Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

tylne lampy i fele


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysio666

krzysio666
  • Forumowicz
  • 42 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:13, 10.01.2009

siema wszystkim


po 1. szukam lamp jakiś ciemnych coś takiego jak u Marines (pozdrawiam)

po 2. fele do czarnego co wy na to

http://moto.allegro....4x108_et16.html

#2 Lukasz F18B2

Lukasz F18B2
  • Forumowicz
  • 32 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:30, 10.01.2009

Lampy musisz sobie sam zrobic, tzn penwie przyciemnic, a co do kol, kwestia gustu. We Wrocku jest hondzia czarna na takich 17 i mi nie przypadlaq do gustu. Za te same pieniadze kupisz ROTY, ktore sa lekkie, mocne no i klasa :-) www.r1concept.com ja tam kupowalem moje, ktore wygladaja tak:
http://www.accordklu...p?t=656&start=0

Czarna i piękna HA VI :) Ś.P. :depresja:


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:38, 10.01.2009

krzysio666, ten sam model felgi z firmy alesio mozesz miec o polowe taniej ;-)

co do cimnych lamp to sa takie spraje co ladnie sie nakladaja ;-)

#4 Lukasz F18B2

Lukasz F18B2
  • Forumowicz
  • 32 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:44, 10.01.2009

Albo folia Foliateca :-) ale na czarnej budzie ladnie wyglada accordowska czerwona lampa,niemalze jak w mercedesie E klasie ;-) tzn nie ze w mercu jest ladniejsza, bo to merca lampie brakuje do naszych piknych tylnych lampek :-)

Czarna i piękna HA VI :) Ś.P. :depresja:


#5 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:50, 10.01.2009

Szczerze mowiac felga wydaje mi sie srednio pasowac. Widzialem Hanke na tych OZ i nieciekawie wyglada. Znajomy ma je tez w Avensis. Mi sie osobiscie nie widza... Bardziej by pasowaly do malego autka. Jesli szprycha to idz w kierunku takim jak Lukasz proponuje lub felgi z delikatnym rantem. Widzialem Hanke na szprychach o podobnych ramionach jak ma Lukasz z delikatnym polerowanym rancikiem. Wyglada super.
Wpadnij tez w moja galerie w dziale Nasze Accordy. Ja swoja Hanke kupilem ze wzgledu na te kolka :-P Szeroko na nich wyglada (ramiona lukowate). Tez mam 5D czarna.
Ale felgi to naprawde kwestia gustu.
Jesli masz lampy z bialymi paskami to akurat do czarnego auta fajnie kontrastuja. Ujmuja wieku :-D

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:37, 13.01.2009

Co do lamp to dostalem nowki na niemieckim ebay'u wraz z przesylka byly tansze niz dwie uzywane allegro! Mialem male pekniecia na kloszach wiec i tak musialem wymienic wiec przy okazji skusilem sie na czarne. Ten gosc z ebay'a zajmuje sie lampami do wiekszosci samochodow, ale smialo mozesz to zrobic samemu. Moje sa malowane zewnetrznie ale jakas wytrzymala na scieranie farba, mysle ze Tomi tu cos doradzi. Pozdro

PS. Musze dopisac w ramach scislosci ze to moja zona mi wylicytowala te lampy wiec to dzieki niej je mam :poklony:




IPB Skin By Virteq