Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

ACC system prufen

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 marqs24

marqs24
  • Forumowicz
  • 16 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:CL9
  • Wersja:Exe
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:43, 29.06.2016

Witam. Nic nie znalazłem na ten temat, wiec założyłem nowy temat. Jestem szczęśliwym posiadaczem accorda od dwóch dni i nurtuje mnie jeden komunikat non stop wyświetlany na liczniku a nie lubię jak mi coś nie działa tym bardziej w takiej maszynie. Hania ma aktywny tempomat i wiem że komunikat dotyczy właśnie jego bo nie idzie go włączyć w żaden sposób, Przycisk ACC na kierownicy nie reaguje i nie zapala się żadna kontrolka. Nie wiem czy ktoś tam coś na grzebał czy wystarczy coś przyuczyć. Był malowany przedni zderzak i na początku pomyślałem że nie podpięli radaru ale sprawdziłem i wtyczka siedzi na miejscu. Proszę o info jakby ktoś miał do czynienia z takim "tematem"   :depresja:


  • 0

#2 marqs24

marqs24
  • Forumowicz
  • 16 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:CL9
  • Wersja:Exe
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:17, 10.07.2016

Podjechałem do ASO z tym tematem i podłączyli mnie pod kompa. Okazało się że jest wymagana kalibracja radaru UFFFF. Radar źle patrzy i stąd taki komunikat. Będę musiał jechać jeszcze raz bo taki kalibrator nie jest dostępny we wszystkich serwisach,  tylko jest wypożyczany z innych. 


  • 0

#3 marqs24

marqs24
  • Forumowicz
  • 16 postów
  • Skąd:Leszno
  • Silnik:CL9
  • Wersja:Exe
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:38, 13.09.2016

W końcu się udało. Byłem w ASO na kalibracje i jest wszystko ok. Skasowali mnie jedyne 300 złociszy choć słyszałem że to duuużo więcej może wynieść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq