Skocz do zawartości


RODO w HAKP

nawigacja w ACC VII


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:12, 15.02.2009

Witam wszystkich maniaków :-D moja znajoma ma problem z swoją hanią VII 2005 raczej natury estetycznej ściągneła ją z francji i ma francuskie menu w nawi i pokrewnych funkcjach czy ktoś ma jakieś informacje czy da się wgrać pl menu :?: lub namiar na sklep z oprogramowaniem ?lub może magika który potrafi przerobić na pl ?jak coś jaki jest koszt tej przyjemności ;-) może ktoś już przerabiał już

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 19:27, 15.02.2009

proponuje wykonać telefon do ASO i zapytać o wgranie wersji menu w j. polskim - to może być kłopot natomiast mapy powinny chodzić bez problemu.
Ogólnie systemy nawigacji fabrycznej to wredna sprawa.

#3 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:41, 15.02.2009

Przepraszam, że trochę "pogdybam" ale ...... w VII gen. panel do nawigacji jest również panelem od radia i klimy. Jeżeli chce mieć głownie w nawi PL to wystarczy kupić DVD z mapą z PL menu i lektorem (osoby udostępniające w necie takie mapy piszą, że jest wtedy PL menu i lektor a Polskim głosem). Ale pewnie znajoma wolałaby mieć wszystko w PL, wtedy tak jak Jarek pisze, może ASO coś doradzi.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:02, 15.02.2009

zgadza się tam ma panel dotykowy i wszystko od radia po reszte bajerów steruje na pewno ;-) wolała by komplet jedyne wyjście to aso w takim wypadku patrzyłem na allegro itp to do jej hani nic nie znalazłem :-| u mnie w V nie ma bajerów i nie ma takich problemów :mrgreen: ech te baby tylko wymyślają ;-)

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:03, 15.02.2009

Czy ja dobrze czytam? VII z 2005 z nawigacją z pokryciem PL ?
1. Moje Auto jest z Włoch tez z navi ale z 2004r. Panel dotykowy obsługuje radio, zmieniarkę i klimę. Nie ma problemu aby samemu zmieniać język obsługi (jest ich z kilkanaście) lecz o polskim oczywiście zapomnieli. Ale wg mniej to i tak jest niepotrzebne, bo obsługa tych urządzeń przez panel jest banalnie prosta, nie ma praktycznie słów są tylko oznaczenia.
2. Jeśli chodzi o navi to z tego co wiem w firmowych systemach dopiero od 2006 jest pokrycie Polski i nie ma szans tego przeskoczyć bez podłączania nowego czytnika DVD, chyba ze masz coś nowszego w swoim aucie.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:14, 15.02.2009

DVD z mapą z PL menu i lektorem może ktoś ma cynk na kogoś kto sprzedaje???? ja szukałem i nic :-| na początek wystarczy jej chyba ;-) bo w aso to raczej słono by policzyli za zmiane softa w nawi na pl.jak się da ale to niech już sama dzwoni :mrgreen:

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:39, 21.02.2009

Witam

Sprowadzile autko z Niemiec z Navi. Płytę DVD z mapą mam bez pokrycia Polski. Jeśli koleżanka chce zmienić język to jest to możliwe gdy ma płytę DVD bez niej nie da rady wejść w opcje menu. Na pewno nie znajdzie tam j.polskiego.
Jeśli zaś chodzi o mapę Polski do aut z rocznika 2004-2006 to można sobie taką zapodać kupując w ASO w Niemczech za 180 euro. Naturalnie bez menu w j.polskim.

powodzenia

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:13, 21.02.2009

Szkoda czasu na szukanie, bo nie ma takiej opcji aby navi było z mapa PL i języku PL, to nie kwestia oprogramowania mapy a możliwości czytnika DVD w naszych autach do 2006r. Jest rozwiązanie ale drogie jak dla mnie http://www.allegro.p...cja_montaz.html

#9 andref24

andref24
  • Forumowicz
  • 113 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:58, 23.02.2009

Zgadza się bez płytki DVD nie da się tego zmienić. Należy ją wczytać, a potem zmienić w opcjach takim małym przyciskiem u dołu (w angielskim menu to się nazywa Settings). Nie ma płytki DVD z językiem PL w rocznikach przed liftem, więc pozostaje zmienić język na angielski.

andref


#10 mar_kow

mar_kow
  • Forumowicz
  • 78 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:23, 10.04.2009

Mam podobny problem, przy czym gwoli ułatwienia mam menu angielski. Znalazłem na forum (peb.pl) informacje o udanym wgraniu nowego softu do navi z aktualnymi mapami Europy, w tym Polski. Jak coś spraktykuję to napiszę... :-)
Jak na razie zadowolony...:)

#11 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:19, 10.04.2009

Mam podobny problem, przy czym gwoli ułatwienia mam menu angielski. Znalazłem na forum (peb.pl) informacje o udanym wgraniu nowego softu do navi z aktualnymi mapami Europy, w tym Polski. Jak coś spraktykuję to napiszę... :-)


czekamy na info

#12 mar_kow

mar_kow
  • Forumowicz
  • 78 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:07, 22.04.2009

Jeżeli ktoś chce "pokombinować" - podaję linka do forum peb.pl == L I N K == . Jeżeli ktoś zdąbędzie doświadczenia w tym temacie to również chętnie skorzystam :)
Jak na razie zadowolony...:)

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:09, 14.05.2009

Auto kupilem niedawno.
Przepis z forum peb.pl działa jak najbardziej. W roczniku 05 mam PL.

#14 przemass

przemass
  • Forumowicz
  • 11 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:01, 14.05.2009

Ja tak samo w roczniku 2004 mam polske :) po zmianie 2 plików z wersji po liftingu

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:31, 14.05.2009

A czy ktos poradzil sobie z brakiem Polski na liscie?
Bo jednak nawigacja ustawiana tylko za pomoca joy'a nie jest do konca tym czym byc powinna :)
Mam navi, jednak i tak woze palmtopa z Automapą...




IPB Skin By Virteq