Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Tapicerka bagażnika


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:23, 17.02.2009

W moim samochodzie kiedyś była jakaś tuba ze wzmakiem i kondensatorem. Poprzedni właściciel wyciął tapicerkę w bagażniku.
Chętnie bym sobie zakupił nową całą. Chodzi o to że te dwa wytłoczenia w bagażniku są różne:

Zdjęcie lewego wyciętego

Dołączona grafika

Oraz prawego całego

Dołączona grafika

Jak widać te dwa wtłoczenia są różne, czy w angliku te wtłoczenia są takie same,
czy też są zamienione miejscami. Niby głupia sprawa ale Anglicy wszystko zamieniają, nawet manetki z hamulcami w rowerach mają inaczej.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#2 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:45, 17.02.2009

Wycięcie z prawej strony masz oryginalne. Tylko z lewej strony musisz wymienić ten dziurawy element.

Mozesz zamieścić fotkę / opisać jak jest zamontowana gaśnica? Bo wygląda to solidnie:)

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:23, 23.02.2009

W anglikach jest dokladnie tak samo. Gleboki nie zamykany po prawej i plyciutki z klapka po lewej. Jezdze takim anglikiem wlasnie. Jedna rzecz: klapka do przymykania tej lewej czesci jest czescia klapy przykrywajacej kolo zapasowe, a nie boczka.
Swoja droga, to te 'haki' do mocowania bagazu miales fabryczne czy dokladane? moglbys cyknac fotke tak, zeby bylo widac ich rozmieszczenie? przydalyby mi sie takie :-P

Edit: W sumie fajne miejsce na wzmaka sobie ktos wybral :)

#4 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:47, 23.02.2009

[quote]Jedna rzecz: klapka do przymykania tej lewej części jest częścia klapy przykrywajacej kolo zapasowe[/quote]

Mógłbyś zrobić zdjęcie jak to wygląda w całości ?? Jak to jest jej częścią ??

"Swoja droga, to te 'haki' do mocowania bagażu miałeś fabryczne czy dokładane? mogłbyś cyknąć fotkę tak, żeby było widać ich rozmieszczenie? przydałyby mi sie takie :-P[/quote]

Jeśli masz na myśli to coś co wmontowane z "podłodze" to nawet nie wiem co to jest, takie już było. Fotkę wrzucę na dniach.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:10, 24.02.2009

Mógłbyś zrobić zdjęcie jak to wygląda w całości Jak to jest jej częścią


Chodzi mi o to, ze to wglebienie z lewej strony bagaznika ma klapke i to jest taki jakby zamykany schoweczek :-D bardzo maly bo plytki, ale pare srubokretow mozna tam polozyc. Nie bardzo mam jak teraz fotki porobic ale sprobuje opisac najlepiej jak umie o co chodzi.
Wejdz na aukcje: http://moto.allegro...._1998_fvat.html
Tam jest zdjecie wykladziny gumowej do bagaznika. Wiec jak popatrzysz na lewa strone tej wykladziny, to ona tworzy jakby klapke zamykajaca ten maly schoweczek a nie 'zamyka' prawej strony. Wiec tak wyglada fabryczna podloga bagaznika mniejwiecej. z lewej strony ma uchwyt parciany do podnoszenia klapki schoweczka, ktora z wierzchy (wykladzina) tworzy calosc z ta duza podloga, a od spodu (dykta) jest przecieta, zeby mozna ja bylo otworzyc bez podnoszenia calosci.
Nie wiem czy udalo mi sie opisac tak zeby bylo wiadomo o co chodzi :k
Moze jak ktos ma zdjecie bagaznika to poratuje kolege ?

Jeśli masz na myśli to coś co wmontowane z "podłodze" to nawet nie wiem co to jest, takie już było. Fotkę wrzucę na dniach.


to sa 'haki' do mocowania bagazu. Mozesz np. kupic siadke do bagazu i wozic jakies drobiazgi pod ta siatka, zeby nie lataly po bagazniku, albo jak masz cos ciezkiego ale nie wielkiego w bagazniku co by moglo latac na boki podczas jazdy to mozesz przywiazac albo przypiac takimi spocjalnymi gumami w te miejsca. Strasznie mi tego u mnie brakuje :(

#6 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:16, 24.02.2009

to sa 'haki' do mocowania bagazu. Mozesz np. kupic siadke do bagazu i wozic jakies drobiazgi pod ta siatka, zeby nie lataly po bagazniku, albo jak masz cos ciezkiego ale nie wielkiego w bagazniku co by moglo latac na boki podczas jazdy to mozesz przywiazac albo przypiac takimi spocjalnymi gumami w te miejsca. Strasznie mi tego u mnie brakuje :(


A mi już nie brakuje ;-) Kupiłem mate antypoślizgową do bagażnika za 15 zeta w Lidlu i powiem że jest rewelacyjna!! Leży na niej walizeczka z kluczami nasadowymi i ani drgie na zakrętach, ani podczas hamowania, czy przyspieszania. Torba z zakupami też dzielnie się trzyma i pozostałe drobiazgi też nie lataja po bagażniku.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#7 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:35, 24.02.2009

to sa 'haki' do mocowania bagazu. Mozesz np. kupic siadke do bagazu i wozic jakies drobiazgi pod ta siatka, zeby nie lataly po bagazniku, albo jak masz cos ciezkiego ale nie wielkiego w bagazniku co by moglo latac na boki podczas jazdy to mozesz przywiazac albo przypiac takimi spocjalnymi gumami w te miejsca. Strasznie mi tego u mnie brakuje :(


Te haki miałem jak już kupiłem auto.

Propos fot to liczę że jednak ktoś wrzuci fotkę bo nie wiem o co chodzi z tą klapką :)

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#8 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 09:54, 25.02.2009

tak wygląda mój bagażnik
strona prawa
Dołączona grafika
całość
Dołączona grafika
strona lewa
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:10, 25.02.2009

Dzięki Jarek, teraz już wiem że brakuje mi 2 elementów ( jeden mam pocięty, drugiego brak w całości)

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#10 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 12:30, 25.02.2009

nie wiem co masz na myśli pisząc o dwóch elementach - przykrycie komory koła zapasowego i klapka na wytłoczeniu po lewej stronie to jeden element, natomiast po prawej stronie nie ma klapki - wytłoczka jest odsłonięta.

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:21, 25.02.2009

no tak, ale kolega ta klapke ma odcieta od pokrywy kola z tego co widac na zdjeciu

#12 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:56, 27.02.2009

Niestety klapkę mam odciętą, szkoda, przydała by mi się nawet odcięta... no nic może kiedyś znajdę gdzieś na szrocie nową pokrywę od koła i ten fragment tapicerki co mam pocięty :(

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )





IPB Skin By Virteq