Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Jak rozkodować radio bose?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:15, 24.07.2008

Witam. Zostawiłem auto na włączonych światłach i padł akumulator. Zakodowalo się radio jest to fabryczny kaseciak bose,wyświetla się napis code. Szukałem w książkach obsługi samochodu i nigdzie nie ma. Skąd wziąść kod do niego, albo jaki, by go rozkodować? :-?

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:23, 24.07.2008

kolego tylko ASO Cie ratuje ;-) w tym przypadku
po nr. VIN podadza Ci kod radyjka :-)

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:26, 28.07.2008

Dzięki Trujson. Dzwoniłem do aso w Rzeszowie biorą 50zł za coś takiego i jak wcześniej nie znajdę codu to jadę do nich robią od ręki. :->

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:42, 28.07.2008

bardzo mnie cieszy ze moglem Ci pomoc ;-)

#5 pawelski

pawelski
  • Forumowicz
  • 139 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:20, 03.08.2008

Ja bym jechał do ASO, 50 zeta nie majątek a kolesie za rozkodowanie biorą podobnie.

Alfa Romeo 33 146 156,Accord VI VII,Lexus IS250


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:53, 02.09.2008

Umówiłem się w aso honda na rozkodowanie radia, miało być od ręki i bez wyciągania. Okazalo się że trzeba wyjąć go a nie ma elektryka bo sobota. Mówili żeby umówić się na inny dzień, wyciąganie potrwa 1-2godz a koszt wszystkiego to ok 250zł. Dojazd w jedną stronę 100km. W domu popatrzylem na zdjęcia od Siwego i wyciągnąłem radyjko zajęło mi 15min i odkodowałem w zakladzie rtv - 80zl. Ale jaja! wielcy serwisanci. Dzięki za zdjęci bardo się przydały. :ok

#7 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:28, 02.09.2008

Dzięki za zdjęci bardo się przydały.

Pozostaje Ci tylko wydrukować post ze zdjęciami i zawieźć do ASO, panowie sobie zaoszczędzą na czasie, :hahaha: wszystko by było inaczej gdyby pracowali na "accord" :cwaniak:

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:23, 03.09.2008

Oj pasowały by im te zdjecia i opisy zresztą nie tylko te :-P , ale by mieli ze dobrze gdy bym wysłał, nich będą w przekonaniu że są"dobrymi" fachowcami w aso honda. :ok Jeszcze raz dzi ęki Siwy za zdjęcia. Pozdrawiam :-)

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:58, 14.10.2009

Zaczynam-a więc jeśli chodzi o kod do radyjka jest to 5 cyfr i nie inaczej kod jest na naklejone karcie na pierwszej stronie w lewym rogu pod oznakowaniem PZL.Po wprowadzeniu kodu radio o ile nie jest uszkodzone zaczyna grać-Powodzenia!!!

[ Dodano: 2009-10-14, 12:05 ]
Sorki zapomniałem dodać że naklejona karta znajduje się w książce serwisowej. 8-)

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:46, 14.10.2009

To dziwne bo w mojej książce serwisowej jest inny numer kodu jaki ja mam :shock: i go wbijam gdy rozkoduje je.

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:11, 14.10.2009

Dokładnie Pretender bo to jest prawdopodobnie kod pocztowy i tu masz rację :!:

#12 kaer14

kaer14
  • Forumowicz
  • 285 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:59, 27.01.2010

Nie wiem, czy to pomoże, ale napisałem wczoraj prośbę o kod do BOSE bezpośrednio do Swindon. Dzisiaj dostałem mail, że przekażą moją prośbę do do biura obsługi klienta i oni przyślą mi kod. Pożyjemy, zobaczymy - dam znać jak przyślą mi kod. Wiem, że wielu forumowiczów ma z tym problem. :k

Dostałem odpowiedź. Niestety kierują mnie do najbliższego dilera, czyli wszystko zostaje po staremu. :rozpacz:


 


#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:02, 19.08.2010

panowie moze cos s ie zmienio z tym kodem-rozkodowaniem kaseciaka bose?

mam accorda coupe - radio bose

dzis bylem w aso i powiedzieliz e dao sie jeszce dosc niedawno taka usluge zalatwic- jezli chodzi o amerykanska wersje w tym coupe

niestety teraz juz eni amja dostepu do ich syst czy cos tam i jest lipa


jechalem z nadzieje za radioz acznie grac a odeslali mnioe z kwitkiem mimo szczerych checi


numer rdia z nam wklepalem te 3 przyciski i wyskoczyl

mimo to koels sam chcial jakis inny numer wklepujac jakies inne 3 guziki - i go nie dostal nic sie nei wyswietlallo


moze ktos ostatnio rozwiazal ten problem??


rozkodowalbym go u elektrinika ale nie che mi sie znow wyciagac tego radia :0

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:21, 23.08.2010

Siwy, prosze o zdjecia jak wyciagnac radio z accorda 99 na imail milan119@o2.pl z gory dziekuje pozdrowienia

#15 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 17:24, 23.08.2010

kolego jeżeli radio masz na górze to czytaj i oglądaj http://www.accordklu...opic.php?t=8939
jeżeli radio masz na dole http://www.accordklu...wtopic.php?t=13

temat dotyczy kodowania radia bose a nie jego demontażu - czytaj forum i zamieszczaj posty - pytania we właściwych działach - tematach




IPB Skin By Virteq