Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Lampy Black do Accorda z 97r. po lifting CE7, F18A3


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
34 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:57, 02.04.2009

bardzo ładny efekt wyszedł, to Ci trzeba zostawić. a że zrobiłes to bardzo starannie, to grzechem byłoby nie pogratulować :db

#32 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:08, 02.04.2009

Witam dzięki za miłe słowa :) ( roboty było troszke więcej niż to widac na zdjęciach ale myślę że było warto )

Co do jakości świecenia reflektorów , szczerze to nie zauwazyłem różnicy. W tych lampach Siedza zwykłe H1 jakies za 5 zł z Orlenu wiec trudno mówić o jakims super świeceniu. Jednak modyfikacja ta moim zdaniem nie wpływa to na jakość swiecenia w nocy (przynajmniej nie widze osobiscie różnicy ) wiec jest chyba dobrze :).

Pozdrawiam Tomek

#33 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:03, 15.06.2010

witam jestem tu świeżak więc proszę o wybaczenie jeśli gdzieś popełnie błąd, ale wydaje mi się że lampy przednie do accorda 96-98r. znalazłem tu: http://www.streetbea...dlights/531271/ wiem że amerykański accord różni się od wersji europejskiej ale te lampy są łudząco podobne do lamp europejskich:)

#34 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:29, 15.06.2010

niestety lampy które podałeś sa do wersji coupe i neistety nie pasuja do wersji europejskiej sedan. podobne mozna zobaczyć w jednym z pierwszych postów w tym temacie :/

#35 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:25, 08.07.2010

jesli jest napisane że accord 93-97 to napewno usa.

nasze ce są 96-98 i taki przedział nas jedynie interesuje.




IPB Skin By Virteq