Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Kolorowe zegary !!


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
84 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:51, 09.08.2008

Witam.
Mam pytanie: czy i jak można zmienić oświetlenie zegarów ??
ewentualnie jaki kolor proponujecie zamiast białych cyferek ??
a może niepotrzebnie jest cokolwiek zmieniać ??
czekam na Wasze opinie !! :dancing:
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:07, 09.08.2008

szczerze mogę polecić tarcze indiglo. rewelacja. bez problemu znajdziesz na allegro tarcze a jak nie to na zamówienie też zrobią i szkoda się bawić w zmianę bo nie jestem pewien ale może to być na zasadzie podświetlania np. ogrzewania, mianowicie jest kolorowy kawałek plastiku a żaróweczka lub dioda biała. A co do kolorów to według mnie niebiesko-czerwone.

#3 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:03, 09.08.2008

ok dzięki
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#4 r.wolf

r.wolf
  • Forumowicz
  • 17 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:09, 17.08.2008

kiziol jak bedziesz kiedys na krematorium to zapytaj o miśka jezdzi czarnym civem sedanem i ma on u siebie indiglo mozesz zobaczyc jak zegary wygladaja na zywca. A powiem ze wygladaja swietnie :-P
Jezeli masz pieprzyc glupoty ... najlepiej sie nie odzywaj ... konsekwencje moga byc tragiczne ... dla ciebie !!!

#5 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:11, 17.08.2008

ok dzięki
intresowałem się tym troszkę i muszę powiedzieć że bedzie ciężko chyba bo mam automata i zegary są troszkę inne niż w manualu.
Chyba, że na zamówienie.
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#6 qba2802

qba2802
  • Forumowicz
  • 39 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:38, 17.08.2008

Wg mnie to civicu ok można zmieniać,ale w Accordzie ja bym nie ruszał jakoś wydaje mi się,że nie pasuje wstawiać idiglo itp...Ale to tylko moje zdanie ;-) .
Pozdrawiam

#7 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 11:05, 17.08.2008

i tu się z Tobą zgadzam - accord z kolorowymi zegarkami - nie.
No oczywiście kwestia gustu, a nad gustami się nie dyskutuje.

#8 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:39, 17.08.2008

dzięki Panowie - poprostu tylko pytałem.
Póki co nic nie ruszam.
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#9 Guest_slajders_*

Guest_slajders_*
  • Guests

Napisano 08:26, 22.09.2008

W najbliższym czasie będę musiał wymienić kontrolkę ABS W tym celu muszę zdemontować zegary. Pytanie do tych co demontowali. Na jakie trudności mogę napotkać podczas tej operacji

[ Dodano: 2008-09-24, 21:15 ]
Dzisiaj chciałem dobrać się do zegarów. Niestety operacja się nie powiodła Za cholerę nie mogłem zdjąć tego plastiku osłaniającego zegary Narobiłem tylko wgniotów na brzegach tapicerki i zostawiłem. Jeśli ktoś mógłby podać jakieś wskazówki jak to zrobic i nic nie uszkodzić to byłbym wdzięczny. A może ktoś jakiegoś manuala by zrobił...

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:45, 26.09.2008

ja robiłem to tak odkręcałem 3 wkręty znajdujące się pod daszkiem od zegarów , ściągałem dzyndzla od ustawiania jasności zegarów , żeby się nie zgubił , następnie wyciągałem przełączniki z lewej strony kierownicy (regulacja wysokości świateł , przeciwmgielne , i jeden pusty na którym była dioda ) następnie przełącznik od awaryjnych i z każdego odpiąłem kostkę następnie delikatnie podciągam ta całą plastikową osłonę bez żadnych narzędzi użycie odpowiedniej siły powoduje wyskoczenia osłony z zaczepów jest ich tam kilka wiec trzeba lecieć po kolei nie wszystkie na raz , ściągamy osłonę najlepiej przy opuszczonej kierownicy w dół następnie 4 wkręty trzymające zegary wyciągamy licznik odpinamy 3 kostki i mamy go wyjętego , zakładamy w odwrotnej kolejności mam nadzieje ze to coś choć trochę pomoże napisane prostacko ale zawsze coś . Mam uszkodzony plastik ten cały od zegarów po włamaniu i próbie wyrwania radia łomem , będę go zmieniał tylko jeszcze nie wiem kiedy :D ale jak będę to robił zrobię foto story dla następnych pokoleń no chyba ze mnie ktoś uprzedzi lub już to zrobił jak coś pominąłem to proszę mnie poprawić

dodam jeszcze ze jak się wyciągnie przełączniki po lewej może tam być wewnątrz jeden wkręt trzymający plastik więc dla pewności trzeba zajrzeć

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:09, 27.09.2008

Mysle ze zmiana zegarow moze fajnie wygladac, to zalezy od charakteru calego auta, jesli ktos moduje je na wersje sportowa to indiglo bedzie rzeczywiscie swietne tyle ze jak ktos ma zwyklego accorda i drewnopodobne okleiny to zadne kolorki nie beda pasowac ale to tylko moje skromne zdanie.

#12 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:33, 31.10.2008

w ramach informacji

za około 3 tyg. wychodzą nowe tarcze Indiglo od moman.pl do Accorda VI gen.

#13 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:58, 31.10.2008

Skąd masz takie informacje ??
A do Automatic też będą dostępne ??
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#14 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 19:03, 31.10.2008

mam informacje od źródła bo pisałem do nich. czy do automatu będą to nie wiem. Zaraz napiszę :)

#15 prezesikm1

prezesikm1
  • Forumowicz
  • 89 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:37, 31.10.2008

Kiziol jezeli chodzi a zegary to tez sie zastanawialem nad zmiana, po drugie zegary indiglo sa dla twojej hanki na allegro. :-) tylko wpisz co trzeba i znajdziesz

CB-Uniden 520 +Wilson Litte Will‎
 





IPB Skin By Virteq