
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:08, 23.07.2010

siłownik to raczej bez problemu, każdy mocny bedzie dobry, gorszą kwestią wydaje sie być tu montaż, czyli miejsca w których bedzież kotwił.
Nie wiadomo czy jest do czego przykręcić(głównie w masce).
  • 0
Moja Hańcza http://www.accordklu...p=106949#106949
=== ZAPRASZAM PO PORTFEL, TOREBECZKE ===
http://allegro.pl/Sh...Show?id=1600961





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq