Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

hak w 6 gen


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 suchy

suchy
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:38, 03.06.2009

chcąc nie chcąc będę musiał chyba założyć hak do mojej niuni i od czasu do czasu pociągnąć małą przyczepkę... Ktoś przerabiał ten temat? Gdzie najlepiej? Ile to kosztuje? Nowy czy używany? Musze robić dziurę w zderzaku? Jak wygląda sprawa wpisania tego do dowodu?

#2 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:19, 04.06.2009

nie przerabiałem, ale NIE musisz robić dziury w zderzaku i lepiej nowy, a jak nie chcesz przyoszczędzić bo będzie ze zdejmowaną lub chowaną końcówką

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#3 Maciek.C

Maciek.C
  • Forumowicz
  • 647 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:35, 04.06.2009

kupiłem autko z hakiem,nic nie musisz wycinać.Oczywiście podczas przerejestrowaniu samochodu sympatyczna pani powiedziała mi że muszę zrobić legalizację haka.Trochę mnie to zdziwiło ale pojechałem na stację diagnostyczną zapłaciłem o ile się nie mylę 60zł i dostarczyłem legalizację do wspomnianego urzędu.Co do wycinania nic takiego nie musisz robić(jak to wygląda zerknij na link w podpisie)Hak mam przykręcany jednak go nie zdejmuje-zawsze to jakieś zabezpieczenie zderzaka gdyby ktoś się zapomniał i chciał mnie trącić.W ASO widziałem że też montują haki ale ceny i kosztu niestety nie znam.

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:23, 04.06.2009

Hak mam przykręcany jednak go nie zdejmuje


za takie coś może uczepić się policja... w Polsce mało jeszcze tego przeszczegają, ale za granicą gorzej - jeżeli masz zdjemowany nie możesz z nim jeździć bez przyczepki.

suchy lepiej kup nowy hak, pózniej musisz go wbić do dowodu rejestracyjnego marco1973 polecał kiedyś tą stronę http://www.autohak.com.pl/

jeśli chodzi o montaż nie będziesz musiał robić żadnych dziur w zderzaku

#5 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 07:22, 05.06.2009

W tylnym zderzaku wymienia się tylną belkę za zderzakiem i montuje nową z hakiem i nie robi się dziur. A legalizacji żadnej nie robiłem, podobno dokumenty były już z hakiem :-> mechanik tylko zamontował i gotowe pozostało tylko wbić w dowód.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#6 grzegorz1982

grzegorz1982
  • Forumowicz
  • 935 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 15:00, 25.04.2010

Postanowilem odgrzebac ten temat bo mysle o załozeniu haka tylko ze szukam takiego na stałe nie zdejmowanego aby choc troche urchronil mnie przed kims jak ktos nie wychamuje, i pytanie czy taki hak moze byc od jakiegos rozbitka ? bo nie widzialem hakow na stale sa ale odpinane co mnie nie interesuje




IPB Skin By Virteq