Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Zakłady polecane - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 bazmasta

bazmasta
  • Forumowicz
  • 107 postów
  • Skąd:Gdańsk/Gliwice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:za mało
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:38, 13.06.2011

Ja będę zakładał właśnie to co Glinuś proponuje. Co do tych rewolucji to nie kumam o co biega
  • 0
道であなたを参照してください

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 10:39, 13.06.2011

Glinuś, masz jakieś przecieki ??
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:43, 13.06.2011

Zaczynam od początku.Jako człowiek który czciałbym pomagać innym i to bezinteresowanie (niech ktoś powie,że wziąłem od niego kasę) spotkały mnie ostatnio wielkie przykrości i nie małe wydatki,a zacznijmy od początku:Jako jedyny zaproponowałem warsztat gazowy Miga-s i jego rewelacyjne instalacja.Reduktor jaki dostałe był to EG-200 KW (dobry reduktor).Zaczął szwankować dusił się przerywał.Podmienieliśmy na Hana 2000 i było przez kilka dni powtórka po kilku-co jest listwa polecana przez wszystkich (jest dobra,ale nie do wszyskich mocy.Jeżdziłem na Hana przez trzy tygodnie-męczełem samochód i usłyszałem od przyjaciela-odżałuj parą złotych jeżdzij na benzyny (kolejne koszta w dupie).Przyszła listwa MatrixHD44 i banan zagościł na mojej (może i paskudnej twarzy).Listwa założona but spadki niewielkie i git będzie dobrze bo od czego mamy Kolegów jak potrzebują pomocy.Po trzech tygodniach zaczęło się coś dziać i nikt nie wiedział co to za przyczyna.Jedno spojrzenie Pana N..... diagnoza morderstwo=-lężaelem na trawie i mnie cucili.Zacząłąłem reduktora (20 tys -do wywalenia)Przyszła kolej na listwę wtryskową (zwłaszcza do wymiany jest 8 cewek zamontowanych na stałe do listwy)-wyglądała jak moja stara,ale po rozebraniu z niej wypadł znaczek-emblemat z datą redukcji 2008r).Może ja bzdury op0iwidam bp przecież w policji pracuję i głupi jestem bo i nic niczego nie zauważę.To pierwsza rewęlacja,ale przyszła na drugą.Wkrętki już po raz drugi (TAK DRUGI) został w złe otwory wkręcone nie w te miejsca,ale szybko ktoś się skapnął i te złe otwory zostały zaślepione na zwykłe śruby.Zostały już następnym razem (w mojej obecności).zdjęty kolwktor i nawieryt zostały wkręcone poprawnie.
Trzecia niespodzianak jaka mnie spotkała to same wkrętki w koletkor-takie moje psie szczęście,że dostałem najgorszej jakoszci.Przy deomontażu pękły dzwie i gdyby nie dobry mechanik wpadły by do kolekrora-ale to pikuś

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Marek Kolego wiem,że straciłem twój szacunek i będziesz się mścił przy byle okazjo,ale prosze daruj mi:eozwód operacja rak-10 miesięcy w szpit
  • 0

#4 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 13:36, 13.06.2011

Glinuś, ale z tego co pamiętam to wkrętki zaślepiał stare i wkręcał nowe Pan N.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#5 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 15:13, 13.06.2011

i gdyby nie dobry mechanik wpadły by do kolekrora

Andrzeju takie rzeczy robi się na zdjętym kolektorze. Przecież to chwila roboty, zwłaszcza w VIIgen gdzie kolektor jest podany na tacy.
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#6 tomaszek 1990

tomaszek 1990
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Łomża
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:34, 13.06.2011

dziś zatankowałem auto do pełna i wyszło mi spalanie gazu ok 9.5/100km. myśle nad zmiano wtrysków na chana...... gazownik chce 330 zł dopłaty za założenie za założenie hany. czy to nie za wysoka cena?? aa i mam jeszcze takie pytanie, trochę głupie... w czym będzie różnica jeśli zmienię wtryskiwacze na hana????????
  • 0

#7 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:37, 13.06.2011

zaślepiał stare i wkręcał nowe Pan N.

Czy tak się robi-nie więc nie mam nic do powiedzenia,listwa Matrix oddana do regeneracji i co przyszło dół z cewkami z 2008r-fakt Marek mógł tego nie zauważyć i jego mogą oszukiwać.Całe 500 zł poszło do kosza-na co mi to było..Widzieliście w Zakładach polecanych z mazowieckiego,nie ma już Marka a jest Nikoś ze swoi kolegom Adrianem (wczoraj gość przyjechał do niego 400 km i wyjechał szczęśliwy a terminy realizacji na tą chwilę są 5 razy krótsze.Jeżeli ktoś chce mieć solidnie instalkę zrobioną lub do poprawki polecam szczarze tych dwóch Panów.Zobaczycie ich podejście do klijenta i płacz po instalce zamontowanej po druciarzy.Wystarczy powiedzieć,że ode mnie i jesteście umówieni na instalację bądź poprawce.
  • 0

#8 Kar0ol

Kar0ol
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Garwolin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:45, 13.06.2011

Kolego Glinuś jestem trochę że tak powiem w szoku. W sumie z twojego polecenia
skorzystałem rok temu z usług firmy Migas - powiem szczerze - jestem bardzo zadowolony
jak do tej pory. Instalacja Landi - cyka jak złoto. Po mnie skorzystało z usług
ww. zakładu 2 znajome osoby. Również bez zastrzeżeń.
Może miałeś pecha (szkoda że tak drogo kosztował) albo p. Marek ma za dużo
na głowie roboty i niestety nie daje rady (z tego co pamiętam to byliście na stopie koleżeńskiej)
Co do p. Nikosia czytałem że też miał wpadkę (zaznaczam że nie znam tej osoby)ale i
ma wielu zadowolonych klientów.
No i na koniec - nie za szybko wykreśliłeś? w końcu wiele osób nawet z tego forum ma
instalkę albo poprawkę robioną u Marka.
  • 0

#9 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 07:45, 14.06.2011

Kolego Glinuś jestem trochę że tak powiem w szoku. W sumie z twojego polecenia
skorzystałem rok temu z usług firmy Migas - powiem szczerze - jestem bardzo zadowolony
jak do tej pory.

A dlaczego bo jak wół zapier.......aby Marek miał klijentów i przez prawie dwa lata przeze mnie zrobił może z 200 Hond,a Kolega Wołek podstawił mu może ze 100.Pan Marek ma za dużo klijentów i nie wie co ręce wsadzić i dlatego jakość spadła na drugi plan,teraz jest tylko i wyłącznie taśma produkcyjna.Nie sądze,że to my z Wołkiem dostarczaliśmy mu jakiś Hond bo to przesada,są jeszcze inne fora,ale,żeby wbić się na termin montaży trzeba czekać spoooro czasu.Mówię Markowi,że coś mi nie hula otrzymuję odpowiedź przyjedź później nie mam teraz czasu.Więc zwijam dupę w troki i jadę dalej.Pojechałem do jednego gościa znanego na Warszawie spogląda na graty z maski i pyta się jak to ma jeżdzić.Nie dość,że po dwóch straconych dniach straciłem prawie 10 tys zł (na nowe podzespoły) to teraz auto za*cenzura*la od odcinki lepiej niż niejednemu na benzynie (kto chętny możemy się zmierzyć).Wcześniej opisałem błędy montażowe,źle dobrane podzespoły,psującą się (niby po regeneracji listwę firmy MatriX (przepraszam to nie wina Marka skąd miał wiedzieć).Straciłem wenę twórczą nie będę się już rozpisywał dodam tylko po obserwacji,że Pan N...jest cudotwórcą.
  • 0

#10 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 08:05, 14.06.2011

Andrzeju, to że promowałeś zakład a nie mieli dla Ciebie czasu to się zgodzę ale to że miałeś złą instalację to nie do końca. Marek nie zakładał u Ciebie instalacji od zera - zajmował się poprawkami więc błędy montażowe mogły się ciągnąć od pierwszego zakładu. Przyznaj mi rację że poprawkami zajmował się zarówno Marek jak i Nikoś. Ja również mogę się wkurzać tak samo doradzano mi (kiedy miałem problemy), że mam złe wtryskiwacze i jak wymienię do będzie super git ..... i co ?? Wymieniłem, pogadałem i zaraz doradzano mi, że jednak mam reduktor "na styk" i też dobrze by było wymienić .... nosz ku....a sobie myślę najpierw doradzają tak a potem znowu co innego. Więc wymieniłem i reduktor. Potem jeden Pan zakochał się w Stagu i promował wszystkim Staga i diagnoza u mnie .... lipna elektronika TYLKO Stag, k....a mać o co chodzi miały być tylko wtryskiwacze a teraz całość. Więc wziąłem się za to sam i wymieniłem na Staga i na szczęście od tamtej pory jest OK. Teraz widzę, że masz graty od Landi bo znów znajomy Pan zakochał się w Landi i doradza Landi ponad wszystko a reszta to beeee. Idąc tym tokiem rozumowania to jak wejdzie coś lepszego od Landi to zaraz będzie, że Landi to beee. To jest tak jak ze wszystkim ilu fachowców tyle opinii, więc można krytykować rożne podzespoły ale najważniejsze że jak u większości to działa bez problemów to musi coś w tym być.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#11 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 08:13, 14.06.2011

No to wkońcu ja coś powiem, bo nie pisałem bo by mnie zjedli wszelcy zwolennicy Migas.
U mnie po pierwsze nie zdejmowali kolektora ssącego, po drugie wkrętki w kolektor mam dwie wkręcone do połowy bo im klej do gwintów pozasychał i nie dało się tego ruszyć w żadną strone- nie kłociłem sie działa ok to niech działa - jednak to widać podejście do klienta.
Dwa umówić się na wizyte to hardcore, 5 telefonów i zawsze "zadzwoń potem bo nie mam czasu". Przyjazd na miejsce to kolejny żart, ztrojenie wyglądało tak:
"wsiadaj jedź 5km na PB potem 5km na LPG" - poprawka mapy w garażu :k
Potem cuda mi się działy w instalce i postanowiłem sam drążyć temat, bo wiem że jakbym pojechał to bym musiał jeździć tam z 5 razy a ja nie mam na to czasu. Sam wymieniłem filtry, sam naprawiłem listwe- bo okazała się nieszczelna i jeśłi coś będę robił to wątpie abym do MArka jechał - bo po prostu mają totalną zlewe tam jak się przyjeżdża. Robią bya szybciej, bo mają kolejnego klienta, a ciebie umawaiją na następny termin zamiast odrazu rozwiązać problem.
Bardzo się zawiodłem i życzę wszystkim aby ich instalacja działała poprawnie bo inaczej zobaczą podejście Migasu do klienta
Obecnie to nawet nie wiadomo gdzie pojechać, jak ma się problem z instalacją
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#12 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 08:17, 14.06.2011

:shock: :k ............ no to ładnie :-| :-/ :shock: dlaczego wcześniej nikt nic nie pisał. Osobiście tam nie byłem ale z opisów sam byłem przekonany że jest git i sam polecałem ten zakład ........ teraz wychodzi co innego.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#13 marcinskc

marcinskc
  • Forumowicz
  • 51 postów
  • Skąd:Skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:18, 14.06.2011

Ja mam założone lovato smart u Marka i nie mogę narzekać, 1500 km bez żadnych przygód.
  • 0

#14 Kar0ol

Kar0ol
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Garwolin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:53, 14.06.2011

:shock: :k ............ no to ładnie :-| :-/ :shock: dlaczego wcześniej nikt nic nie pisał. Osobiście tam nie byłem ale z opisów sam byłem przekonany że jest git i sam polecałem ten zakład ........ teraz wychodzi co innego.


Dobre pytanie - sam chciałem zadać. Ale wygląda na to że miałem szczęście :ok
Na razie mam gwarancje i nie zamierzam zmieniać i mam nadzieje że
nie spotkają mnie takie niespodzianki jak was. Sam też polecałem zakład.
Może ktoś powinien porozmawiać z Markiem i wyjaśnić sytuacje.
Trochę ciężko oceniać kogoś nie pozwalając mu się obronić.
To że woli zakładać nowe - nie dziwię się bo z tego je chleb
ale jakaś równowaga musi być bo nie będzie miał komu zakładać.
Seth - czemu wcześniej nic nie pisałeś? Niech by i zjechali ale to jakiś sygnał
dla nie zdecydowanych. W końcu instalacja to nie zmiana wycieraczek i trochę kosztuje.
A za własne pieniądze się męczyć to w dzisiejszych czasach nie do przyjęcia.

PS. Chyba Panowie odbiegamy od tematu
  • 0

#15 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 09:01, 14.06.2011

dlatego bo nigdzie więcej bym nie oddał, bo niewiadomo gdzie :k Pisałem kilka razy ze tam nie jest kolorowo , jak pieli zachwyty nad Migasem, ale każdy był wręcz zakochany w tym zakłądzie
Tragedia jest i tyle jeśli chodzi o LPG - trzeba wybrac mniejsze zło :k
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq