Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Jaki kolor przewodu w wiązce do pompy paliwa V 93-98 F18A3

V Kolor przewodu pompa paliwa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pepe

Pepe
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iLS
  • KM:116
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:09, 23.04.2015

Chcę założyć odcięcie pompy paliwa - zabezpieczenie przed kradzieżą. Czy ktoś orientuje się, który przewód (jaki kolor) w wiązce w progu drzwi kierowcy widzie z przekaźnika pompy paliwa do samej pompy? Przejechałem wszystkie przewody w wiązce czujnikiem igłowym, ale na żadnym przewodzie gdy nawet pojawi się napięcie po włączeniu zapłonu, nie znika napięcie po wyłączeniu się przekaźnika pompy. Z kolei sam przekaźnik jest umieszczony w tak niedostępnym miejscu, że nie sposób dojrzeć jaki kolor przewodu wychodzi ze skrzynki za przekaźnikiem. To samo z dojściem do samej pompy. Na Autodata jest schemat ale do silnika 2.0 i kolory się nie zgadzają. Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Podaję też maila: piotr-bielski@wp.pl


  • 0

#2 MajkiWPR

MajkiWPR
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Ursus
  • Silnik:2.2
  • Wersja:ES
  • KM:150
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1996
  • Nadwozie:coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:23, 24.04.2015

Najprostrzym sposobem bedzie zajrzeć do pompy zobaczyc jaki koloro a potem szukac w progu :)


  • 0

#3 Pepe

Pepe
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iLS
  • KM:116
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:00, 24.04.2015

Najprostrzym sposobem bedzie zajrzeć do pompy zobaczyc jaki koloro a potem szukac w progu :)

Dziękuję :-) Też na to wpadłem, ale dostępu do pompy nie ma ani od strony pod kanapą tylną, ani od strony bagażnika. Czyżbym musiał zdejmować zbiornik?


  • 0

#4 wrona_CE2

wrona_CE2
  • Forumowicz
  • 34 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CE2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:54, 25.04.2015

Musisz ściągać bak żeby się dostać do pompy, nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie fabrycznie zasilanie pompy idzie przy progu pasażera i możne to tam trzeba szukać, wiązka na 3 kable, pompa i poziom paliwa.

Popołudniu mogę sprawdzić kolory chociaż nie wiem czy jest sens przy 3 kablach ...


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, Kolor przewodu pompa paliwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq