Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1201 kamil--k5

kamil--k5
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Wola Rusinowska
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:38, 22.01.2018

U mnie tak było jak nie podpiołem takiej małej 3 pinowej kosteczki , ona właśnie odpowiada za wyświetlanie info o nawiewach i podświetleniu przycisków :)

 

U mnie jest obok tego zielonego złącza u góry, na początku miałem lekkie zdziwienie jak zobaczyłem że nie ma podświetlenia przycisków i info o nawiewach , ale wystarczyło to wpiąć i działa :)


  • 0

#1202 Tianski

Tianski
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:SC
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:41, 22.01.2018

Ciekawe czy zwróci za cło i wysyłkę... Planujesz zakup z jakiegoś innego źródła?


Czekam aż do niej paczka dojdzie i odda kasę za radio, podatek i przesyłkę. Jak odda tylko za radio to spór.
Tak planuję u kogoś innego nabyć. Jak nie znajdę nic sensownego to będę szukał navi z polifta.
  • 0

#1203 kacper-l

kacper-l
  • Klubowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Kielce
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:40, 23.01.2018

U mnie jest obok tego zielonego złącza u góry, na początku miałem lekkie zdziwienie jak zobaczyłem że nie ma podświetlenia przycisków i info o nawiewach , ale wystarczyło to wpiąć i działa :)

Wyjąłem to radio dziś rano, obejrzałem z każdej strony i niestety nie mam gniazda na tą wtyczkę :klnie:


  • 0

Nighthawk black pearl by kacper-l


Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.


Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.


Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. Amen


#1204 Marcin1607

Marcin1607
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Islandia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 08:44, 23.01.2018

Musisz wejsc w ustawienia car lub cos takiego i sprawdzić jakie auto wybrane.U mnie są ze 3 różne handy Accord do wyboru, a działa tylko na jednej.

 

Jak możesz wrzuć zdjęcia z info o systemie lub jakiś filmik to zobaczymy co to za sprzęt.


Użytkownik Blachonix edytował ten post 12:16, 23.02.2020

  • 0

#1205 kamil--k5

kamil--k5
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Wola Rusinowska
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:44, 23.01.2018

U mnie w tych dodatkowych opcjach też właśnie da się to wyłączyć.
  • 0

#1206 kacper-l

kacper-l
  • Klubowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Kielce
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:22, 23.01.2018

Problem w tym, że aplikacja Car Setting mi nie działa, a to pewnie ona odpowiada za te ustawienia.

Gdy w nią klikam, pojawiają się jakieś chińskie lub japońskie znaczki a po chwili wyrzuca mnie do ekranu głównego.


  • 0

Nighthawk black pearl by kacper-l


Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.


Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.


Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. Amen


#1207 dandix

dandix
  • Forumowicz
  • 90 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:55, 23.01.2018

Problem w tym, że aplikacja Car Setting mi nie działa, a to pewnie ona odpowiada za te ustawienia.
Gdy w nią klikam, pojawiają się jakieś chińskie lub japońskie znaczki a po chwili wyrzuca mnie do ekranu głównego.

Mowisz o aplikacji car settings w menu glownym? U mnie dodatkowo w ustawieniach ( tych ogolnych androida) jest zakladka car settings / extra settings, wpisuje sie haslo i pojawiaja sie dodatkowe zakładki, tam wybierasz config info i zaznaczasz ptaszkiem lub oznaczasz przy air control

Użytkownik dandix edytował ten post 20:56, 23.01.2018

  • 0

#1208 kacper-l

kacper-l
  • Klubowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Kielce
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:31, 24.01.2018



Mowisz o aplikacji car settings w menu glownym? U mnie dodatkowo w ustawieniach ( tych ogolnych androida) jest zakladka car settings / extra settings, wpisuje sie haslo i pojawiaja sie dodatkowe zakładki, tam wybierasz config info i zaznaczasz ptaszkiem lub oznaczasz przy air control

Właśnie, gdy klikam w ustawienia factory settings też prosi o hasło, tyle że skąd je wziąć (nie mam żadych papierów do sprzętu)?

 

 

 

Ale od początku, radio włącza się w ten sposób:

 

3b42485faf517477med.jpg

 

 

Ekran główny wygląda tak:

 

54de0cae1bb8be95med.jpg

 

 

Info o urządzeniu:

 

6afb2e9c677e1059med.jpg

 

 

Sklep Play (oczywiście jestem zalogowany na swoje konto Google):

 

76929aed4cdac04dmed.jpg

 

 

Gdy klikam w canbus settings pojawia się taki ekran:

 

f0893f487b18c9bdmed.jpg

 

po czym po chwili wywala do menu ustawień które wygląda tak:

 

de1f396346f538c0med.jpg

 

 

 

W sumie wszystko wygląda ok, Bluetooth działa, paruje z telefonem, z przeglądarki wbudowanej mogę wchodzić do internetu i tylko te nieszczęsne nawiewy i sklep Play spędza mi sen z powiek.


Użytkownik kacper-l edytował ten post 07:44, 24.01.2018

  • 0

Nighthawk black pearl by kacper-l


Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.


Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.


Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. Amen


#1209 Marcin1607

Marcin1607
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Islandia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 08:53, 24.01.2018

Spróbuj hasło 8888 właśnie w tych ustawieniach powinno byc do wyboru jakie auto. Nie jestem pewien czy dokładnie to samo radio masz co myślę, a jak to te samo to jest do niego android 5.1.

 

Na jednym zdjeciu widać, ze nie ma wybranego auta dlatego Ci nie pokazuje info z klimy, musisz w tych ustawieniach pod haslem wybrać. Co do play marketu to w chinach jest on zablokowany pewnie musisz zainstalować jakieś uslugi Google.


Użytkownik Blachonix edytował ten post 12:13, 23.02.2020

  • 0

#1210 dandix

dandix
  • Forumowicz
  • 90 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:54, 24.01.2018

u mnie po prostu jest 123456 a najlepiej to napisz do sprzedawcy z chin i Ci powie ;)


Użytkownik dandix edytował ten post 08:55, 24.01.2018

  • 0

#1211 rafal86

rafal86
  • Forumowicz
  • 150 postów
  • Skąd:DOA
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+ reflash
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9 Mugen
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:56, 24.01.2018

może masz jakiś chiński soft i dlatego sklep nie działa? miałem tak po kupnie telefonu. Aktualizacja pomogła.  Co do hasła to próbuj tak jak koledzy pisali 8888, 123456 i spotkałem się też z 1234.


  • 0

Civic EG3--> Civic EK3--> Prelude H22A--> Civic EP2 -->Accord CL9


http://www.accordklu...lack-mugen-k24/


#1212 kacper-l

kacper-l
  • Klubowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Kielce
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:04, 24.01.2018

Dzięki wszystkim za pomoc, nawiewy są,

Weszło hasło 8888 i w ustawieniach wyboru samochodu (których było kilkadziesiat) wybrałem "Dj Accord dual" bo niestety konkretnego modelu czyli Honda Accord 2.2 nie było, a po wyborze 2.0 lub 2.4 nie działało.
Niestety temperatury nadal nie ma, za to gdy otwieram drzwi sygnalizuje mi ich otwarcie na ekranie.

Niestety Skelp Play nadal nie działa a jak przeinstalować androida na 5.0 nie mam pojęcia bo trochę noga jestem w tych sprawach.



Do tego jeszcze co chwilę miga mi komunikat "Przepraszamy, usluga android media została zatrzymana" i nie wiem o co z tym chodzi.
  • 0

Nighthawk black pearl by kacper-l


Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.


Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.


Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. Amen


#1213 Marcin1607

Marcin1607
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Islandia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 19:26, 24.01.2018

Jak chcesz zmienic androida wrzuć zdjęcia z programu cpuz lub aida64 bo musi być pewność na 100% co tam dokładnie siedzi, wtedy moge poszukać. Co do temp masz tam przycisk OUT na panelu od klimy zobacz czy jak go nacisniesz na pasku się pojawi, u mnie on włącza i wyłącza tą temperature.

Użytkownik Marcin1607 edytował ten post 19:28, 24.01.2018

  • 0

#1214 kamil--k5

kamil--k5
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Wola Rusinowska
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:18, 24.01.2018

Na zegarach u mnie , cały czas widnieje 28 stopni . 

Na radiu chyba dobrze pokazuje .


  • 0

#1215 kacper-l

kacper-l
  • Klubowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Kielce
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:21, 25.01.2018

Jak chcesz zmienic androida wrzuć zdjęcia z programu cpuz lub aida64 bo musi być pewność na 100% co tam dokładnie siedzi, wtedy moge poszukać. Co do temp masz tam przycisk OUT na panelu od klimy zobacz czy jak go nacisniesz na pasku się pojawi, u mnie on włącza i wyłącza tą temperature.

Co do przycisku OUT, po jego naciśnięciu pojawia mi się panel z nawiewami, a temperatury nie mam ani na desce ani na wyświetlaczu.

 

Niestety nie mogę zainstalować żadnej aplikacji. Ściągnąłem sobie AIDA 64 na androida i po kliknięciu na nią wyskakuje ekran dokończenia procesu instalacji, i gdy wybieram zakończ poprzez przeglądarkę przekierowuje mnie do strony gdzie informuje o tym że przeglądarka nie jest już obsługiwana i należy zakończyć proces instalacji przez Google Play, co kończy się wyżej zasygnalizowanym błędem "RH-01"

 

 

Zaczyna mnie to już poważnie irytować i jeszcze chwilę a urządzenie wywalę przez okno prosto pod koła jakiegoś TIRa...


  • 0

Nighthawk black pearl by kacper-l


Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą.


Błogosławionaś Ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.


Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy. Amen






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq