Skocz do zawartości


RODO w HAKP

nie gasnace przednie halogeny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:05, 10.12.2011

jak w temacie, w accordzie 2.2 diesel z 2004r, najpierw halogeny nie dzialaly wogole, okazalo sie ze to tylko brak bezpiecznika, po wlozeniu, halogeny nie gasna wogole, moze byc to wina przekaznika? jesli tak gdzie go znalezc w angliku? w pl ver podobno jest pod nadkolem z prawej strony, niestety tutaj jakos nie moglem go zauwazyc, jakies pomysly? :-/
  • 0

#2 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 22:39, 10.12.2011

Bezpiecznik numer 10 pod pokrywą silnika odpowiada za światła przeciwmgielne. Przekaźnika szukaj w skrzynce bezpieczników, tylko nie wiem czy pod maską czy w kabinie, bo nawet w manualu nie jest oznaczony. Jak wyjmiesz przekaźnik i światła zgasnął, będzież wiedział że to ten. Możesz zamienić go z innym bo są takie same. Jeśli nadal będą się świeciły masz błąd,w MICU. Należy odczytać błąd, robi się to spinaczem http://www.accordklu...&highlight=mics
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:47, 12.12.2011

Witam mam problem ostatnio z moimi halogenami,otóż wczoraj zauważyłem,że po wyłączeniu auta odchodząc od niego palą się cały czas przednie halogeny.Próbowałem na różne sposoby i nie mogłem ich wyłączyć.Dopiero jak wyciągnąłem bezpiecznik zgasły.Co może być przyczyną tego stanu rzeczy?,jak to jest wina przekaźnika to gdzie on jest w hondzie accord 2004 2.2 itcdi.Proszę o pomoc.
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:54, 12.12.2011

post identyczny niemalze jak moj :mrgreen: otoz co do rady przedmowcy, probowalem wyciagnac przekazniki po kolei, na zapalonych halogenach, jednakze nie zgasly wogole po wyjeciu praktycznie kazdego, wg programow ktore posiadam, tj Autodata, i Vivid WorkshopData, przekaznik od halogenow jest pod maska w tej malej puszeczce nad ta glowna z bezpiecznikami, przekaznikami itd.
Na innym poscie znow wyczytalem ze przekaznik w DIESLU znajduje sie na laczeniu zderzaka z blotnikiem po prawej stronie, jakoz iz mam anglika, sprawdzilem po obu stronach i takowego nie znalazlem.
Proboje dalej, pomysly mile widziane ;)
  • 0

#5 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 20:48, 24.02.2012

Witam mam problem ostatnio z moimi halogenami,otóż wczoraj zauważyłem,że po wyłączeniu auta odchodząc od niego palą się cały czas przednie halogeny.Próbowałem na różne sposoby i nie mogłem ich wyłączyć.Dopiero jak wyciągnąłem bezpiecznik zgasły.Co może być przyczyną tego stanu rzeczy?,jak to jest wina przekaźnika to gdzie on jest w hondzie accord 2004 2.2 itcdi.Proszę o pomoc.


Witaj w klubie.
Ja mam podobny problem.
od jakiegoś czasu w moim 2,2 I-CTDI nie świecą halogeny. po przekręceniu manetki kontrolka pięknie świeci ale światła się nie palą. Jakież było moje zdziwienie ostatnio jak wychodzę ze sklepu a w aucie palą się halogeny, nie bawiłem się już w szukania bezpieczników a jak dojechałem do domu to same zgasły. Problem powtórzył się 4 razy w ciągu ostatniego miesiąca, a jak same się gaszą to nadal nie można ich zapalić z manetki.
Dziś już nie zgasły i wyjąłem bezpiecznik ( o dziwo nie pod maska tylko w kabinie przy nogach - numeru nie pamiętam ale najniższy rząd a bezpiecznik pierwszy od strony drzwi).
Ma ktoś jakiś pomysł???
A koledzy jak sobie z tym poradzili???
pozdrawiam HAWARD
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#6 wojtek4321

wojtek4321
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:peterborough
  • Silnik:2.2
  • Wersja:sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:51, 09.11.2014

witam czy ma ktos rozwiązanie na ta bolaczke bo kupilem kilka dni temu hanie I po sprawdzeniu bezpiecznikow wlorzylem ten od halogenpw bo nie bylo I sie zaczelo . Jak sie palily to nie moglem wylaczyc a jak sie wylaczyly to juz nie moge wlaczyc. POMOCY . TO TOJEST I JAK TO NAPRAWIC .
  • 0

#7 Brylant82

Brylant82
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Nowa Sól
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:58, 11.07.2017

hello ... podpinam się pod pytanie ... gdzie 2,2 ictdi z 2004r. jest ten przekaźnik 


  • 0

#8 pawel2212

pawel2212
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:PL/Northampton
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CRV Executive
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:36, 12.07.2017

Przekaźnik jest pomiędzy zdeakiem a blotnikiem, jak uchylisz zderzak to go zobaczysz, jest przykręcony dolną śrubą od lampy. U mnie w angolu jest po stronie kierowcy
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq