Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Problem ze skrzynia ASU5

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kubers80

kubers80
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:32, 17.01.2018

Panowie podpiąłem sie pod temat aby nie zaczynać jednak problem jest złożony wiec założę nowy, jadąc po wybojach wypada 2 bieg lub np przy nagłej zmianie kierunku (czasem bieg potrafi wbić sie ponownie samoczynnie jesli np zmniejszę obroty) poza tym w trakcie jazdy nie można wbić 3 biegu z 2/3 wchodzi czasem z trudnością redukcja jest niemożliwa, czasem nawet jesli auto sie zatrzymało bieg nie chce wejść podejrzewam synchronizator, na domiar złego nie jest to typowy accord a Acura tsx i skrzynia ASU5, pytanie do kolegów naprawiać czy wymienić a jesli wymienić to czy AST5 podejdzie silnik K24A3 ale kiedy kilka lat temu wymieniałem sprzęgło od Acco nie podeszło tylko od civic type r. Moze serwis skrzyni gdzieś w mazowieckim. Będę wdzięczny za porady
  • 0

#2 kubers80

kubers80
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:32, 17.01.2018

Znalazłem specyfikacje skrzyni ASU5 z tego co udało mi sie ustalić 1 bieg jest krótszy taki jak w skrzyniach acco 5 biegowych reszta wyglada identycznie, jest moze ktoś kto rozłożył i złożył taka skrzynie? Czy ciężki to temat jesli ktoś ma zmysł techniczny i narzędzia, czy trzeba do tego milion dziwnych ściągaczy itp. Prosze o podpowiedzi
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq