Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Swiatełko w schowku świeci się cały czas? VII gen


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1,262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:09, 21.08.2009

Przed wyjazdem trochę do schowka się nawciskało i zauważyliśmy wieczorem podczas jazdy że przez niedomknięty schowek przebija się światło. Wywaliłem wszystko, ale światełko dalej świeci. Próbowałem odnaleźć jakiś wyłącznik, czy styk ale nic nie dojrzałem.Czy światełko w naszych schowkach świeci na stałe? Światełko świeci tylko przy zapalonych światłach.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:22, 21.08.2009

Chyba ten typ tak ma, zaobserwowałem to u siebie też podczas wyjazdu nad morze na trasie w nocy. Ogólnie to mi to nie przeszkadza. Ważne, że gaśnie razem ze światłami zewnętrznymi ;)

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:23, 21.08.2009

Tomi dokładnie tak i ja to zauważyłem już dość dawno i przy okazji robienia delikatnego podświetlenia na nogi (podłączenie do lampki górnej) zrobiłem też światełko w schowku.Ze starego szrotu chyba BMW :mrgreen: wymontowałem taki malutki przycisk ze schowka.Wstawiłem ten przycisk w obudowę naszego schowka i po zamknięciu klapki światełko gaśnie.Kabelki nowe wyprowadziłem z żarówki schowka.Zresztą jakikolwiek przycisk byś założył odcinający prąd to będzie dobrze.Jutro na wieczór w azie czego mogę zrobić fotkę.

#4 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1,262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:27, 21.08.2009

Wrzuć, zobaczę jak to wygląda może przy okazji robienia gniazda zapalniczki w bagażniku zrobię i wyłącznik.

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:30, 21.08.2009

Dobra wrzucę,a i gniazdo zapalniczki też miałem :mrgreen:

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:32, 21.08.2009

a mi to tam nie przeszkadza, niech się świci :D

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:03, 26.08.2009

witam

ktos wie jakie oznaczenie ma zaroweczka w schowku Accorda VI, tzn mam na mysli jaki numer np t3, s17 czy cos takiego??

#8 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7,399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 06:50, 27.08.2009

t3, a tutaj Seth zrobił manuala wymiany filtra kabinowego przy koazji wymiany którego można wymienić tą żaróweczkę - fotka nr 4 po lewej stronie przy brązowym złączu

#9 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5,948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 09:07, 27.08.2009

Zamykam, było już poruszane na forum.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





IPB Skin By Virteq