Od niedawna jestem posiadaczem 8 generacji i zauważyłem stuki w przednim zawieszeniu na małych dołkach - czy ktoś ma pomysł. Poniżej linka od HEKA, który wrzucił - opis części zawieszenia
http://www.accordklu...ów-zawieszenia/

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska

XVI Ogólnopolski Zlot Honda Accord Klub Polska
Napisano 06:26, 02.09.2015
Od niedawna jestem posiadaczem 8 generacji i zauważyłem stuki w przednim zawieszeniu na małych dołkach - czy ktoś ma pomysł. Poniżej linka od HEKA, który wrzucił - opis części zawieszenia
http://www.accordklu...ów-zawieszenia/
Napisano 07:44, 02.09.2015
zapewne gumy staba i łączniki przód do sprawdzenia, w gorszym wypadku sworzeń wahacza górnego wyklepany
Angole na graty << -- Klick
tel. 603 36 sześć sześć 46
Napisano 11:23, 02.09.2015
tylko dodam, że zawieszenie w VIII gen jest bardzo trwałe. Jednak nawet w pełni sprawne głośno pracuje. Sprawdź jednak czy nie masz luzu na maglownicy z prawej strony, wiele modeli ma taki problem.
Napisano 13:34, 02.09.2015
tylko dodam, że zawieszenie w VIII gen jest bardzo trwałe. Jednak nawet w pełni sprawne głośno pracuje. Sprawdź jednak czy nie masz luzu na maglownicy z prawej strony, wiele modeli ma taki problem.
wiem wiem, tylko pukanie odczuwam na lewym kole a na kanale gościu oznajmił, że to na jakieś gumie stuka, tylko nie wiem jakiej i nie przy samym kole tylko bardzie w stronę silnika -czy ktoś wie co to za tuleja lub guma do wymiany
Magiel chyba odpada przy przebiegu 112 tys. km
Użytkownik mackry edytował ten post 13:34, 02.09.2015
Napisano 07:10, 03.09.2015
guma/tuleja/poduszka stabilizatora...to najszybciej wywala się w zawieszenie w Accordzie
Angole na graty << -- Klick
tel. 603 36 sześć sześć 46
Napisano 20:35, 15.05.2017
wiem wiem, tylko pukanie odczuwam na lewym kole a na kanale gościu oznajmił, że to na jakieś gumie stuka, tylko nie wiem jakiej i nie przy samym kole tylko bardzie w stronę silnika -czy ktoś wie co to za tuleja lub guma do wymiany
Magiel chyba odpada przy przebiegu 112 tys. km
Znalazłeś powód?
W poszukiwaniu mocy...
Napisano 13:55, 21.02.2026
Napisano 14:01, 21.02.2026
łącznik stabilizatora, poduszki stabilizatora, może sworzeń w górnym wahaczu, najpierw to sprawdź
Napisano 14:34, 21.02.2026
sprawdzilismy sworzeń odkrecając go tylko od zwrotncy i jest bardzo lużny, mozna go bardzo lekko obracac, przechulac itd. nie stawia zadnego oporu
czy to oznacza ze jest zuzyty?
Napisano 17:45, 21.02.2026
sprawdzilismy sworzeń odkrecając go tylko od zwrotncy i jest bardzo lużny, mozna go bardzo lekko obracac, przechulac itd. nie stawia zadnego oporu
czy to oznacza ze jest zuzyty?
tak
VIII
Mechanik →
Układ elektryczny →
napisy przy ikonach wyświetlaczaNapisany przez Luk202 , dziś, 09:03 |
|
|
||
VIII
Mechanik →
Układ elektryczny →
Check engine po wymianie rozrusznikaNapisany przez Arodt , 26 maj 2026 |
|
|
||
VIII
Mechanik →
Układ napędowy →
Honda Accord VIII 2.0 rok. 2008 automat przestal dzialacNapisany przez Grz@gorz83 , 02 maj 2026 |
|
|
||
VIII
Mechanik →
Układ hamulcowy →
Blaszki przód ?Napisany przez Runner1977 , 16 kwi 2026 |
|
|
||
![]() |
VIII
Mechanik →
Układ elektryczny →
Znów czujniki parkowania bo wcześniejszy został zamkniętyNapisany przez Jestem_Opekk , 06 kwi 2026 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych