Skocz do zawartości


RODO w HAKP

podłokietnik i ruszający się panel środkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:51, 06.12.2009

Moi droszy, powiedzcie mi czy końcowa część tunelu między fotelami za podparciem łokcia rusza się w lewo i prawo? Czy to normalne czy też można to jakość unieruchomić. Nie rusza się cały panel środkowy tylko część od podłokietnika do samego tyłu. Jeśli można to jakoś unieruchomić to proszę o informacje jak zdemontować tą część. No i ta część która jest do rozsunięcia też rusza się góra dó ale to przy opcji jak jest rozsunięte.

Mam nadzieję, że zrozumiecie co chciałem przekazać:)
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:16, 06.12.2009

Właśnie od dłuższego czasu się zastanawiam z tym panelem środkowym tam gdzie jest oparcie na łokieć i myslałem że coś jest nie tak poskręcane bo mnie się podobnie rysza na boki, ale widze że to nie tylko u mnie sie dzieje. Wiec dołączam się do prośby kolegi co z tym zrobić.
  • 0

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:26, 06.12.2009

Aby wyjąć cały podłokietnik należy:
1.zdjąć panel wokół lewarka (tylko na zaczepach) i odkręcić mieszek
2.wyjąć zamykany schowek (tylko na zaczepach) unosząc maksymalnie do góry hamulec ręczny
3.odkręcamy cztery trzymające śruby (widać je gołym okiem)
4.podnosimy sam podłokietnik i z dna schowka wyciągamy gumową podkładke
5.pod podkładką jest śruba i wykręcić ją
6.z boku przy siedzeniach kolejne-wykręcić je
Cały podłokietnik można już wyjąć.Po tych czynnościach sprawdzamy czy płaskowniki do których przykręcamy cały schowek nie są luźne.Moja propozycja jest też taka,aby dokładnie przed demontażem sprawdzić czy wszystkie śruby są podokręcane i czy którejś nie brakuje,bo przyznam,że podłokietnik z tunelem jest dość sztywny.
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:05, 07.12.2009

udało się, to były te 2 śrubki pod gumowym podłożem w schowku. Dziękuję bardzo. Temat do zamknięcia
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq