Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Charczące głośniki w wersji Executive - Premium Audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:00, 30.03.2010

Witam,
W moim Accordzie (rok 2008) strasznie charczą głośniki z zestawu Premium Audio (wersja Executive).
Myślałem że to jest problem przebasowanych stacji radiowych ale podobnie dzieje się przy płytach CD i mp3.
Na początku wydawało mi się że jest to tylko jeden głośnik(prawy tył) ale teraz słyszę to we wszystkich.
Próbowałem obniżyć basy, ale przy delikatnie mocniejszych utworach problem cały czas istnieje.
Zgłaszałem to w ASO podczas przeglądu - powiedzili że podobno taki problem zdarza się w tych modelach,
ale u mnie jest w porządku bo testowali... ale kur... jak jest w porządku jak charczy.
Słuch mam raczej tępy a i tak słyszę charczenie...
W samochodzie tej klasy z niby zestawem Premiun Audio to chyba nie powinno się zdarzać...
Aż wstyd puszczać muzykę gdy się z kimś jedzie....

Co radzicie, jak rozwiązać ten problem?
Proszę o każdą poradę.

Pozdrawiam
  • 0

#2 Ellipsis

Ellipsis
  • Forumowicz
  • 774 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:SkyPassion
  • KM:165
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:37, 30.03.2010

Byc moze glosniki sa nie dobrane dobrze pod system i brakuje im pradu ,przez to beda charszczec. Glosniki masz oryginalne czy wymieniane po swojemu?
Druga sprawa to to ze moze dzwi sa nie wygluszone(wytlumione) i to one graja ?
  • 0

Jest : Honda CBR 600 RR i inne... 

Była : Honda Accord 2.2 I-CTDI FL


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:19, 31.03.2010

Hmm,
Głośniki są oryginalne takie jak dobrała Honda.
Samochód jest bez żadnych przeróbek taki jak odebrałem go z salonu 15 miesięcy temu.
Swoją drogą muzyki nie słucham zbyt głośno tak tylko do jazdy.
Nawet gdyby to nie była kwestia samych głośników.. to chyba jakaś gwarancja powinna być...
I powinni ją honorwać. A może się mylę ?
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:30, 31.03.2010

spiderek, pojedź jeszcze raz do ASO (może nawet lepiej do innego) i zareklamuj raz jeszcze. Jezeli ponownie usłyszysz że wszystko jest ok, poproś o odsłuch w jakimś nowym ACC który mają w salonie lub na placu. Niech ustawia auta obok siebie tak żeby łatwo było porównać, ustawiając identyczne parametry dźwięku i jedną stacje radiową.
  • 0

#5 unpredictable

unpredictable
  • Forumowicz
  • 130 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:44, 01.04.2010

witam, ja tez mam oryginalne premium audio i nie mam żadnego charczenia. słuchałem dość głośno ostatnio nawet ciężkiego metalu (jak czekałem na żonę) i bass był piękny. reklamacja w ASO, a jak nie to pisz do Honda Polska. Mi pomogli przekonać ASO, że mam problem (inna sprawa) i mają go rozwiązać :)
  • 0

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:17, 01.04.2010

Dzięki za rady. A więc próbuję uderzyć jeszcze raz do ASO.
  • 0

#7 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:02, 14.04.2010

Moj znajomy miał ten sam problem (tez ACCO VIII) chodzilo o lewy glośnik [charczał] , wymienili na gwarancji (czekał na sprowadzenie głosnika tydzien czasu :?: ) wymienili i po 2 tygodniach wysiadł prawy głosnik! W tej chwili oczekuje znow na przyjazd glosnika do ASO, dodam ze acco ma w wersji executive a tam chyba jest premium audio. Orientujecie się jakiej to firmy są te głośniki?
  • 0
pozdrawiam
Kuba

#8 kuzek

kuzek
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:Wawa okolice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:31, 15.04.2010

bose
  • 0

#9 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:47, 15.04.2010

chyba jakis odpad poprodukcyjny BOSE dal dla Hondy, zeby dwa glosniki w przeciagu miesiaca padły? Zaznacze ze kumpel niekatował ani nawet nienadwyrężał ich, nieczepiałbym się gdyby było inaczej. Chyba ze to wina polskich dziur w drogach.
  • 0
pozdrawiam
Kuba

#10 kuzek

kuzek
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:Wawa okolice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:49, 15.04.2010

moze padly po zimie, jak w nierozgrzanym aucie dawał im popalic ..... ja u siebie nic takiego do tej pory nie zauwazyłem.
Jak sie skonczy gwarancja to i tak zagosci JBL
  • 0

#11 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:07, 15.04.2010

Daje sobie reke obciac ze koles (typ spokojnego emeryta;) ) nie dawał im popalic, stad tez moje zdziwienie ze to byly (sa) bose. Najwazniejsze ze wymienili na gwarancji. Musialo byc z nimi cos nie tak.
  • 0
pozdrawiam
Kuba

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:42, 20.04.2010

No i byłem w serwisie. Sprawdzili i zdecydowali że dwa głośniki do wymiany. Podobno będą do tygodnia.
Nie wiem dlaczego serwis stwierdził, że do wymiany są lewy przyód i tył, gdy ja słyszę że z wszystkimi jest coś nie tak.
Ale poczekamy aż zamontują i zobaczymy czy dalej będzie słychać.
Swoją droga zestaw premium audio, a taka plama w Hondzie :(
  • 0

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:53, 20.04.2010

spiderek, tak z ciekawości, byłeś tam gdzie poprzednio czy w innym serwisie, no i czy obeszło sie bez porównywania z innym ACC?
  • 0

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:18, 20.04.2010

Byłem tam gdzie poprzednio. Do tej pory od momentu zakupu jestem bardzo zadowolony z jakości serwisu i na razie nie było potrzeby zmiany :) chociaż ostatnio ceny mnie zaskoczyły....

Zapropnowałem już na wstępie że gdyby był jakiś problem z diagnozą to chciałbym prosić o porównanie z inym ACC...
Może to pomogło i okazało się niepotrzebne :)
Zobaczymy jak będzie dalej z ich wymianą no i awaryjnością.
  • 0

#15 diodaq

diodaq
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Irlandia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:48, 23.04.2010

Jakiej firmy sa glosniki w Acco VII wersja Executive - Premium Audio? W tylnej polce mam Pioneer, czy takie powinny byc?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq