Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (224 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1771 Kamil_accord

Kamil_accord
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:145
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:32, 03.08.2023

Część jestem tu nowy chodź accorda mam od lat
Nie ogarniam jeszcze forum więc za fakap przepraszam . Mam te chińskie radio i nie wyświetla mi się panel klimatyzacji na wyświetlaczu, wiek ktoś może jak to ogarnąć? Podpinając przejściówkę kostek dołączonej do zestawu wariowała mi światła, wycieraczki i migał licznik, nawiew był tylko zimny więc podpiąłem fabryczne kostki i działa ale nie wyświetla się nic na wyświetlaczu więc ustawiam na ,, czuja,, jak to ogarnąć?
  • 0

#1772 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 19:50, 03.08.2023

Witam,
 
Zastanawiam się, czy ktoś z was testował, używa lub zetknął się z radiem typu Tesla do tej Hondy?
 
Chodzi mi o coś TAKIEGO
 
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie którego kolejek z wymienionych modeli radia tym temacie.
Zauważyłem, że większość ma USB x2, moje pytanie brzmi, czy można podłączyć huba USB (nawet z osobnym zasilaniem)? Mocno zastanawiam się nad modelem podlinkowanym do tego DAB Radio USB oraz czujnik ciśnienia w kolach TPMS (tez używa USB) zatem nie ma wolnego miejsca na flash z muzyką.

Można podłączyć huba ale ale pod warunkiem że będzie to porządny hub aktywny i nie będzie cofał napięcia do urządzenia.
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq