Cześć i czołgiem,
Wczoraj kupiłem daily w niezły stanie (1999, F18B2 + LPG), ale auomat MDJA nie ma drugiego biegu (wbijesz dwójkę, dodajesz gaz i nic się nie dzieje tj. obroty idą do góry, auto się nie napędza) - przy jeździe na normalnym Drive (D4) auto jedzie na 1 i tyle. Przełożenie wajchy na manualną zmianę biegów umożliwia jazdę tj. jazda na 1, rozpędzenie się, przebicie manualnie dwa biegi w górę i jazda dalej. Przy zatrzymywaniu auta automat przechodzi płynnie 3 > 2 > 1 i można ruszać (a później powtórzyć manualne w bicie z 1 na 3).
Właściciel auta jeździł tak 5 lat odkąd miał auto, nie ruszał tego.
Moje pytanie: wymieniać olej i sprawdzić czy zadziała czy od razu szukać drugiej skrzyni i robić swap?

























































