Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Accord VIgen 1,8 nie odpala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:20, 10.12.2010

Witam szanowne grono, mam ogromny problem, otóż w zeszłym tygodniu, na mrozie -15st Accordzik po nocy odpalił, pochodził pół minuty na jałowym w czasie odśnieżania i to koniec. Tydzień już w ciepełku w garażu, zarżnąłem ze 4 razy akku i nic. Benzyna jest, regularnie zalewa świece, sprawdzałem - mokre i śmierdzi wachą w garażu. Iskra jest - sprawdzone. Żaden błąd na desce się nie wyświetla. Nie mam pojęcia co robić, jak zahaczyć temat...żeby któraś z tych rzeczy co podałem była nie halo to można się głowić co zrobić...a tak - nie mam punktu zaczepienia - co się stało? Benzyna jest, iskra jest, błędów nie ma a auto nawet nie jęknie...Pomóżcie proszę...czy da sie to we własnym zakresie zdiagnozować czy bez diagnostyki komputerowej się nie obejdzie? Mam problem bo w najbliższych dniach nie ma mnie kto zholować do jakiegoś dobrego elektronika (bo myślę że tu leży problem) i na początek chciałem własnymi siłami coś zadziałać...
  • 0

#2 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 00:45, 10.12.2010

sprawdzone przewody, palec i kopułka ?
  • 0

#3 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:27, 10.12.2010

Kostka stacyjki?
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 05:54, 10.12.2010

sprawdzone przewody, palec i kopułka ?


o tyle sprawdzone że jest iskra...

@V12 - nie znam sprawy , o co kamon?
  • 0

#5 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 06:53, 10.12.2010

http://allegro.pl/ko...1341453090.html
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:21, 10.12.2010

dziękuję za linka....w sumie wiem co to jest i do czego służy...pytałem o co chodzi z usterką stacyjki , jak ją zdiagnozować skoro iskra na świecy jest....bo nie znam tematu uszkodzonej stacyjki...


Szanowni - nikt nie ma pomysłu? nawet nowe świeczki dziś sprawiłem bo akurat stare były +/- tysiąc do wymiany...niestety nie pomogło...dalej zalewany jest silnik i iskra nadal jest, w ECU zero błędów, zreseciłem na wszelki wypadek...czy jeżeli jakiś czujnik jest walnięty to powinien dawać błąd - czy może żyć w "ukryciu"? ; jaki czujnik może odpowiadać za to że silnik jest zalany i nie odpala może z tego powodu?
  • 0

#7 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:47, 10.12.2010

Byla akcja serwisowa na to, ale nie wiem, czy to dotyczy rowniez polifta (ktorego masz).

Poszukaj na tym forum, byly tematy o tej wadliwej kostce.
  • 0

#8 stailaiker

stailaiker
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:southampton
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:55, 20.12.2010

miałem podobny problem pomogło czyszczenie kopułki i palca zapłonu bardzo prosta robota 30 min max
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq