Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Kierownica sama skręca, ściąga na nierównościach

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31 marekkraw

marekkraw
  • Forumowicz
  • 104 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:14, 01.05.2018

No i pochwaliłem na chwilę. Problem wrócił jak bumerang... 


  • 0

#32 lukasrz

lukasrz
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:LUBLIN
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS -35mm
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 20:27, 01.05.2018

Moze jakas nieszczelność.. Dziwne to

Chlodnica wspomy ten drut stalowy co koroduje? Bo mi to cieklo jak kupilem auto,mechanik dorobil z miedzi i nie ma problemów.

Użytkownik lukasrz edytował ten post 20:29, 01.05.2018

  • 0

#33 marekkraw

marekkraw
  • Forumowicz
  • 104 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:19, 04.05.2018

Tak.
Nieszczelności nigdzie nie ma...

Użytkownik marekkraw edytował ten post 07:20, 04.05.2018

  • 0

#34 lukasrz

lukasrz
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:LUBLIN
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS -35mm
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:39, 04.05.2018

Moze do wymiany pompa? Moze tam jakis syf w układzie jest? Wyje bardzo? Moze to nie problem układu kierowniczego? U mnie troche wyje pompa przy parkowaniu jak to w hondzie i nawet z cieknaca chlodnica wspomy auto dobrze się prowadzilo
  • 0

#35 milkes

milkes
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:Sulechow/Shannon
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Type S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:22, 14.03.2019

Nie lubie odgrzewac kotletow, ale natrafilem na ten temat wiec dodam tylko cos od siebie.

Tak - ten problem z samoskrecajaca kierownica jadac w tyl wystepuje u mnie, tak samo jak kierownica, ktora jest niezmiennie wrazliwa na jakiekolwiek nierownosci I nawet kaluze. Przy hamowaniu, trzymajac kierownice w dloniach moze niemilo samoistnie odbic w bok np w kaluzy, badz nawet jadac stala predkoscia. Nie jest to zawsze, jedynie w skrajniejszych przypadkach. Nie chcialbym miec takiej sytuacji jadac autem 200kmh...Od razu powiem, ze niezaleznie jakie kola dzieje sie dokladnie to samo. Mialem '03 2.0 SR z felgami 15", '05 Sport 16", Type S polift 17" doslownie w kazdej dzialo sie to samo. W kazdej mialem przebieg rzedu 150tys km i zadnych usterek zawiasu. W zadnym aucie inej marki tego nie mialem I powiem szczerze musi mi to siedziec w glowie, ze zaczalem szukac odpowiedzi na ten temat dopiero teraz :) Nie doszukiwalbym sie zbytnio usterek, ten typ po prostu tak ma - dodam wiecej, mojego taty vi gen z '99 zachowuje sie dokladnie tak samo.


  • 0
*** Honda for life ***

#36 lukasrz

lukasrz
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:LUBLIN
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS -35mm
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 20:04, 14.03.2019

Nie lubie odgrzewac kotletow, ale natrafilem na ten temat wiec dodam tylko cos od siebie.
Tak - ten problem z samoskrecajaca kierownica jadac w tyl wystepuje u mnie, tak samo jak kierownica, ktora jest niezmiennie wrazliwa na jakiekolwiek nierownosci I nawet kaluze. Przy hamowaniu, trzymajac kierownice w dloniach moze niemilo samoistnie odbic w bok np w kaluzy, badz nawet jadac stala predkoscia. Nie jest to zawsze, jedynie w skrajniejszych przypadkach. Nie chcialbym miec takiej sytuacji jadac autem 200kmh...Od razu powiem, ze niezaleznie jakie kola dzieje sie dokladnie to samo. Mialem '03 2.0 SR z felgami 15", '05 Sport 16", Type S polift 17" doslownie w kazdej dzialo sie to samo. W kazdej mialem przebieg rzedu 150tys km i zadnych usterek zawiasu. W zadnym aucie inej marki tego nie mialem I powiem szczerze musi mi to siedziec w glowie, ze zaczalem szukac odpowiedzi na ten temat dopiero teraz :) Nie doszukiwalbym sie zbytnio usterek, ten typ po prostu tak ma - dodam wiecej, mojego taty vi gen z '99 zachowuje sie dokladnie tak samo.


Magia... Moze maciek na szrot. Nigdy nie mialem takich problemów a hondy mialem rozne... Napewno jest cos nie tak. Hamując na drogach 16 kierownice mogę trzymać dwoma palcami..
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq