Skocz do zawartości


RODO w HAKP

pilot-awaria


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:37, 15.09.2009

Problem wygląda następująco:
-kobieta wyprała mi bluzę z kluczykam w środku:(((((
do dzisiaj pilot się nie odezwał, jak mówicie, da się coś z tym zrobic? Jakieś szanse na reanimację? fizycznie raczej nic się nie stało.

Ewentualnie gdzie szukać nowego używanego? Czym sie kierować, jak dobrać i ile może kosztować zaprogramowanie?

poprawiono zgodnie z Regulaminem Forum pkt 2.1 :zolta:

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:28, 15.09.2009

Raczej nei ma szans na reanimacje, zalana elektronika pewnie juz pokorodowało, najlepiej kupic jakis uzywany pilto na allegro: ( nei sa drogie)
http://allegro.pl/it..._jazz_city.html
http://allegro.pl/it...i_oryginal.html
obecnie akurat nie widze aktualnych aukcji ale cs mozna upolować :)
Piloty sa takie same od kilku modeli, np:
-1998-2002 honda accord
-1999-2004 honda civic
-1997-2004 honda cr-v
-2003-2004 honda element
-1999-2004 honda odyssey

A zaprogramowac mozesz sam w 2 minuty, banalnie prosta rzecz :-)
Ta instrukcja może być ważna dla innych roczników i modeli te procedury kasują kody nadajnika i zastępują je nowymi, wiec musisz przeprogramować wszystkie posiadane piloty w tym samym czasie, nawet jeśli jeden pilot działa:
wejdź do auta i zamknij drzwi. Każdy z kroków musi być wykonany w ciągu 5sec od poprzedniego, jeśli się pomylisz lub zajmie ci to dłużej, zacznij całą procedure od początku.
Włóż kluczyk do stacyjki i weź pilota w lewą rękę - ;D - kiedy instrukcja powie ci wciśnij przycisk zamykania, powinieneś przycisnąć go na około 1sec i puścić.
Postępuj zgodnie z 3 krokami w kolejności, po czym powtórz wszystkie 3 kroki 2x, w sumie 3x każdy:
1.przekręć kluczyk na pozycje ON oznaczona II
2.przyciśnij przycisk zamykania.
3.przekręć kluczyk do pozycji akcesji oznaczoną jako I
potem, przekręć kluczyk na pozycje ON czwarty raz i znów wciśnij przycisk zamykania.Drzwi na tym etapie powinny przejść w stan cyklu zamykania otwierania , co oznacza ze system przeszedł w tryb programowania. Naciśnij zamykanie raz jeszcze by zaprogramować tego pilota, jeśli masz więcej pilotów do zaprogramowania nacisnij zamykanie na każdym po kolej w odstępie nie mniejszym jak 10sec zamki w drzwiach powinny reagować po naciśnięciu każdego z kolei możesz zaprogramować do 3 pilotów. Wyłącz zapłon wyjmij kluczyk i gotowe!!

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:29, 09.01.2010

Mam pytanko. Czy procedurę programowania można uruchomić dowolnym nowym (niezaprogramowanym pilotem) czy można ją uruchomić tylko i wyłącznie pilotem już znanym przez samochód i działającym, a później kodować kolejne nowe (nieznane przez samochód)???

#4 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:47, 09.01.2010

Strz3chu swietna sprawa z tymi informacjami od Ciebie :db


obecnie akurat nie widze aktualnych aukcji ale cs mozna upolować :)

Wystarczy zadzwonić do handlarzy od hondy

#5 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 00:02, 10.01.2010

zanim cokolwiek kupisz proponowałbym przeczytać dokładnie ten wątek. to nie jest do końca tak, że jak pilot tak samo wygląda to da się go zaprogramować i będzie działał.

http://www.accordklu...highlight=pilot

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:07, 10.01.2010

Mam pytanko. Czy procedurę programowania można uruchomić dowolnym nowym (niezaprogramowanym pilotem) czy można ją uruchomić tylko i wyłącznie pilotem już znanym przez samochód i działającym, a później kodować kolejne nowe (nieznane przez samochód)???


Tak jak najbbardziej tak mozna :-)

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:05, 10.01.2010

A wiec jak można :?: Trzeba mieć zakodowanego, działającego z samochodem pilota, żeby do kodować nowe, czy procedurę można uruchomić zupełnie nowym niezakodowanym pilotem. Obecnie nie mam żadnego zakodowanego pilota i chcę wiedzieć czy dam rade uruchomić procedurę kodowania nowo zakupionym pilotem?

#8 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:35, 10.01.2010

jeżeli pilot będzie właściwy to procedurę można uruchomić i powinien działać. każda uruchomiona procedura powoduje konieczność kodowania wszystkich posiadanych pilotów.

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:59, 03.03.2011

jeżeli pilot będzie właściwy to procedurę można uruchomić i powinien działać. każda uruchomiona procedura powoduje konieczność kodowania wszystkich posiadanych pilotów.


Witam, kupilem Accordzine bez pilota i tylko z jednym kluczem.
honda accord cg 8 1.8 r.2000.

i czaytam tu o pilotach z trzema przyciskami i z dwoma i sam juz nie wiem bo upatrzylem sobie pilota ``w dobrej`` cenie originalny od accorda tyle ze z dwoma przyciskami no i teraz jestem zdezorientowany no i teraz nie wiem co gdzie i jak, a wiec jesli go kupie bede mogl go zakodowac ?

#10 Daniel_wafel

Daniel_wafel
  • Forumowicz
  • 530 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:46, 04.03.2011

Masz wersje ES wiec prawdopodobnie powinieneś kupić pilot z trzeba przyciskami (trzeci przycisk do otwierania bagażnika z pilota)




IPB Skin By Virteq