Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zawór inercyjny pompy paliwa/wyłącznik wstrząsowy


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:22, 02.11.2008

Mam nadzieje ze wybrałem dobre miejsce na ten temat, jeżeli nie to proszę o przerzucenie.

Nie wiem ilu kolegów klubowiczów zaliczyło już małego/dużego dzwona swoimi hankami, ale na pewno spotkaliście się z problemem gaśnięcia auta w momencie uderzenia, i nawet w przypadku lekkiego puknięcia nie możnością jechania dalej.
Chodzi oczywiście o zawór odcinający paliwo, który wystarczy tylko wcisnąć aby jechać dalej.
Największy problem pozostaje jednak z lokalizacja. W niektórych wersjach VI jest z tyłu bądź z przodu lewego albo prawego nadkola , nie wiem jak jest w nowszych wersjach.
Ale jeśli będziecie mieli to nieszczęście uszkodzić sobie gen V to szukajcie w pierwszej kolejności na początku tunelu środkowego za radiem i zapalniczką i wbrew wszystkim opiniom jest czarny a nie czerwony.
Moje spostrzeżenie tyczy się też wersji amerykańskich.
Mam nadzieje że zaoszczędzicie sobie troche czasu (ja tego zaworu szukalem jakies 4h).
Poźniej zamieszcze jeszcze foto jak to wyglada w V gen bo zawsze to mozna na lawecie chociaz oszczedzic..

pozdro dla wszystkich

#2 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:27, 02.11.2008

Podobno w VIgen. jest w okolicy kolumny kierownicy.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:11, 15.08.2009

a czy hona Vgen w TDI tez ma taki wylacznik-gdzie??

#4 NOWAK

NOWAK
  • Forumowicz
  • 26 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:51, 16.08.2009

Ale jeśli będziecie mieli to nieszczęście uszkodzić sobie gen V to szukajcie w pierwszej kolejności na początku tunelu środkowego za radiem i zapalniczką i wbrew wszystkim opiniom jest czarny a nie czerwony.


Potwierdzam, dokładnie tam jest, ostatnio jak wyciągałem radio to tam jeszcze siedział :mrgreen:


a czy hona Vgen w TDI tez ma taki wylacznik-gdzie??


w pierwszej kolejności na początku tunelu środkowego za radiem i zapalniczką i wbrew wszystkim opiniom jest czarny a nie czerwony.


I tam go szukaj!

#5 bouli76

bouli76
  • Forumowicz
  • 150 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:31, 16.08.2009

A gdzie tak wlacznik jest w VII gen?? (diesel)
Tak na przyszlosc pytam chociaz mam nadzieje ze nie bede musial nigdy tej informacji wykozystywac :D

#6 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:24, 16.08.2009

A gdzie tak wlacznik jest w VII gen?? (diesel)
Tak na przyszlosc pytam chociaz mam nadzieje ze nie bede musial nigdy tej informacji wykozystywac :D


Nad nogami kierowcy, pod kolumna kierownicza.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009





IPB Skin By Virteq