Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (224 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#46 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 10:39, 23.03.2011

A wskazniki klimy i te informacje od radia + zegarek na srodkowym gornym wysw. pod szyba dzialaja ok ?

nie wiem czy wiesz, ale mało kto ma te wskaźniki... dlatego nikt Ci nie powie czy działają :-) ale raczej na 100% nie działają.
  • 0

#47 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:07, 23.03.2011

może niech ktoś się wypowie co z wyświetlaną temp na zegarach bo to ważna informacja.
  • 0
F1

#48 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:40, 27.03.2011

No i radio dotarlo i ie zostalo zamontowane. Wszystko fajnie i pieknie ale sa ale.
Radio wyswietla wszystkie funkcje na ekranie jesli chodzi o klimatronik. Oczywiscie fajnie rozwiazane bo po ustawieniu menu po chwili znika i nie zaslania obrazu

Dołączona grafika

tu zdjecie nocne z podswietlaniem

Dołączona grafika

Jesli chodzi o pytanie kolegi malin_f1 to radio blednie pokazuje temperature pod predkosciomierzem. czyli 29 stopni. Daszka z wyswietlaczem to od razu powiem ze nie bedzie on dzialal. Oczywiscie chinczyk zle zmontowal wtyczke przez co po podlaczeniu nie bylo dzwieku. Juz myslelem ze radio jest zepsute a tu wina jednego kabelka. Dziala sterownie radiem z kierownicy. jest obsluga ipoda ale z moim nie chcial sie polaczyc.Musialem sterowac z ipoda ale muzyka grala. I pod nie ma loadowania z radia wiec to troche lipa. troszke slabe spasowanie ale jak ktos ma troche zdolnosci manualnych to sobie poradzi. Procek 450 ramu 64 Mb. Prztlumaczylem sobie od razu menu na jezyk polski :mrgreen: . Proscizna. Brak RDS w radiu troszke mi przeszkadza ale idzie sie przyzwyczaic. Funkcja Bluetooth wydaje mi sie nieaktywna albo nie umiem jej uruchomic. To tyle narazie. jesli macie jakies pytania to pytajcie.

ogolnie to jestem zadowolony z zakupu. Mysle ze za te pieniadze nie ma co spodziewac sie cudow. Wazne ze dziala


Pozdrawiam
  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#49 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1111 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 17:25, 27.03.2011

Możesz nagrać jakiś film z tym radiem w akcji? Zmieniła się jakość dźwięku?
  • 0

eac2eccb9fc62cfe.jpg


#50 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:11, 27.03.2011

Paroova, a jak z jakoscia dzwieku w porownaniu do PSS, nie chodzi mi tutaj o radio a o dzwiek z CD, ipoda czy pena o ile jest usb w zestawie.

 

jezeli seria ma lepszy dzwiek to jestem totalnie rozczarowany. sluchalem PSS i gra dobrze ale szalu nie ma radio za 1000 jakies alpine czy pioneer gra zdecydowanie lepiej. wiec podejrzewam ze ten chinczyk gra podobnie jak moje zwykle radio na 1cd... chyba trzeba pomyslec nad czyms innym


  • 0

#51 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:20, 28.03.2011

Paroova, a jak z jakoscia dzwieku w porownaniu do PSS, nie chodzi mi tutaj o radio a o dzwiek z CD, ipoda czy pena o ile jest usb w zestawie.

Radio ma wszyskie te wejscia ktore opisales dodatkowo ma wejscie na druga karte pamieci wiec mapa jest na jednej a na drugiej co tam sobie chcesz. Przy odtwaraniu mp3 dziala dosc szybko. Co do jakosci to wydaje mi sie ze fabryczne dzialalo lepiej. Byl czystrzy dzwiek. MOze to byc spowodowane ze dzwiek idzie przez dwa wzmacniacze. Ogolnie to Jakosc dzwieku oceniam na dobry. Ale to trzeba samemu posluchac. Co do temperatury to tez walcze. Moze sie uda

 

Pozdr

jezeli seria ma lepszy dzwiek to jestem totalnie rozczarowany. sluchalem PSS i gra dobrze ale szalu nie ma radio za 1000 jakies alpine czy pioneer gra zdecydowanie lepiej. wiec podejrzewam ze ten chinczyk gra podobnie jak moje zwykle radio na 1cd... chyba trzeba pomyslec nad czyms innym

 

Powiem ci ze musialbym posluchac jak gra twoje radio to mialbym porownanie :-D

 

[ Dodano: 2011-03-28, 15:50 ]

Możesz nagrać jakiś film z tym radiem w akcji? Zmieniła się jakość dźwięku?

 

Moge nagrac tylko powiedz mi co chcesz za akcje zobaczyc ??


  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#52 experience

experience
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:52, 28.03.2011

blackfly, Masz racje, nie spodziewalbym sie po china edition ze zagra lepiej.
Moze wielu znawcow mowi ze wszystko i tak robia chiny nawet Alpine ale .. no wlasnie ALE - czesci uzyte do Alpine sa zupelnie z innej polki i dlatego chinole pisza ze 4x50 i wogolw super wzmacniacz a Alpine napisze spokojnie ze ma 4x40 i i tak zmasakruje jakoscia tego chinola.
Poza tym sama moc to nie wszystko procesorki dzwieku tez robia swoje i nie sa OEMowe w Alpine.
Ja keidys nalogowo zmienialem Audio w autach i szukalem roznic. Alpine za 1000 zagra super jak na ten poziom cenowy oczywiscie przy odpowiednich glosnikach.

PSS seryjny ktory tez posiadam gra na prawde przyzwoicie i mysle ze tylko wymiana glosnikow ( tylko ze wzgledu na starosc membran) bedzie odpowiednim dzialaniem.
Wzmacniacze czy systemy do aut robia Bose/Boston/Alpine/Pio a oni sie znaja i to wszystko w kupie gra niezle.
Chicznyk no coz dorzuca te bajery ktorych seria nie ma i sie sprzedaje.

moja zona choc "glucha" na punkcie roznic w muzyce ostatnio przyznala ze w aucie gra niezle i dziwne jak na serie i szkoda by to stracic a tez by chciala by byla kamera cofania ( wtedy by jezdzila Acco a nie yarisem tylko :P ) poza tym ekran dziala niezle i dotyk w nim i szkoda to tracic na cos co bedzie gorzej dzialalo ale bedzie mialo bajer. Mysle ze z ekranem i czasem reakcji bedzie jak z wyswietlaczem iphone i tych do ktorych go porownywano. W jablku on po prostu dziala tutaj chyba bedzie podobnie porownujac.
Nic tak nie wkurzy jak bubel co ma wszystko ale zeby to osbluzyc to dzieci musza zatkac uszy bo tata pobluzni chwile :)

Dlatego ja mysle o czyms a'la GA-NET+ bo tam nie ruszamy fabrycznej instalacji tylko dopinamy sie.
Cena - ok kazdy pomysli czy kupi. Ga-Net daje wiecej mozliwosci i zawsze mozna go pozniej wydlubac i sprzedac. Na forum pewnie ktos odkupi :)
Nie wiem to takie moje ogolne przemyslenia na koniec pracowitego dnia :P
  • 0
--------------------
Pozdrawiam
Adam

#53 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:52, 28.03.2011

Powiem ci ze musialbym posluchac jak gra twoje radio to mialbym porownanie :-D

tak samo jak ja Twoje nowe:D

 

experience, nie wiem coraz bardziej sie zastanawiam nad PSS, tylko boje sie ze jak kupie uzywke to bedzie zniszczona czy cos w tym stylu do tego jest chyba duzo przerobki w kostkach zeby to zagralo, sam nie wiem... navi nie potrzebuje ale chcialbym zeby audio gralo lepiej niz gra teraz no i to usb. w poprzednim samochodzie za polowe wartosci acco mialem i jakos ciezko mi o tym zapomniec, zeby dalo sie mp3 nagrywac na cd to jeszcze jakos ale koledzy w autach za 5k maja radio z mp3:P


  • 0

#54 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1111 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 15:02, 28.03.2011

Moge nagrac tylko powiedz mi co chcesz za akcje zobaczyc ??

Wszystko :mrgreen: a dokładnie to: Jak sprawnie to radio radzi sobie z obsługą systemów, tzn. odtwarzania muzyki, radia, klimatyzacji, nawigacji itd. Do tego trochę ujęć jak się to prezentuje w samochodzie, tzn. widziałem trochę zdjęć, zwykle z bardzo bliska, a chętnie bym zobaczył to z dalsza, czy nie wieje tandetą na tle reszty wnętrza. Dzięki z góry :-)
  • 0

eac2eccb9fc62cfe.jpg


#55 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:29, 28.03.2011

Moge nagrac tylko powiedz mi co chcesz za akcje zobaczyc ??

Wszystko :mrgreen: a dokładnie to: Jak sprawnie to radio radzi sobie z obsługą systemów, tzn. odtwarzania muzyki, radia, klimatyzacji, nawigacji itd. Do tego trochę ujęć jak się to prezentuje w samochodzie, tzn. widziałem trochę zdjęć, zwykle z bardzo bliska, a chętnie bym zobaczył to z dalsza, czy nie wieje tandetą na tle reszty wnętrza. Dzięki z góry :-)


OK nakrece filmik. Od razu mówie żebyś sie nie przestraszyl radio nie jest do konca zamontowane wiec szczeliny sa troszke szersze bo mam tam jeszcze pare poprawek zrobic i nie skrecalem wszytkiego na maxa co by czegos nie polamac przy wyciaganiu. Radio dziala dosc szybko dobrze reaguje na dotyk. aplikacje otwieraja sie bez klopotu i szybko przechodza z jedej w druga. Karta 8gb zapisana do polowy muzyka mp3 w 5 katalogach zczytuje dosc sprawnie. Postaram sie ujac wszystko w filmiku.


Pozdr
  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#56 experience

experience
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:17, 28.03.2011

experience, nie wiem coraz bardziej sie zastanawiam nad PSS, tylko boje sie ze jak kupie uzywke to bedzie zniszczona czy cos w tym stylu do tego jest chyba duzo przerobki w kostkach zeby to zagralo, sam nie wiem... navi nie potrzebuje ale chcialbym zeby audio gralo lepiej niz gra teraz no i to usb. w poprzednim samochodzie za polowe wartosci acco mialem i jakos ciezko mi o tym zapomniec, zeby dalo sie mp3 nagrywac na cd to jeszcze jakos ale koledzy w autach za 5k maja radio z mp3:P


Wirm dokladnie co cie boli mialem i miewam to samo. Z tym ze ja mam PSS wiec troche inaczej podchodze.
Nie wiem jak gra bez PSS wiec nie porownam nawet.
Ale masz racje ze sa radia za pare stowek i maja mp3 a tu u nas wiocha :P

Sam mialem Alpine ida-X200 z imprint sound i to naprawde ladnie gra do tego BT z tym radiem i super zestaw :P poki co siedzi w mitsu ktory mam do sprzedania - sprzedam ci razem z autem :PPPP

A tak na powaznie - jakbym nie mial PSS to ta chinszczyzna by mnie bardziej kusila niz obecnie.
Ja jej do konca nie skreslam z tym ze chialbym posluchac jak to sie ma do tego co mam - bo szkoda mi wydlubac PSS i wlozyc chinola i nie miec gwałtu przez uszy tylko dla tego ze mam lepsze navi.

Dlatego mysle o Ga-Net ktory moze zostawi to co mam i da cos wiecej.
Choc jesli nie uzbieram na ganeta to moze sie skonczyc chinszczyzna :)

[ Dodano: 2011-04-01, 16:25 ]
Nawiazalem kontakt z przedstawicielem ga-net'a na USA i potwierdzilo si eto co pisza ze cena to prawie 1000$ po milej korespondencji mailowej z nimi staralem sie uswiadomic ze w Polsce to nie ten poziom finansowy i ze to za duzo.
Oni milo odpoiwadaja wiemy ze to duzo ale nie ma konkurencji wiec moze byc duzo :)

Ostatecznie zaproponowali mi mozliwosc sprzedazy tego na Polske ale poki co nie zejdziemy mniej niz 820$.

Wiec na razie zbieram na swoja sztuke - jak beda inni chetni dajcie znac.
  • 0
--------------------
Pozdrawiam
Adam

#57 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:19, 05.04.2011

Prosze bardzo o to filmik

FILMIK

Radio na filmi jeszcze nie jest do konca zamontowane. W W chwili obecnej juz jest i jest lepiej spasowane. W niektorych miejscach widac ze klikam po dwa razy spowodowane to jest folia ochronna ktora zalozyli w fabryce. Po zamontowaniu folia poszla w cholere i wszystko smiga bez zarzutow. Dodam tylko ze pasek ktory wyswietla sie z ustawieniami klimy i nawiewu jest jakby przezroczysty. Jesli mamy w danej chwili jakis przycisk aktywny pod nim to wystarczy przycisnac i wtedy zadziala. tak jak widac na filmie w momencie dzialania automapy

Pozdr
  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#58 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:34, 06.04.2011

Od roku dostaję czasami maile z ofertami na sprzęt do Accorda (efekt uboczny zakupu).

Może kogoś zainteresuje sprzęt lub jego cena (wydaje mi się atrakcyjna choć mogę się mylić).

Product web page:
http://www.ieler.com...oduct-7604.html

Hemin Li
Eler International Co Ltd (China)
E-mail: hemin@elerintl.com
MSN: hemin.elercomcn@hotmail.com
SKYPE: hemin.elercomcn


  • 0

#59 bryll

bryll
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:14, 07.04.2011

witam mam pytanie do Paroovay co trzeba zrobić żeby mieć menu w jez. polskim?
  • 0

#60 experience

experience
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:29, 08.04.2011

Prosze bardzo o to filmik

FILMIK

Radio na filmi jeszcze nie jest do konca zamontowane. W W chwili obecnej juz jest i jest lepiej spasowane. W niektorych miejscach widac ze klikam po dwa razy spowodowane to jest folia ochronna ktora zalozyli w fabryce. Po zamontowaniu folia poszla w cholere i wszystko smiga bez zarzutow. Dodam tylko ze pasek ktory wyswietla sie z ustawieniami klimy i nawiewu jest jakby przezroczysty. Jesli mamy w danej chwili jakis przycisk aktywny pod nim to wystarczy przycisnac i wtedy zadziala. tak jak widac na filmie w momencie dzialania automapy

Pozdr

Mnie kusi ta oferta tego zamiennika tylko dlatego ze na pokladzie jest Windows CE z tego co pamietam - a swego czasu programowalem na to badziewie sporo jak i pisalem wlasne ROmy wiec tunowanie tego nie powinno byc zadnym problemem.
Moze nawet centrafuse by sie na tym odpalilo.

Zobacze jak mi wyjda negocjacje z rosja :) moze cos utarguje z ga-net'em.

A swoja droga pytanie czy sadzicie ze da sie puscic sygnal z tego przez wzmacniacz PSS?

Adam
  • 0
--------------------
Pozdrawiam
Adam





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq