Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Problem xenon hid w soczewce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:04, 20.03.2011

Witam.

Mam maly problem z xenonami.Zamontowalem taki zestaw i niestety na drodze widze dwa czarne paski.czy ktos mial podobny problem?Ten ciemny pasek widac juz jak swiatlo wychodzi z soczewki w lampie.Jezeli ktos ma jakiekolwiek opcje pozbycia sie tego prosze o pomoc.
  • 0

#2 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 15:06, 20.03.2011

wymienic zarniki na cos lepszego. zestaw pewnie do najdrozszych nie nalezal wiec jakos tez taka sobie.

problem byl juz na forum poszukacj
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:26, 20.03.2011

Za zestaw zaplacilem 70 funtow czyli jakies 320 zl.Gdzies wyczytalem zeby zalozyc krotsze zarniki. Generalnie przy zarniku jest taki precik i wydaje mi sie ze to przez niego jest taki pasek.no nic szukam chyba krotszych zarnikow. Czasami warto odswiezyc problem boten co znalazlem nie mial konkretnej odpowiedzi.moze ktos doszedl do nowych wnioskow?
  • 0

#4 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:32, 20.03.2011

Bombas82, wniosek taki ze niekoniecznie krotszy zarnik jest potrzebny. kup firmowe zarniki i bedzie ok. u nas na allegro widzialem cos nie chinskiego po 75pln za sztuke i podobno sa rewelacyjne ale nie apmietam firmy
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:40, 21.03.2011

Juz je znalazlem.Czemu nie warto sprobowac.Dam znac czy cos pomoglo gdyby ktos mial podobny problem. Sa to zarniki M-tech.
  • 0

#6 maslom

maslom
  • Forumowicz
  • 67 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:EXEC
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:02, 21.03.2011

A nie zamontowałeś zestawu oznaczonego litera R ?

R oznacza przesłonę, może ona daje taki efekt?
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 03:05, 22.03.2011

Generalnie kupilem zestaw niby przeznaczony do accorda z 2006.Nic mi nie wiadomo zeby byl oznaczony litera R.Zerkne jeszcze na pudelko.Zarniki juz zamowilem takze sprobuje. Czy ktos montowal z przeslona?
  • 0

#8 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:16, 22.03.2011

Bombas82, my mamy H1 i tu nie ma przeslony kolega mowi o H7.

nie ma czegos takiego jak zestaw przpeznaczony/dedykowany do accorda z 06r:) to po prostu sciema kazdy hid jest jednakowy tylko ze oni kasuja znaznie wiecej za to ze napisza ze jest przeznaczony do acco.
  • 0

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:36, 22.03.2011

No wlasnie znalazlem pozniej ze z przeslona sa tylko w h7.Kupilem ten zestaw bo byla gwarancja ze nie ma zadnego problemu z komputerem.No nic czekam na lepsze zarniki(mam nadzieje) i zobaczymy czy jest poprawa.
  • 0

#10 Dario

Dario
  • Forumowicz
  • 354 postów
  • Skąd:Cambridge
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:09, 25.10.2011

Dopiszę się do tematu z problemem :mrgreen:
Założyłem sobie zenonki i po zapaleniu świateł widać takie delikatne mruganie świateł, wie może ktoś czym to może być spowodowane.
Zestaw był jednym z tych standardowych jebajowskich. Zastanawiam się jeszcze nad podłączeniem ich bezpośrednio pod aku na przekaźnik żeby dostały lepsze napięcie tylko czy to by pomogło. W tej chwili są one podłączone pod ori przewody od żarówki.
  • 0

#11 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:12, 25.10.2011

u mnie jest wszystko oki:) ale jak juz pisze to moze ktos zna odp na moje pytanie.

jak zapale swiatla i np zgasze silnik i zostawie odpalone swietala, to za kazdym razem gdy zalaczam silnik lewy zarnik gasnie... co moze byc przyczyna? oba swiatla mrugaja przy pracy rozrusznika ale tylko lewy gasnie i juz sie nie zapala, chyba ze przekrece na manetce na OFF i znowu na swiatla, wtedy jest oki.
  • 0

#12 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 514 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:16, 26.10.2011

u mnie jest wszystko oki:) ale jak juz pisze to moze ktos zna odp na moje pytanie.

jak zapale swiatla i np zgasze silnik i zostawie odpalone swietala, to za kazdym razem gdy zalaczam silnik lewy zarnik gasnie... co moze byc przyczyna? oba swiatla mrugaja przy pracy rozrusznika ale tylko lewy gasnie i juz sie nie zapala, chyba ze przekrece na manetce na OFF i znowu na swiatla, wtedy jest oki.

mialem tak samo az po jakims dluzszym czasie ( chyba z 2 miesiace albo troszke dluzej) przesala sie wogole zapalac ale nie wiem czy to wina zarowki czy przetwornicy bo akurat dostalem 2 zestaw za free i po przelozeniu wszystko dziala jak trzeba. Najlepiej podmien sobie przetwornice jak mozesz i zobacz czy sie to nie przeniesie na 2 lampe :P

Dario a jak dlugo masz ten zestaw?
  • 0

#13 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:18, 26.10.2011

Kondzio, ale ja tak mam od samego poczatku... czyli juz jakies 1.5 roku.
  • 0

#14 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 514 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:20, 26.10.2011

a podmieniales sobie zarowke lub przetwornice?
  • 0

#15 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:32, 26.10.2011

Kondzio, ale po co? normalnie zapalaja sie zawsze oba. problem sie pojawia gdy wlacze swiatla zanim odpale silnik, to w momencie zapalania silnika jeden zarnik gasnie. jak wlacze swiatla po uruchomieniu silnika to problemu nie ma.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq