Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Jakie radio wybrać do nagłośnienia 2+2+2+1

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 luqy

luqy
  • Nowy
  • 11 postów
  • Skąd:białystok
  • Silnik:2.0
  • Wersja:s
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:49, 29.11.2016

Cześć
Od paru dni glowkuje jak by tu wkręcić jakieś fajne audio do mojej hondy. Aktualnie stanąłem na doborze radioodbiornika :D. Chciałbym zasilić nim dwa przednie głośniki oraz dwa przy tylnych drzwiach a półkę oraz subwoofer zasilić jakimś wzmacniaczem. Z tego co czytałem to radio musi mieć wyjście na zewnętrzny wzmacniacz a jeżeli chce podłączyć sub + 2głośniki do wzm to musi mieć ich nawet 2 żeby podłączyć potrzebny w tym wypadku 4kanałowy wzmacniacz. Dobrze myślę? Możecie podesłać jakieś modele które poradzily by sobie z moim problemem? Z góry dziękuję ps. Na przod wybrałem sobie Hertz dsk165 rms80 nad tyłem się jeszcze zastanawiam. Jak potrzebne są wszystkie głośniki i wzm do doboru radia to jutro podeślę
  • 0

#2 vti24

vti24
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Piotrków Trybunalski
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:51, 02.02.2017

W Accordzie to nie takie proste. Sam chcę podłączyć inną jednostkę u mnie to Alpine CDA ale jakoś szkoda mi tego ori sterowania radia w kierownicy które to jest sprzężone z wbudowanym seryjnie radiem. Możesz podłączyć inną jednostkę niezależnie od seryjnie wbudowanego sprzętu (na odrębnej instalacji). Radiem/odtwarzaczem spokojnie zasilisz wybrane Hertze. Tyłu bym wcale nie podłączał dla lepszej sceny a dał bym jedynie wspomniany wzmacniacz w mostku na subwofer. Tak w miarę fajnie to zagra. Oczywiście jeżeli chcesz dać z tyłu głośniki to możesz je zasilić z pod radia jak jest w serii plus dodać wzmacniacz z tyłu, wtedy będzie grało bardziej dla pasażerów lecz mniej będziesz słyszał niskie tony. Głośniki w półce bym sobie darował, lepiej mniej głośników a będzie wyraźniej grać ;-)


  • 0
ON

 Średnie spalanie: 6,80 l/100 km

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq