Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Wymiana siedzen z welurowych na skorzane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31 kaeres90

kaeres90
  • Forumowicz
  • 45 postów
  • Skąd:RMI / Mielec
  • Silnik:1,8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:40, 02.03.2014

Do włącznika musisz poprowadzić zasilanie po przekaźniku (np po sygnale ze stacyjki) albo bezpośrednio, natomiast od włącznika już do maty w fotelu. Sam chyba pokwapiłbym się na układ na przekaźniku po sygnale ze stacyjki (odpalenie silnika). Unikniesz sytuacji rozładowania aku np. gdy zapomnisz wyłączyć grzania i zostawisz autko na noc. Swoją drogą podejrzewam, że na same maty taka sytuacja mogłaby w pewien określony sposób wpłynąć.


  • 0

#32 tomson1192

tomson1192
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:56, 26.09.2014

ja mam pytanie troche z innej beczki czy tapicerka sama (siedziska, wiem że są zszyte z oparciem ale potrzebuje tylko siedzisko) i gąbką z fotela pasażera (prawego) będzie pasować na fotel kierowcy? Ma ktos na ten temat jakąś wiedze? 


  • 0

#33 Lu1988

Lu1988
  • Forumowicz
  • 105 postów
  • Skąd:slask
  • Silnik:1,8
  • Wersja:s
  • KM:240000
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:08, 28.12.2016

Witaj Marku.Mam ogromną prosbę , napisz na priv jak podłączyć grzane fotele do mojego Acco 2001r. po lifcie.Pod starymi siedzeniami  nie mam zadnych kabli tylko te od poduszek.Skórzane fotele które kupiłem są od anglika i czy one mają wyprowadzone kable?Moje Acco posiada przekaznik i bezpoecznik od ogrzewania ale co z tego kiedy nie wiem gdzie się wpiąć z tymi nowymi fotelami. Adres  rsuchomski@wp.pl

Witam, kupiłem juz fotele i teraz moje pytanie żeby wyjasnic wątpliwości instalacja pociągnie fotele jak + podłączę pod zapalniczkę a - do karoserii? Powiedz mi a to uziemienie do karoseri gdzie znajde są gdzies w pobliżu? nie mam wiązki wystarczą normalne kable elektryczne?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq