Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (224 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1561 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 22:48, 05.12.2019

Na trybie off kierownica ma stałą rezystancję a pozostałe wartości to:
https://www.usaccord...=4352&mode=view
Kabel remote- na 70% ma kolor brązowy.
REM+ może być zolty, zielono/czerwony
multimetrem na spokojnie da się to sprawdzić.
Problem w tym czy chińczyki dobrze przejściówkę poskładali?

Użytkownik Blachonix edytował ten post 22:49, 05.12.2019

  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1562 stym

stym
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:43, 06.12.2019

Na trybie off kierownica ma stałą rezystancję a pozostałe wartości to:
https://www.usaccord...=4352&mode=view
Kabel remote- na 70% ma kolor brązowy.
REM+ może być zolty, zielono/czerwony
multimetrem na spokojnie da się to sprawdzić.
Problem w tym czy chińczyki dobrze przejściówkę poskładali?

Dzięki za info. Będę szukał i sprawdzał czy dobrze zrobili przejściówkę.

A teraz głupie pytanie bo pewnie wiesz.

Co oznaczają te skróty z opisu kostki ISO: Key 1, B+, ACC (tu podejrzewam akumulator).

Załączone pliki


  • 0

#1563 JerzykTor

JerzykTor
  • Forumowicz
  • 179 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:E
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:51, 06.12.2019

Załączam jeszcze link do opisu urządzenia.

https://pl.aliexpres...16-70b73c84c445

Generalnie poza opisanym przez Ciebie problemem ze sterowaniem z kiery jesteś zadowolony ? Dla mnie najważniejsze jest czy klimą dobrze staruje. Też przymierza się do zakupu z racji małego budżetu do takiego z 1g na 16 :/
  • 0

#1564 stym

stym
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:10, 06.12.2019

Generalnie poza opisanym przez Ciebie problemem ze sterowaniem z kiery jesteś zadowolony ? Dla mnie najważniejsze jest czy klimą dobrze staruje. Też przymierza się do zakupu z racji małego budżetu do takiego z 1g na 16 :/

 

Mam to dopiero od 3 dni i jeszcze dużo przede mną żeby to poustawiać pod siebie tak do końca ale jestem zadowolony. Urządzenie nie oszukujmy się działa jak muł jeżeli chodzi o otwieranie programów. Yanosika i google maps naraz nie wiem czy mi się uda odpalić, jeszcze nie próbowałem. Natomiast chciałem głównie mieć możliwość puszczania i słuchania tego co chcę czyli z internetu i to mam zagwarantowane.

 

Masz możliwość mirroru i na szybko sprawdzałem tą opcję i działa. Czyli ekran telefonu wyświetlasz na radiu. Daje to możliwość korzystania z bardziej wymagających aplikacji, których to radio nie pociągnie. Jeżeli podłączysz w ten sposób telefon po kablu USB to masz możliwość sterowania aplikacjami z telefonu poprzez panel dotykowy w radiu. Nie działa to na wszystkich aplikacjach ale pewnie to kwestia innego mirrora.

Nawigacja jak już się odpali to działa. 

Telefon jako głośnomówiący zestaw działa super.

Jeżeli chodzi o jakość odbioru radia to mam na razie mieszane uczucia bo w niektórych miejscach w mieście zbiera niesamowite zakłócenia. Zwiększyłem czułość radia na FM (w ustawieniach fabrycznych) i się poprawiło ale jeszcze nie do końca. Z tym będę walczył. (Tutaj pytanie dla innych co to za dodatkowy kabel antenowy miałem w radiu fabrycznym. Wtyczka wygląda jak antenowa ale o mniejszej średnicy i nie jest aktualnie wykorzystywana. Czy nie jest to dodatkowa antena radiowa z drugiego okna w bagażniku? Może można je połączyć?)

Jakość dźwięku jest u mnie na bardzo przyzwoitym poziomie natomiast trzeba użyć korektora żeby sobie basiki i inne dopasować pod siebie. Ja nie mam żadnych wzmacniaczy fabrycznych dlatego problemów z dźwiękiem też nie ma. Sama głośność jest bardzo duża.

Klimatyzacja wydaje się że działa dobrze. Oczywiście występuje pewne przeskalowanie temperatur ale to widziałem na filmikach przed zakupem. U mnie około 2 stopni wyżej muszę ustawiać niż normalnie na OEM.

 

Ogólnie na chwilę obecną moja odpowiedź brzmi TAK. Jestem zadowolony. Jak mi się uda ogarnąć sterowanie z kierownicy to będę mega zadowolony bo jednak podczas jazdy trafienie w przyciski rozprasza jazdę.

 

Ale najważniejsze w tym wszystkim jest zadowolenie mojego synka dla którego Accord znowu stał się cudownym samochodem z ekranem a nie takim starym bez ekranu  :zoltek:  :cwaniak:  a tatuś znowu jest bohaterem domu   :D  :D  :D


  • 1

#1565 JerzykTor

JerzykTor
  • Forumowicz
  • 179 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:E
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:02, 06.12.2019

Mam to dopiero od 3 dni i jeszcze dużo przede mną żeby to poustawiać pod siebie tak do końca ale jestem zadowolony.
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest zadowolenie mojego synka dla którego Accord znowu stał się cudownym samochodem z ekranem a nie takim starym bez ekranu :zoltek: :cwaniak: a tatuś znowu jest bohaterem domu :D :D :D

Właśnie, właśnie to jest cloud sprawy.
Dobrze, że mam szyber bo latem puki co dawał radochę moim "krowipijcą   :lol: . Teraz tylko nadzieja i ratunek dla Accorda w tym właśnie sprzęciku.

Faktycznie ten mirroring może odciążyć procka z Seicana, klima działa poprawnie to super i głośnomówiąca funkcja ok, to dla mnie priorytet. Dzięki


Użytkownik Blachonix edytował ten post 17:30, 22.02.2020

  • 0

#1566 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 17:58, 06.12.2019

Dzięki za info. Będę szukał i sprawdzał czy dobrze zrobili przejściówkę.
A teraz głupie pytanie bo pewnie wiesz.
Co oznaczają te skróty z opisu kostki ISO: Key 1, B+, ACC (tu podejrzewam akumulator).

Powiem co sam wiem. Radio ma stały plus(ACC) plus po stacyjce (key1=pozycja 1 klucza)
Masa (gnd) i prawdopodobnie masa sterowania to kolejne (gnd).
Drogą dedukcji B+ to sterowanie. Poszukam jeszcze hondzianego schematu kostki iso.
Ale tak naprawdę potrzebny jest schemat przejściówki.
Nagraj krótki film jak przypisujesz klawisze i daj linka na priv.
Ja za pierwszym razem poprostu nie zatrybylem jak się to robi bo nie było to takie intuicyjne jakby się mogło tobie wydawać.
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1567 SunShine

SunShine
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Starachowice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:153
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:52, 06.12.2019

Witam kolegów, mam więc takie pytanie. Podsumowując całe te 152strony proszę o poradę, które radio więc wybrać? Widzę ze każde ma jakieś plusy i minusy więc już nie wiem co będzie dobrym wyborem. Może mógłby ktoś podać link do konkretnego modelu na portalu, ponieważ tamte stare linki są już nieaktualne. Czy to będzie ten tablet czy tesla mi tam rybka - ważne żeby było warte swojej ceny, pozdrawiam


  • 0

#1568 Grzego69

Grzego69
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Xxxxx
  • KM:Xxxxx
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Xxxxx
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:41, 07.12.2019

Czy istnieje jakiś chińczyk w którym wszystko działa poprawnie? Przegrzebałem się przez większość stron ale ostatecznie nic nie znalazłem. Czyżby dobry zamiennik nie istniał?
  • 0

#1569 stym

stym
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:43, 07.12.2019

 

Powiem co sam wiem. Radio ma stały plus(ACC) plus po stacyjce (key1=pozycja 1 klucza)
Masa (gnd) i prawdopodobnie masa sterowania to kolejne (gnd).
Drogą dedukcji B+ to sterowanie. Poszukam jeszcze hondzianego schematu kostki iso.
Ale tak naprawdę potrzebny jest schemat przejściówki.
Nagraj krótki film jak przypisujesz klawisze i daj linka na priv.
Ja za pierwszym razem poprostu nie zatrybylem jak się to robi bo nie było to takie intuicyjne jakby się mogło tobie wydawać.

 

A proszę bardzo :)

 


Właśnie dostałem odpowiedź od kolegów zza dalekiej granicy...

 

Patrzcie jak to jest. Jak się człowiek na coś uprze...
znalazłem bardzo ciekawą stronkę z opisem pinów w kostkach. Wrzucam link bezpośrednio do hondy/acury ale są tam też inne marki.
Blachonix byłeś blisko w odgadywaniu opisów ale nie do końca prawidłowo.
Wygląda na to że B+ (battery plus) to stałe podłączenie do akumulatora. ACC to zasilanie po przekręceniu kluczyka w stacyjce, a Key jest od sterowania kierownicy. Chińczyki napisali żebym podłączył drugi z kabelków o nazwie Key czyli pewnie mam pomyloną przejściówkę albo jest to uzależnione od rodzaju radia fabrycznego.

 

https://pinoutguide....eo-Acura-Honda/

Załączone pliki


  • 0

#1570 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 18:41, 08.12.2019

Witam kolegów, mam więc takie pytanie. Podsumowując całe te 152strony proszę o poradę, które radio więc wybrać? Widzę ze każde ma jakieś plusy i minusy więc już nie wiem co będzie dobrym wyborem. Może mógłby ktoś podać link do konkretnego modelu na portalu, ponieważ tamte stare linki są już nieaktualne. Czy to będzie ten tablet czy tesla mi tam rybka - ważne żeby było warte swojej ceny, pozdrawiam

polecam tą grupę i Funrovera
https://m.facebook.c...ef=group_browse
  • 1

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1571 boryskonin

boryskonin
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Konin
  • Paliwo:PB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:29, 11.01.2020

 

Właśnie dostałem odpowiedź od kolegów zza dalekiej granicy...

odkryłeś już może do którego konkretnie kabla trzeba podłączyć Key2 ??

Ma też inne pytania (bo dziś montowałem tego Seicane):
-czy na liczniku masz dalej wyświetlana temp. zew.? u mnie po zmianie radia przestało -mam tylko wykreskowane...
-jak podejrzeć aktualne ustawienie nawiewów? moc wentylatorów, rodzaj nadmuchu, ustawioną temp?

 

 

Ktoś ma to radio zamontowane w PSS? i wypowie się jak to się sprawuje?

dziś montowałem do PSS Seicane https://pl.aliexpres....359b5c0fpC9bUx
Z audio wszystko OK


  • 0

#1572 maksimus88

maksimus88
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:podkarpacie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:15, 23.01.2020

boryskonin jestes zadowolony z tego radia ? Wszystko ok ? Jak ustawienie temperatury ? I czy pod licznikiem pokazuje Ci temperature na zewnatrz ?

 

Może ktoś się wypowie jakie radio na androidzie jest obecnie najlepszym wyborem ?


  • 0

#1573 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 19:04, 23.01.2020

Może ktoś się wypowie jakie radio na androidzie jest obecnie najlepszym wyborem ?

Najlepszym wyborem jest twój wybór, każdy będzie chwalił swoje. Z moich obserwacji najlepiej poznane to Funrover, Navipremium, Seicane i ACS. Występują w wersji klasycznej, Tesla style, i z dodatkowymi pokrętłami. Musisz sam decydować a i tak zawsze jakieś jaja wyjdą ;) każdy z modeli sprawia że temperatura zewnętrzna znika z zegarów albo wyświetla sie 27°C. W ogólnym rozrachunku wypada bardzo przyzwoicie. Moje gra bezawaryjnie od ponad roku i więcej zwiech mój telefon wyłapał w tym czasie niż radio. Niezastąpione na wyjazdach i w trasie, ja sobie nie wyobrażam jazdy bez tego, nawet jeśli ma swoje wady.

Użytkownik Blachonix edytował ten post 19:14, 23.01.2020

  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1574 maksimus88

maksimus88
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:podkarpacie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:07, 23.01.2020

Dzięki za podpowiedź. Temperatura pod zegarkami jest mniej ważna. Gorzej z ustawieniem temperatury z nawiewu . Z tego co wyczytałem to najtrudniej jest dobrać radio do diesla .
  • 0

#1575 boryskonin

boryskonin
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Konin
  • Paliwo:PB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:23, 25.01.2020

boryskonin jestes zadowolony z tego radia ? Wszystko ok ? Jak ustawienie temperatury ? I czy pod licznikiem pokazuje Ci temperature na zewnatrz ?

Tak jestem zadowolony. Wszystko ruszyło, no poza temperaturą zewnętrzną na liczniku (ale jest na radiu... przekłamana o 3st). Z minusów: radio FM zbiera gorzej i często szumi (być może przez to że podłączyłem tylko 1 antene a druga została niepodłączona), menu nawigacji map Googla w radiu z 1GB RAMem działa dość ospale ale jak już przeklikamy adres sama nawigacja idzie na bieżąco :)
Ustawianie temp. jest ale faktycznie trzeba ustawiać o jakieś 3-4st wyżej niż na oryginalnym radiu żeby była podobna temp. w środku.
 

Teraz walczę z ELM327 który dostałem od ali... bo nie mogę go sparować z radiem :( no i jeszcze podłączenie kamery cofania mi zostało


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq