Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

tuleje wachaczy

VIII

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kirsak

kirsak
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Słubice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cu
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:00, 03.05.2023

Witam jakiej firmy polecacie tuleje wachaczy co by nie trzeba było wymieniać za miesiąc ponownie
  • 0

#2 rafisz

rafisz
  • Moderator
  • 1787 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 82
Wzorowa

Napisano 14:33, 03.05.2023

użyj szukajki, na ten temat tu już jest wszystko napisane, czytaj wszystko co dotyczy 7 i 8 gen, konstrukcyjnie przednie zawieszenie jest takie samo, oczywiście zamiennie nie pasuje, ale sam pomysł realizacji jest identyczny, tył jest inny, ale tam rzadko coś się psuje, pierwsza lepsza lektura to podwieszony temacik dosłownie pozycja wyżej

 

zamykam


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq