Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Soniaczek zamaist seryjnego BOSE...


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:15, 08.09.2008

Witam, chcialbym wywalic oryginalnego kaseciaka BOSE i wsadzic SONY'ego z poprzedniego Civiczka,
czy to radyjko bedzie pasowac w szczeline po BOSE?
czy nei bedzie propblemu z podlaczeniem pod niego seryjnego wzmacniacza, suba i anteny wysuwanej?
jak zrobic aby radio gralo po wylaczeniu zaplony?
czy duzo z ta operacja bedzie problemow?
Pzdr :)

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 16:33, 08.09.2008

znalazłem kiedyś taki temat na forum - odpowiedź była raczej jednoznaczna nic oprócz BOSE nie będzie działało prawidłowo w tym zestawie.

#3 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:44, 08.09.2008

Najlepiej chyba będzie jak wymontujesz cały zestaw (kaseciak + głośniki i ew. zmieniara) i sprzedasz całość. A potem kupujesz ładny zestawik aby wszystko razem ładnie ze sobą pracowało.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:41, 09.09.2008

To pod tego Sonaiaka nie bedzie fabryczna reszta grala? ;>

#5 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 14:09, 09.09.2008

raczej nie / 99% /

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:28, 20.10.2008

tak sie sklada ze dzis facet zamontowal mi radio sony'ego wszystko chodzi ok, poza jednym szczegolem. graja 4 glosniki w drzwiach ale nie gra glosni z tylu, en zamontowany centralnie. nie wiecie dlaczego? a co do wysuwanej elektrycznie anteny, to ta moja w Accordzie VI chyba nie jest elektryczna... a moze? ale jest popsuta?

#7 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 13:13, 21.10.2008

Jeżeli mamy fabryczny zestaw BOSE, to subwoofer gra tylko jeżeli jest podłączony equalizer. Inne radia nie mają możliwości podłączenia go i przez to subwoofer nie gra.

Do zobaczenia na trasie.


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:17, 21.10.2008

no miałem w tym soniaków equalizer... trudno radyjko juz sprzedalem, zostanie seryjne C-A :)

#9 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 15:04, 21.10.2008

Poszczególne komponenty systemu BOSE

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:55, 18.12.2008

czy to wszystko co jest na tym rysunku z samochodem to jest w każdej Hondzie z Bose zamontowane? sporo tego. u mnie nie ma chyba tych tylnych tweeterów po bokach i woofer jest centralnie na tylnim podszybiu. to normalne?
poza tym mam taką refleksję, że jak na tyle podzespołów to to tak sobie gra. no chyba że mam cos skopane.

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#11 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 02:02, 19.12.2008

mało basu chociaż jakościowo ok... po wsadzeniu Alpine 9855 czyli jednego z najwyższych modeli... wyciąga się z tego bose o wiele więcej..ale sub nadal milczy... temat powoli jest rozgryzany :-)

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#12 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 00:44, 29.12.2008

pozwolę sobie odświeżyć temat i zadać kilka pytań

1. co z tymi tweeterami? na tylnej pólce ich u mnie nie ma, nie wygląda mi też na to aby ktoś je odkręcił od półki, może ich wcale nie było albo są gdzieś indziej (bo subwooofer jest na środku a na rysunku po prawej stronie go dali, to może i te tweetery też gdzieś indziej są).

2. czy tylne głosniki sa dużo cichsze niż przednie (sprawdzałem przód-tył funkcją 'fader' i różnica jest znaczna). no i czy w oryginalnym kaseciaku nie ma żadnego podbicia basów? nie mam instrukcji i nie wszystko wyczaiłem metodą prób i błedów może.

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#13 Kitos

Kitos
  • Forumowicz
  • 149 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:37, 06.03.2009

temat powoli jest rozgryzany :-)


i jak? :->
"The faster you go, the shorter you are. "

#14 bodzik

bodzik
  • Forumowicz
  • 9 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:06, 17.03.2009

pozwolę sobie odświeżyć temat i zadać kilka pytań

1. co z tymi tweeterami? na tylnej pólce ich u mnie nie ma, nie wygląda mi też na to aby ktoś je odkręcił od półki, może ich wcale nie było albo są gdzieś indziej (bo subwooofer jest na środku a na rysunku po prawej stronie go dali, to może i te tweetery też gdzieś indziej są).
.


Mam to samo w swoim Acco. Czy przypadkiem w jakichś "okrojonych i uboższych" wersjach ze względow oszczędnosciowych po prostu nie montowano tych tweeterów na tylnej półce? Czy pozostała cześc instalacji audio BOSE jest identyczna jak w wersjach "bogatszych"?
PZDR

A. VIII 2.0 LifeStyle 


#15 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 22:14, 17.03.2009

u mnie wróciło bose na pokład ale tweeterów nie mam na półce z tyłu ani w słupkach

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂





IPB Skin By Virteq