Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Regeneracja felg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#46 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:24, 12.04.2011

No dobra. Czas na moją opinię na temat warsztatu RegenaracjaFelg , który chwali sobie Seth.

Po umówieniu się przez telefon z bardzo miłą panią :ok , przyjechałem na miejsce. Ów miłej pani na początku nie było, więc po wejściu na warsztat (kto był to wie jak wygląda wejście: ciasne, pełno kół i nikogo nie widać jeśli pracuje w środku) czułem się nieco zagubiony.

Powoli wchodziłem gdy nagle przywitał mnie szefunio. "Przemiły", starszy pan zbeształ mnie chyba za to, że nie wszedłem i sam musiał się pofatygować do klienta. Odpowiedziałem "dzień dobry", co było błędem, bo pan nie chciał chyba słuchać takich "głupot". Przeszedł od razu do rzeczy rozkazując :!: mi przyniesienie kół.

Pomyślałem: "rzeczowy facet, nie marnuje czasu, chłopaki go chwalili itd....". To miłe, że musiałem sam nieść niezbyt czyste koła, bo akurat wybierałem się do kina i byłem w ubraniu roboczym ;-) , a poza tym lubię chodzić do kina z brudnymi rękoma. Przyniosłem koła, pan wrzucił je na wyważarkę, potem zdjął i poszedł do zeszytu. Podszedłem, dostałem kartkę z numerkiem i napisem "340 NETTO" :shock: , po czym usłyszałem "dzwoni pan w piątek/ pod koniec tygodnia" czy jakoś tak. W międzyczasie pojawiła się ta pani, o której zdania nie zmieniłem do dziś. :-D

Zastanawiałem się kiedy zapyta mnie o kolor, na jaki chcę pomalować felgi, no ale się przeliczyłem. W końcu zapytałem: "A wie pan co chcę z tymi felgami zrobić?". Był nieprzeciętnie zaskoczony, szczególnie gdy mu powiedziałem, że chcę inny kolor niż srebrne. :-x W końcu przekonałem go, że inne kolory też ludzie chcą i pokazał mi swoją bogatą paletę lakierów: Srebrny, czarny, biały i grafitowy. :k

Patrzył na mnie jak na debila, gdy powiedziałem, że chcę grafit ale jaśniejszy niż ten, który mi pokazał. Dyskusja powoli traciła sens więc "przekonał" mnie jednak do srebrnego. Zamiast "do widzenia", usłyszałem "zabieraj pan te kapselki". :-/

Zbliżał się termin odbioru więc zadzwoniłem. Odebrał "mistrz obsługi klienta" i zanim cokolwiek powiedział do mnie, usłyszałem jak mówi do kogoś "o widzisz, już jakiś....". Felgi były do odbioru.

Przyszedł dzień odbioru, pojechałem wkurzony chyba tylko tym, że spotkam tego typa. Jednak po rozmowie z Sethem, miałem nadzieję, że tym razem trafię na tego normalnego. Niestety nie udało się. Na szczęście miła pani była, i właściwie już tylko ona mnie obsługiwała. Zapłaciłem "340 NETTO" czyli 340 zł. :-/

Żebym nie zapomniał jak wygląda w tym zakładzie obsługa klienta, albo może żebym po prostu więcej tam nie przyjeżdżał, miałem możliwość obejrzenia krótkiej scenki. "Mistrz obsługi klienta" odbiera telefon, chwila milczenia, groźna mina i " Nic nie rozumumiem, nic nie słyszę!" i zakończył połączenie.

Podsumowując:
1. Obsługa klienta totalne dno :eee , najgorsza jaka mnie w życiu spotkała (dotyczy tego starszego pana, bo Seth miał to szczęście, że trafił chyba na syna)
2. Cena? Żart. Na stronie widnieje 60 zł netto (kto podaje ceny netto?) i już to jest nieprawadą, bo pani przez telefon powiedziała że 65 zł netto. W rezultacie oznacza to 85 zł netto, czyli brutto, bo tyle zapłaciłem.
3. Robota, bez zarzutu
4. Nigdy już tam nie pojadę
  • 0

#47 Hary4484

Hary4484
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Zbąszynek
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:20, 12.04.2011

Jeśli ktoś jest z lubuskiego albo wlkp to z czystym sumieniem mogę polecic mały zakładzik w Kąkolewie. Kiedyś przytrafiła mi się taka historia, że wjechałem w wyrwę w asfalcie, a że jechałem nie za wolno to mi 2 prawe felgi pękły... W przedniej to nawet kawałek odpadł. Już myślałem, że do wywalenia, ale zawiozłem je do ww zakładu, Pan obejrzał popatrzał i powiedział, że za 2 dni mam przyjechac. Odebrałem je po 2 dniach i zapłaciłem... 120zł za 2 szt. w tym spawanie (dolewka) prostowanie i malowanie. Nie mogłem nawet znalezc miejsca w którym były uszkodzone. A co najlepsze? Na wyważaniu kół w innym już zakłądzie koleś sie mnie pyta czy to nowe są bo nawet grama ciężarków nie dołożył. Dlatego szczerze polecam. W tym roku chyba oddam też wszystkie do sprawdzenia i pomalowania bo i robota pierwsza klasa i miłe podejście do klienta i przede wszystkim niewygórowane ceny:)
  • 0

#48 jacys

jacys
  • Forumowicz
  • 311 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:59, 13.04.2011

Lobuz Najwazniejsze, ze robota bez zarzutu. Mialem do czynienia z wieloma przemilymi dostawcami u ktorych musialem reklamowac reklamacje :evil: a wszyscy byli tak mili, wykazujacy zrozumienie i przepraszajacy, ze nawet pokrzyczec sobie nie moglem. Jedna z nich szczegolnie utkwila mi w pamieci, bo ciagnela sie ponad rok a ja co trzy tygodnie dzwonilem do mojego klienta tlumaczac sie...
Dziwnie tylko ten "cennik" u nich funkcjonuje, chociaz 65netto (dane na stronach czesto sa nieaktualne) daje jakies 320 za komplet wiec prawie tyle co zaplaciles...
  • 0
Była 1.8 iS Jest K24

#49 kowal86

kowal86
  • Forumowicz
  • 319 postów
  • Skąd:WWA
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:51, 13.04.2011

ja też po raz kolejny polecę zakład w markach. prostowanie 16 cali borbet, piaskowanie i lakierowanie na biało wyszło 630 pln. jeżdżę już miesiąc i nie mam się do czego przyczepić.
  • 0

#50 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:59, 13.04.2011

Lobuz Najwazniejsze, ze robota bez zarzutu

No ja wiem, że to najważniejsze. Ale co byś wolał? Obejrzeć dobry film z bólem brzucha, czy przeciętny film czując się bardzo dobrze? Szczerze mówiąc to czułem się tam jak intruz, a ja jakoś bardzo zwracam uwagę na traktowanie ludzi
  • 0

#51 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 18:30, 13.04.2011

nie no łobuz ma racje, ja jakbym trafił na tego gościa to jednak zawiózł bym felgi w inne miejsce
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#52 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:13, 21.11.2011

Byłem w minionym tygodniu w Markach, ale serwis mnie rozczarował, ceny też ... Niby na stronie wszystko wygląda atrakcyjnie i konkurencyjnie, ale ... Ja miałem do zrobienia 17" felgi BBS skręcane i tu zonk, za skręcane felgi cena jest to co na stronie x 2 !!! Sprawdzili felgi i stwierdzili " wszystkie pogięte" trzeba dopłacić w totalu krzyknęli 900 PLN netto ... Postanowiłem sprawdzić inny "droższy" serwis : http://renowacjafelg.pl/ i okazuje się że pomimo wyższych cen na stronie www, nie są to ceny "sztywne" czyli można negocjować i ludziska są naprawdę super wporzo ( pytajcie o Przemka) , przemierzyli felgi i okazało się że nie wszystkie są do prostowania, po krótkich negocjacjach dostałem cenę na felgi w dwóch kolorach, do wyboru polerowne ranty lub inny kolor rantów 200 PLN niższą niż w Markach ... Przemek doradza, pokazuje wzory bardzo dobra obsługa. Polecam...
  • 0

#53 Prywo

Prywo
  • Klubowicz
  • 921 postów
  • Skąd:Wawa / WK / WPR
  • Silnik:1.8
  • Wersja:F3
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Cruiser
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 22:16, 21.11.2011

odebrałeś już felgi z Instalatorów, czy byłeś tylko wycenić ?
  • 0

było CB7 2.2i 90r.->.CG2 3.0 V6 00r.->CH1 Type-R 2.2 99r.-> CL9 Type-S 2.4 03r.-> Legend KB1 3.5 V6 07r.

744e0f85839a8ce1.jpg

 

 


#54 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:45, 22.11.2011

Są w robocie, czekam na odbiór, póki co mogę bazować jedynie na ocenie zakładu wulkanizacyjnego w moje wsi Komorów koło Pruszkowa, oni oddają tam felgi do prostowania i regeneracji i bardzo ich chwalą oraz na tym co widziałem u niech w warsztacie.

Jak odbiorę dam znać...
  • 0

#55 Prywo

Prywo
  • Klubowicz
  • 921 postów
  • Skąd:Wawa / WK / WPR
  • Silnik:1.8
  • Wersja:F3
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Cruiser
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 12:45, 22.11.2011

ja poczekam, a dlatego że u nich bardzo często to co się ustala przed robotą nie ma odzwierciedlenia przy odbieraniu
  • 0

było CB7 2.2i 90r.->.CG2 3.0 V6 00r.->CH1 Type-R 2.2 99r.-> CL9 Type-S 2.4 03r.-> Legend KB1 3.5 V6 07r.

744e0f85839a8ce1.jpg

 

 


#56 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 22:14, 23.11.2011

sezon polatałęm i co tu moge powiedzieć, lakier nie poodpryskiwał, trzyma sie wg mnie bardzo dobrze, widać jakieś tam ryski na felgach ale to bardziej dlatego że są w ciemnym kolorze, na jasnym bym nic nie widział :-)
Robota raczej dobra w Markach ;-) Co do obsługi jak już widac po postach jeden trafi tak drugi inaczej - dziwny to zakład - ale jeśli chodzi o robote to chyba nikt nie narzekał na nich
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#57 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:36, 23.11.2011

ja poczekam, a dlatego że u nich bardzo często to co się ustala przed robotą nie ma odzwierciedlenia przy odbieraniu


Dam znać jak będę po wszystkim i po tym jak pojeżdżę ...
  • 0

#58 slomek89

slomek89
  • Forumowicz
  • 43 postów
  • Skąd:Łódź/Tomaszów Maz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:50, 25.11.2011

Witam! ostatnio też poddałem swoje felgi renowacji. zleciłem je zakładowi renowacjafelg.pl w warszawie. całość trwała dwa tygodnie (byłoby szybciej ale akurat wypadło to w tygodniu kiedy był 1 listopad): od momentu wysłanie felg do warszawy (zamówiłem kuriera), aż do otrzymania ich z powrotem. felgi zostały wyprostowane, wypiaskowane i pomalowane. z efektu jestem bardzo zadowolony. jedynie nie pomalowali dekielków bo bali się je rozkładać - uważają, że się do tego nie nadają więc nie chcieli robić nic na siłę. na allegro zamówiłem inne dekielki i sam je dzisiaj pomalowałem na kolor felg. A tutaj znajdziecie efekt renowacji: http://www.accordklu...pic.php?t=26355

A tutaj już zmontowane na aucie: http://www.accordklu...pic.php?t=26356

Pozdrawiam i chętnie pomogę w temacie
  • 0

#59 Prywo

Prywo
  • Klubowicz
  • 921 postów
  • Skąd:Wawa / WK / WPR
  • Silnik:1.8
  • Wersja:F3
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Cruiser
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 20:00, 25.11.2011

w Markach na wypiaskowanie, wyprostowanie i polakierowanie felg czekałem całe 2 dni i z efektów byłem też zadowolony.
  • 0

było CB7 2.2i 90r.->.CG2 3.0 V6 00r.->CH1 Type-R 2.2 99r.-> CL9 Type-S 2.4 03r.-> Legend KB1 3.5 V6 07r.

744e0f85839a8ce1.jpg

 

 


#60 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
  • Skąd:Mińsk Maz
  • Silnik:V12
  • Wersja:Mega
  • KM:500+
  • Paliwo:PB
  • Rok:3000
  • Nadwozie:Perfekcyjne
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 20:24, 25.11.2011

2 tygodnie?? to oni chyba je tam od nową odlewają :mrgreen: a ile zapłaciłeś?
  • 0

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq