Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Lampy Black do Accorda z 97r. po lifting CE7, F18A3


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:17, 13.01.2009

Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem na tym forum więc wybaczcie jeśli ten temat gdzieś się pojawił :

Jestem posiadaczem Accorda z 97r. model po liftingu Europejczyk zastanawiam się czy są do niego lampy przednie typu clear ( zapewne wiecie o które chodzi ) znalazlem jakies na allegro ala podejżewam ze nie będą pasować ma ktoś jakieś pomysły ? moze namiary na jakiś sklep . byłbym wdzięczny .

znalazłem cos takiego :

http://www.autodynam...vel=2&subcat=16

proszę o rady :)

Pozdrowienia z EŁku ( WARMIńSKO - Mazurskie )

#2 NOWAK

NOWAK
  • Forumowicz
  • 26 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:34, 13.01.2009

Generalnie bardzo fajne lampy, tylko że za mało są opisane, a tak po zdjęciach to trudno powiedzieć czy będą pasować. Z tego co wiem to bardzo trudno jest dostać lampy clear do naszego modelu. Najczęściej te które występują pasują tylko do wersji coupe i aerodeck.
Tak wyglądają w sedanie
Dołączona grafika
a tak w coupe
Dołączona grafika
i bardzo trudno zauważyć jakieś szczególne różnice.

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:08, 14.01.2009

A moze ktoś kto ma wersje sedan i coupe moga się jakoś zgadać i te lampy porównać na zywo ???

Jeśli nie było by duzej różnicy to może udało by się je wcisnąć do sedana :) ???

Koledzy co wy na to ?

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:48, 14.01.2009

ja mam coupe ;-) od razu Ci mówię że nie pasują ;)

a te co pokazałeś są wkór......e te pierwsze zwłaszcza :mrgreen: a ja się już martwiłem że można kupić tylko endżel ajsy

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:05, 14.01.2009

Hmm to co mamy sie poddać i uznac ze poporstu tych lamp nie ma ? sam juz nie wiem co o tym myslec wiem że akurat ten model co mam to taki smieszny wypust bo ni to popularna wersja z 97r. ni to 98r. Kiedyś czytałem ze podobno robiono je w UK i tam wprowadzone ten lifting zmieniono pzedni zderzak , grill , nadkola, maskę i lampy czyżby nikt z chinoli lub USA produkujących lampy nie widział tego modelu.... nie mozliwe ?

Ogólnie sylwetka tego sedana mi sie podoba ale te lampy z przodu same się proszą żeby je zmienić.... Bądzmy pełni nadzieji i szukajmy dalej kto pomoże znaleść pasujące to uszczesliwi nie jednego własciciela tego modelu . WIec moze warto poszukac ?

Nom te lampy sa swietne jeszcze żeby dac kierunki clear to już wogóle .... :) tylko szkoda ze nie pasują do mojego Accorda ... :/ shit

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:22, 14.01.2009

sam juz nie wiem co o tym myslec wiem że akurat ten model co mam to taki smieszny wypust bo ni to popularna wersja z 97r. ni to 98r. Kiedyś czytałem ze podobno robiono je w UK i tam wprowadzone ten lifting zmieniono pzedni zderzak , grill , nadkola, maskę i lampy


To nie jest smieszny wypust, tylko 5 generacja po liftingu, ot co. Produkowana od 1996 do +/- polowy 1998. Robiono je w UK, a dokladnie w Swindon (tak samo jak i kolejna generacje) i oprocz wymienionych przez Ciebie zmian byly tez i bardziej istotne jak np. dostepne inne wersje silnikowe niz przed liftingiem.

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:15, 15.01.2009

Xeper - dzięki za wyjaśnienie co i jak z tym modelem było :)



Wróćmy za tem skąd do tematu tych lamp ma ktoś jakis pomysł ?

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:10, 15.01.2009

Wróćmy za tem skąd do tematu tych lamp ma ktoś jakis pomysł ?


Moim zdaniem najlepiej zapytac sprzedawce czy pasuja do modelu z VINem SHHCE7...

Jesli sie okaze, ze beda pasowac, to byloby "HURAA" bo wiele osob szuka moda do przednich lamp, bezskutecznie narazie....

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:33, 02.02.2009

generalnie mozecie zakonczyc poszukmiwania lamp do 5 europejskiej gdyz probowalem juz chyba wszedzie znalezc na japonskich stronach amerykanskich angielskich i obdzwonilem setki sklepow i dupa blada nie ma pozostaje jedynie samemu zpolerowac klosze na gladko i zmajstrowac soczewki od innych modeli :)

#10 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:52, 03.02.2009

Dużo profesjonalnych zakładów oferuje takie usługi - czyli przeróbki pod ksenony, może być nawet bi-ksenon :!:
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:07, 12.02.2009

w sumie fakt nawet ostatnio w wawie jednego goscia znalazlem tylko ze 1800 zl za taka modyfikacje to troszke przyduzo :)

#12 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:38, 13.02.2009

To niestety standardowa cena za profejonalną robotę.
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:04, 15.03.2009

Tak se mysle o tych polerowanych kloszach ale to chyba nie taka łatwa sprawa :/ :( , cyżby to był koniec naszych poszukiwań ... hmm wiem że moze to bedzie odejscie od tematu ale może ktoś myślał na jakims ładną modyfikacją tego przodu hondy CE7 ? bo do tej pory mnie jakos tak razi . niewiem jak reszta klubowiczów bo każdy ma swój gust ale jakoś tak bym cos w nim zmienił . Może jakieś ładny zderzak który by troche odłodził wizerunek prozdu tego auta , lub jakies motywy z maską / brewki ? moze jakis inny gril ma ktoś jakieś fajne zdjęcia na ten temat ???

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:40, 24.03.2009

sluchajcie ja znalazlem cos takiego do accorda 94-97 sedan
http://www.sklep.tun...a57fb4205b51c99
tylko w opisie pisze ze sa one do wersji amerykanskiej ktos moze wie czym sie roznia od wersji europejskiej
ksztaltem wielkosnia a moze tylko mocowaniami

[ Dodano: 2009-03-24, 00:47 ]
znalazlem jeszcze cos takiego
http://www.kbcarstuf...4-YD&click=6595

http://www.autodynam...D=HA9497PHBC-G3

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:48, 24.03.2009

ksztaltem wielkosnia a moze tylko mocowaniami

z tego co kojarzę to i kształtem i wielkością i mocowaniami :mrgreen:




IPB Skin By Virteq