Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Ambery, świecące przednie kierunkowskazy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 dex1203

dex1203
  • Forumowicz
  • 29 postów
  • Skąd:Grodzisk Mazowiecki
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:54, 11.02.2011

Czy zakładał ktoś może już?? Jakieś foto jak kto wygląda w accord VI i czy trudne zamontowanie. Bardzo mi się podoba ten efekt podpatrzony w civicach i zastanawiam się jak by to wyglądało w acco ;-)
Zdjęcie poglądowe zaciągnięte z forum civic:
http://civic5g.pl/pr...3bfa1755aa1cd77
  • 0

Pozdrawiam
Przemek


#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:06, 11.02.2011

http://www.abc.com.p...u/2003/0262.htm
  • 0

#3 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 17:09, 11.02.2011

Może i wygląda ale jest trochę niebezpieczne. Widzisz takie auto jadące z lewej kiedy ty wlączasz się do ruchu i dzwon gotowy
  • 0

#4 peter.pan

peter.pan
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Białobrzegi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:15, 11.02.2011

Raczej nie powinno to być dozwolone, bo rzeczywiście może być mylące dla innych kierowców. A moim zdaniem wygląda to trochę głupio :-/
  • 0

#5 atom

atom
  • Forumowicz
  • 205 postów
  • Skąd:wybrzeże
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:26, 11.02.2011

Wiocha jak nie wiem z tymi amberami.Daj sobie spokój.
Świecąca choinka a nie poważny samochód.Jeszcze neony i w wiejskiej remize masz wstęp wolny.
  • 0

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:46, 12.02.2011

Biorąc pod uwagę ile paskudnych przeróbek widać każdego dnia na ulicach, to uważam, że dobrze zrobione ambery w odpowiednim aucie wyglądają bardzo ciekawie i nie stanowią zagrożenia gdyż świecą się bardzo delikatnym światłem.

Chciałem coś takiego zrobić w Accordzie VIII - możecie rzucić okiem na Acurę TSX - moim zdaniem miły dla oka efekt:
http://acuradownersg...-Headlights.jpg
http://carguideblog....Acura-TSX-3.jpg

Niestety nowe przepisy są bezlitosne.
  • 0

#7 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:35, 12.02.2011

dobrze zrobione ambery w odpowiednim aucie wyglądają bardzo ciekawie i nie stanowią zagrożenia gdyż świecą się bardzo delikatnym światłem

Co innego auto seryjnie wyposażone w takie światła,a co innego przeróbka-nawet gdyby była najbardziej dyskretna.

Niestety nowe przepisy są bezlitosne

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :ok
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:47, 12.02.2011

dobrze zrobione ambery w odpowiednim aucie wyglądają bardzo ciekawie i nie stanowią zagrożenia gdyż świecą się bardzo delikatnym światłem

Co innego auto seryjnie wyposażone w takie światła,a co innego przeróbka-nawet gdyby była najbardziej dyskretna.

Niestety nowe przepisy są bezlitosne

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :ok


Czy mam przez to rozumieć, że zrobienie takich świateł w modelu europejskim, który jest niemal identyczny z wersją USA, jest już faux pas?

Jeśli chodzi o hondę to wypuścili wiele modeli właściwie wspólnych dla obu kontynentów i uważam, że odpowiednia przeróbka europejczyka może być bardzo udaną modyfikacją.
  • 0

#9 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:49, 12.02.2011

odpowiednia przeróbka europejczyka może być bardzo udaną modyfikacją.

Może,ale taka przeróbka bo mówimy o ingerencji mechanicznej to indywidualna sprawa każdego z nas.
  • 0

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:05, 21.02.2011

Moze byc to dobre. troche jak w amerykancach. tylko musza to byc delikatne pomarancze. efekt moze byc przyjemny szczegolnie ze accord jest juz wiekszym autem a to moze mu dodac jeszcze troche majestatu.
  • 0

#11 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:13, 21.02.2011

przeciez nasz europejski accord VIIIgen tez ma takie pomaranczowe kierunki, wiec ja nie wiem o czym my rozmawiamy...

w VIIgen Lukas jezdzi na pomaranczowych pozycyjnych i wyglada to calkiem dobrze, beemka e60 tez ma cos podobnego i jest to legalne wiec moze w acco tez sie nikt nie doczepi, w kazdym razie swiatla to jedyna rzecz ktorej uwazam ze sie nie powinno ruszac, przeciez to nasze bezpieczenstwo, tak samo jak sie wkurzam jadac za calibra z jakimis niewiadomymi swiatlami i kierunkowskaz to taka mini zaroweczka ktorej w sloncu nie widac o stopie juz nie wspomne, tak samo bede sie denerwowal jak zobacze samochod ze swiecacym na stale kierunkiem bo nie wiem czy on skreca, czy cos mu sie zepsulo czy kierowca chcial zrobic choinke z samochodu.
  • 0

#12 Beef

Beef
  • Forumowicz
  • 724 postów
  • Skąd:BIA
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Turas
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 22:54, 21.02.2011

Tylko w E60 to występuje jako obrysówka a nie postojówka czy kierunek bo postojówka to ring a kierunek jest nad lampą i obok obrysu a obrysy w kolorze pomarańczowym można w UE mieć. Druga sprawa że całe świecące kierunki na pomarańczowo dodatkowo przyciągają "niebieskich". A tak imo jest to trochę głupie gdy ma się acco 5 czy 6 gen i chce się go amerykanizować. Inaczej ma się sprawa 7 gen gdzie mamy w usa odpowiednik w postaci tsx-a.
Dex1203 i EdekKraniarz: jak chcecie ze swoich europejskich acco poczuć troche ameryki to walnijcie liczniki w milach, wywalcie żarówy od przeciwmgłowych tylnych a jak chcecie już pojechać hardcorowo to też wywalcie żarówy w światłach wstecznych. No co przecież w USA tego nie wymagają... :roll:
  • 0

 


#13 janek1705

janek1705
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:Rzeszów okolice
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:20, 07.03.2011

Powiem tak.
Mi rownierz sie bardzo ambery podobaly w civicu i po zzmianie na acc postanowilem i w nim posiadac takie swiatelka.

Troszku dlubaniny bulo ale efekt jak dla mnie calkiem fajny :-P
Policja odpukac jeszcze sie mnie nie czepila a widzieli mnie wiele razy.
Na przegladzie byl juz problem :!:
Ale tu - Polak potrafi hehe
Przy przerabianiu swiatem pomyslalo sie o bezpieczniku ktory w razie problemow wyciagamy i swiatla swieca normalnie :idea:

Nie wszystkim sie to musi podobac, wazne aby wlasciciel byl zadowolony. :B
  • 0
Moje wozidelko - http://www.accordklu...opic.php?t=3209

Wspomnienia to jedyne co nam pozostaje, nie zabierze nam ich nikt!

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:56, 31.10.2011

http://www.360tuners...02accord-4.aspx
  • 0

#15 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8881 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 20:03, 01.11.2011

No właśnie zastanawiam się nad założeniem amberków do aerodecka i nawet znalazłem takie z miejscem na 2 żarówki.
Jedną podpinasz pod postój a drugie pod kierunek. Ciekaw jestem jak to świeci - orientuje się ktoś?

http://allegro.pl/la...1900795878.html
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq