Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

CD Error

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bodzioaccord

bodzioaccord
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Dublin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:52, 05.11.2017

Witam wszystkich jako nowy uzytkownik Hondy i bardzo mi milo ze znalazlem sie na tym forum. :)

Jako ze dopiero zakupilem autko w bardzo przystepnej cenie, to mam kilka malych usterek ktore mam nadzieje bede wstanie sam ogarnac. Moje Radio wyswietla CD Error. Kiedy wciskam EJECT, radio nie mieli, nie dzieje sie nic, cisza. Grzebalem tam w tej szczelince ale nawet nie wyczulem zadnej plyty tylko bardziej cos aluminiowego. Czy ktos z was sie orientuje co to moze byc. Radio mam standardowe bez nawigacji.


  • 0

#2 Under

Under
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Krosno / Poznań
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:32, 07.01.2018

Stary temat, ale może odpowiedź komuś się przyda.

W takiej sytuacji radio należy wyciągnąć i rozkręcić. Nic nie da grzebanie w szczelinie, ponieważ jest on zamkniętą blachą aluminiową:

2O5XWVY.jpg

Płyty CD w zmieniarce są tak jakby nabijane na plastikowy walec który zmienia ich pozycję góra-dół.

Z tego co u siebie zauważyłem, to czasem płyta nie nabije się dobrze na ten trzpień, albo z niego wypadnie i mamy błąd CD ERR.

v4Wkv6E.jpg

Wystarczy po rozkręceniu radia i górnej jego obudowy odchylić plastikową osłonę i poprawić mocowanie płyty CD. Po podaniu napięciu zmieniarka będzie działać dalej prawidłowo.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq