Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

zamykanie się drzwi na postoju w VII Gen.


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 mayday1

mayday1
  • Forumowicz
  • 69 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 05:53, 02.10.2009

witam mam pytanie czy wasze accordy tez tak maja czasami wyjde z samochodu z kliczykami c zamkne d zwi a po chwili auto samo się zamknie? czt to możliwe czy mnie straszy;)

żadko się to zdaza ale czasem sie tak dzieje i makm stracha zostawić auto zamknięte z kluczykami w środku
BYŁ civic coupe jest accord VII

#2 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:10, 02.10.2009

na odpalonym silniku czy nie ?? bo jak się rygulje na odpalonym to na 99% moduł centralnego do wymiany w drzwiach kierowcy.
F1

#3 mayday1

mayday1
  • Forumowicz
  • 69 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:29, 02.10.2009

nie na zgaszonym jak wyjde z auta
BYŁ civic coupe jest accord VII

#4 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:39, 02.10.2009

hmmm ryglowania nie było chyba w VII gen centralny i alarm zamykasz z kluczyka tzn z przycisków na kluczyku? czy jest osobny pilot :?: może coś zwarcie robi w pilocie czy jak... na początek wymień baterię :mrgreen: ale widzę że to problem dla speca od centralnych ale i tak mam przeczucie że to ten moduł co u mnie padł
F1

#5 mayday1

mayday1
  • Forumowicz
  • 69 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:41, 02.10.2009

jeszcze opcja że jak wsadze kluczyk do kieszeni to cos sie tam nacisnie i zamknię dzeki za info zobacze czy się bedze dziac dalej
BYŁ civic coupe jest accord VII

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 07:59, 02.10.2009

Nie ma takiej opcji,aby sam zamykał po tym jak wysiądziesz z auta.Jedynie zamknie się sam w momencie kiedy auto masz zamknięte-wciskasz na pilocie otwarcie drzwi,ale ręcznie ich nie otworzysz,wtedy po kilkunastu sekundach drzwi ponownie na ryglach się zamkną.Mało też prawdopodobnie,aby po włożeniu kluczyka do kieszeni przypadkowo wciskał się przycisk zamykania.Jeżeli często się to zdarza to,albo siłownik centralnego,albo centralka alarmu-może jakieś zwarcie.

#7 Pudzian

Pudzian
  • Forumowicz
  • 94 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:14, 02.10.2009

Ja tez ostatnio miałem taki przypadek ze centralny sie zamknął na szczescie kluczyki miałem ze sobą.

#8 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 17:53, 02.10.2009

jezeli kluczyki są w stacyjce to drzwi nie zamkną się i nawet drugim kluczykiem nie zamkniesz. w VIgen tak jest to i pewnie w VIIgen też. o ile wszystko dziala jak trzeba. może jakieś skoki napięcia są?

Do zobaczenia na trasie.


#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:33, 05.10.2009

witam mam pytanie czy wasze accordy tez tak maja czasami wyjde z samochodu z kliczykami c zamkne d zwi a po chwili auto samo się zamknie? czt to możliwe czy mnie straszy;)

żadko się to zdaza ale czasem sie tak dzieje i makm stracha zostawić auto zamknięte z kluczykami w środku


Czesc,

Mialem doladnie to samo, skonczylo sie na wymianie "czujnika od centralnego" w drzwiach kierowcy, 500 zl w wymiana w ASO.
Byc moze to wlasnie jest to samo.

Zatrzasnalem DWA razy tak sobie kluczyki w srodku... na dzialajacym silniku.

Pozdr
Mirek

#10 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 05:51, 06.10.2009

to samo co u mnie ten moduł kosztuje coś koło 350zł reszta to robocizna
F1

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:28, 25.10.2009

ten modul to silownik zamka drzwi kierowcy i jest on do wymiany-przedostala sie wilgoc do srodka silownika! ok 400zl nowy

#12 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:08, 26.10.2009

zastanawiam sie czy to moze nie problem z komputerem u mnie tak jest ze po otwarciu pilotem jesli żadne drzwi nie sa otwierane auto automatycznie samo sie zamyka i teraz pytanie czy to standard dodatkowe zabezpieczenie :?:

#13 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 18:09, 26.10.2009

Nuku, to normalne. Stad wlasnie slynne zatrzaskiwanie kluczow w bagazniku.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:34, 04.11.2009

Witam serdecznie podepne sie do tego postu jak mozna mam problem nawet duży opowiem od poczatku mam accorda VII 05 rok 2.2 diesla problem polegana tym po wlazeniu kluczyka do stacyjki i otwarciu drzwi kierowcy i zamknieciu ich spowrotem auto sie zamyka dzieje sie to tylko wtedy gdy kluczyk jest w stacyjce o ile mi wiadomo moduł sterowania centralnym zamkiem znajduje sie w drzwiach kierowcy we wlaczniku otwierania szyb ktory zostal juz wymieniony na nowy i dalej jest to samo po wyjeciu kluczyka ze stacyjki jest tak jak powinno byc jednak gdy sie tylko go wlozy drzwi sie zamykaja same jest to uciazliwe gdyz nie mozna wysiąść na odpalonym silniku z samochodu bo sie zamknie moze ktos z was mial podobny problem i mi troche pomoze pozdrawiam i dziekuje z gory

#15 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:08, 05.11.2009

do wymiany moduł centralnego zamka w drzwiach kierowcy. szukaj na forum ja to gdzieś opisałem w swoim temacie. cena w aso tego modułu ok 350pln
F1




IPB Skin By Virteq