Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Brzęczy w okolicach poduszki pasażera


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:10, 12.11.2009

Witam koledzy.
Mam problem z moją Haniom,brzęczy mi jakaś blaszka czy coś w podobnego w okolicy poduszki powietrznej pasażera,denerwujace jest to strasznie.
To brzęczenie nie jest cały czas,pojawia sie co jakis czas przestaje pozniej znowu nie mam pojecia co to moze byc,może ktos wie jak wyjac tą poduche od pasazera,czy moze samemu tego lepiej nie robic.
Power of dreams

#2 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:14, 12.11.2009

Hehe to mam tak samo :mrgreen: Jakiś świerszcz w okolicach poduszki pasażera i też raz jest a raz nie ma, pewnie czasem śpi :mrgreen:
Ale juz sie przyzwyczaiłem, to taki mój przyjaciel :r

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#3 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:31, 12.11.2009

Śmieszne, ale prawdziwe - mam podobnie :mrgreen:
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#4 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:59, 12.11.2009

jak my wszyscy... wystarczy rozebrać schowek i podociągać śruby które są pod spodem, poukładać kable (poowijać co się da taśmą bawełnianą) oraz sam schowek.. pomaga ;-)

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#5 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:53, 12.11.2009

koledzy co ja tam z tym schowkiem nie robilem,jezdzilem nawet bez schowka zeby zlokalizowac tego swierszcza poowijałem jak kolega pisze filcem samoprzylepnym i nic diagnoza moja jest okolice poduszki powietrznej tylko ze od schowka tam nie ma dostepu,trzeba by sie dostac jakos od gory ale troche obawiam sie o ta poduche i poprostu nie wiem jak.
Power of dreams

#6 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 09:47, 13.11.2009

Może to nie poducha tylko wentylator ?? Zdejmij schowek włącz nadmuch i posłuchaj czy nie piszczy.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#7 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:28, 13.11.2009

Ale kolego to nie jest piszczenie tylko brzeczenie,a zreszta wylaczalem nadmuch i tez brzeczalo,jak stukam delikatnie w zaslepke od poduchy to slychac to brzeczenie,tylko to brzeczenie nie jest caly czas pojawia sie na chwile i znika,a jestem przekonany ze to w okolicach tej poduchy,tylko nie wiem jak ja wymontować bezpiecznie.
Power of dreams

#8 michal750

michal750
  • Forumowicz
  • 222 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:23, 14.11.2009

Podobnie jak Wy mam to samo. Raz jest a raz go nie ma. Gdzies za schowkiem pasazera. Jakby metal tarl o metal.
SUPERBIKE RULEZZ

#9 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:47, 15.11.2009

odepnij akumulator, wtedy nic Ci nie grozi

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:38, 10.03.2010

czy ktos juz odkryl jaka jest przyczyna tego brzeczenia? mnie zaczyna to powoli irytowac i chyba jakos na czasie rozbiore z pol deski zeby sprawdzic co to...

#11 eXtReMeDMG

eXtReMeDMG
  • Forumowicz
  • 230 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:43, 10.03.2010

U mnie też brzęczy, ale tylko jak jest zimno :-/

#12 Mariusz439

Mariusz439
  • Forumowicz
  • 250 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:03, 11.03.2010

hehhe - u mnie też tam brzęczy. Przy niskich temperaturach z drzwi też jakieś dźwięki dobiegają, najlepsze jest to, że dźwięk znika jak otworze okno choćby o milimetr :)
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

#13 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
Reputacja: 24
Super

Napisano 08:39, 12.03.2010

no pod tym względem nasze Acco są mega nieudane....ja na wiosnę zamierzam wyjąć cały środek z auta i wyszukać wszystkie przyczyny trzeszczenia/brzęczenia/stukania....dodatkowo wygłuszyć wszystko matami i zobaczymy co to da. Mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający

#14 desperat000

desperat000
  • Forumowicz
  • 221 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 20:44, 13.03.2010

koledzy ja mam taka teorie odnośnie tego, w miejscu gdzie jest filtr kabinowy jest "cłodniczka" od klimy jak sie nie myle aluminiowa i moze tam cos sie ociera i brzeczy. u mnie tez ten dziwny odglos sie pojawil i jak sie ociepli to zajrze tam moze to tam jest przyczyna

H O N D A Szybsza niż wygląda.....

 

Sreberko VII polift 2.2 i-CTDI "desperat000"


#15 michal750

michal750
  • Forumowicz
  • 222 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:52, 13.03.2010

Cytujac kolege z innego tematu:
"Ściągamy osłonę słupka i wpychamy ciasno gąbkę między blachę, a najdalej wysuniętą część deski( miejsce gdzie osłona wchodzi dolnym listkiem w deskę). Jest tam przestrzeń ok 1 cm gdzie należy potraktować gąbką i świerszcz zapada w sen:) u mnie pomogło, ale walczyłem z tym długo."
SUPERBIKE RULEZZ




IPB Skin By Virteq