Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

montaż czerwonego znaczka na klapie od Type R


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:38, 02.02.2009

Zakupiłem sobie czerwony znaczek type r z oryginału i tak myślę, jak go zamontować- mocowany był na taśmę dwustronną w oryginale i teraz tak myślę jak go przykleić ??

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#2 crisinho

crisinho
  • Forumowicz
  • 88 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:58, 02.02.2009

no nie wiem czy jak na tasme przykleisz to nikt nie zapierd... zaraz :mrgreen:

jeśli się nie ma type-r'a to chociaż namiastki się chce w postaci tego znaczka, sam nad tm myślałem...i myślę że kolega Malin niepotrzebnie się tu napina...to nie kazdy może sobie ot tak kupić 7 gen. więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i niepotrzebne te wyszydzanie
bo o ile dobrze widzę to kolega Skubiszek nic nie pisał o znaczku z BMW.
zalecam więcej uprzejmości :ok

#3 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 17:08, 02.02.2009

najlepiej na gumę do żucia a zaraz obok nieśmiertelne "M" BMW :eee




nie nie ... ja sobie nakleję "Malin killer"... nie czekam na głupie komentarze... nie chcesz nic dodać... nie dodawaj ;-)

poza tym nie uważam tego za wiejski tuning typu spojlery górne dolne boczne (jeśli nie fabryczne) ...

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#4 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:28, 02.02.2009

Rozmawiałem z Młodym i niestety jedyna opcja to taśma dwustronna :/ Jemu juz pare razy tak ukradli ale chyba nie ma innej opcji... chyba ze klej :)

Na klapie wyglada to kozacko :) Popieram! :ok

Kolega nie nakleja znaczka TypeR wiec dla mnie jest OK.

#5 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 17:49, 02.02.2009

no właśnie..myślę, że czerwony znaczek, czy ospojlerowanie chociażby z type r- oryginalne nie szpeci auta... ale zostaje czerwone oznaczenie ... zresztą kolega, którego auto wygrało na miesiąc luty też ma czerwone znaczki... i ? co ? siara? wstyd? wątpie..

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#6 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:58, 02.02.2009

Mnie ten pomysł się podoba i sam o tym myślałem, ale jakoś mi z głowy wyleciało.
Też mam zamiar wymienić znaczek na klapie. Kiedyś oprócz czerwonego były też niebieskie i żółte - też fajne :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#7 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 18:22, 02.02.2009

wiem Tomuś że wyleciało bo sam pytałeś o ten znaczek który ja mam. myślę tylko jaką taśmę użyć, u nas oznaczeń nie kradną a osiedlowe gnojki mnie znają i nie ruszają ani jednej ani drugiej Hondy chociaż na moim parkingu kradną różne rzeczy od car audio po felgi, moje oba auta stoją z panelami nieściąganymi bo takie mam...nie wiem..układy i o znaczki się nie boję

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#8 crisinho

crisinho
  • Forumowicz
  • 88 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:16, 02.02.2009

ciekawe czy jest taśma dwustronna z serii tych srebrnych super mocnych

#9 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 20:05, 02.02.2009

no właśnie..pewnie trzeba by odtłuścić klapę itp ale jaką taśmę zastosować to zielonego pojęcia nie mam

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#10 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 23:33, 02.02.2009

A tak mi przyszło teraz do głowy :idea: jakby zapytać w ASO czy nie wiedzą lub nie mają może jakiegoś specyfiku do klejenia ??

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#11 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 23:47, 02.02.2009

ciekawe tylko czy powiedzą : :-) albo pojadę z odklejonym fabrycznym i wezmę ten czerwony żeby przykleili, pewnie z 50zł skasują...

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:49, 02.02.2009

Witam. Jeśli znacznik chcesz kleić do blachy to polecam ENKOLIT można stosować do metalowych elementów albo zwykły klej do blach COLOZINC.

#13 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:53, 02.02.2009

Panowie nie ma co się wywodzić nad rodzajem taśmy dwustronnej.Należy podjechać do pierwszego lepszego warsztatu blacharsko-lakierniczego,a tam mają profesionalną taśmę dwustronną.Ja podjechałem u siebie do znajomego dostałem kawałek takiej taśmy i znaczek trzyma się już pół roku i obecnie ani drgnie.

#14 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 00:17, 03.02.2009

różne taśmy na allegro

http://moto.allegro....stronna&order=p

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#15 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 00:50, 03.02.2009

Panowie nie ma co się wywodzić nad rodzajem taśmy dwustronnej.Należy podjechać do pierwszego lepszego warsztatu blacharsko-lakierniczego,a tam mają profesionalną taśmę dwustronną.Ja podjechałem u siebie do znajomego dostałem kawałek takiej taśmy i znaczek trzyma się już pół roku i obecnie ani drgnie.


dokładnie tak jutro zrobię a efekt widoczny będzie w mojej galerii

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂





IPB Skin By Virteq