Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1672 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1666 zizu_91

zizu_91
  • Klubowicz
  • 172 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive + Type S
  • KM:215KM 480Nm
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:01, 08.11.2020

Witam

Klima działa, wentylatory pracują, ale jednak nie jest to tak jak przy oryginalnym sterowaniu.

Grzebałem w ustawieniach w radiu i oryginalny subwoofer działa na oryginalnym okablowaniu z PSS.

Możliwe, że trzeba go wyzwolić plusem.
Ogólnie polecisz czy raczej szkoda kasy ?

• 0

jest ->cc83efab624119d5m.jpg<-

był: Accord VI 1.8 LS

#1667 chronix6

chronix6
  • Nowy
  • 2 postów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Accord 7
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:31, 21.11.2020

Cześć, posiadałem chińską navi przez ponad rok w Accordzie 7 więc napiszę o niej.

Miałem wersję z androidem 9, 4GB ramu i ekranem PX5. Była to wtedy chyba najmocniejsza wersja. Niestety jest to za mało, zeby np korzystać komfortowo z google maps. Każde przejście między wyszukiwanymi wartości to pare sekund myślenia. Dodatkowo praktycznie co 2-3 korzystanie z mapy gubił się sygnał GPS (zamontowany przy samej szybie pod plastikiem). Czasami zdążyłem do roboty do sąsiedniego miasta dojechać zanim złapał sygnał. Czasem np według nawigacji jechałem tyłem 150 km/h, no różnie :D Inne aplikacje jak Spotify działały płynnie, ale same mapy i kapryśny GPS to dyskwalifikacja.

Po zamontowaniu radia przestał działać czujnik temperatury zewnętrznej (zatrzymał się na 28 stopniach bo wymieniałem w lato). Klima 2 strefowa działała.

Internetu poprzez modem USB/SIM nie udało się uruchomić, tzn parę razy się udało, ale czas oczekiwania na połączenie to jakieś 10 (!!) minut. Przy łapaniu hotspota z komórki wszystko działo się błyskawicznie. 

Jakość dźwięku - w skrócie, dramat. Wszystko co używało internetu czyli Spotify, YouTube strasznie szumiało. Ale do takiego stopnia, że o ile słuchałem metalu to nie było tego słychać podczas grania, ale już np Pink Floyd się nie posłucha. Więcej szumu jak sygnału audio. Przy uruchomieniu aplikacji podbijającej jakość dźwięku wzrastała i jakość i szumy. Przy sygnale antenowym szumów nie było.

Rozmowy przez bluetooth i mikrofon to jeszcze większy dramat niż zwykłe audio. Szumy głośniejsze od osoby słyszanej przez głosniki.

Kamera cofania działała bardzo dobrze, żadnych zakłóceń, uruchamiała się natychmiastowo po włączeniu biegu wstecznego.

Ostatecznie za sprzęt dałem 1500 zł u Majfenda i tydzień temu zdechło. Tzn coś co odpowiada za nawiew się popsuło. Sam się włączał, wyłączał, zmieniał temperaturę, raz nawet pokazało że nawiew ma 127 stopni :D Sprzęt wyciągnałem rozebrałem, w środku znalazłem 2 miejsca które nieudolnie przez kogoś były wcześniej lutowane, więc najpewniej dostałem jakiś egzemplarz po reklamacyjny. Bawić mi się z tym nie działo, więc części lądują na olx, może komuś się przydadzą. Zamiast tego dokupiłem za nie całe 300 zł moduł bluetooth do zmieniarki w radiu, podłączyłem, złożyłem i jestem zadowolony. Wszystko śmiga nic nie szumi, jakość rozmów też spoko, a całością steruje sobie z szybkiego smartfona. Trzeba było zrobić tak od razu a nie bawić się w to chińskie padło. Jedyny minus to to że nie mam teraz kamerki cofania, ale coś za coś.

• 0

#1668 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 235 postów
  • Wersja:CL7 (cmfort+++)
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 21:18, 21.11.2020

Cześć, posiadałem chińską navi

Ostatecznie za sprzęt dałem 1500 zł u Majfenda i tydzień temu zdechło. Tzn coś co odpowiada Jedyny minus to to że nie mam teraz kamerki cofania, ale coś za coś.

Składany wyświetlacz LCD na daszek i problem rozwiązany. Są na alledrogo, pierwotnie miałem takie rozwiązanie właśnie pod dokładaną kamerkę.

Podofo-4-3-Cal-Monitor-samochodowy-TFT-L

• 0

#1669 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 4059 postów
  • Wersja:Executive +
  • KM:151ps/394Nm ->seria + program
Reputacja: 219
Wzorowa

Napisano 21:53, 21.11.2020

Ten nowy model daszka ktoś już testował? 

Jak rozumiem przez screen mirror link mogę obraz z telefonu przesyłać na to cudo? 

https://pl.aliexpres...earchweb201603_

Android10-PX6-For-Honda-Accord-7-Diesel-

• 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

#1670 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 235 postów
Neutralna

Napisano 22:03, 21.11.2020

Ten nowy model daszka ktoś już testował? 

Jak rozumiem przez screen mirror link mogę obraz z telefonu przesyłać na to cudo?

Tak majfriendy napisały, ale jak się to będzie w praktyce sprawować tego nie wie nikt.

• 0

#1671 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 4059 postów
  • Wersja:Executive +
  • KM:151ps/394Nm ->seria + program
Reputacja: 219
Wzorowa

Napisano 22:12, 21.11.2020

To skopiuj/wklej jakaś relację na temat tego daszka i ich pierwsze wrażenia.

• 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

#1672 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 235 postów
Neutralna

Napisano 00:27, 22.11.2020

To skopiuj/wklej jakaś relację na temat tego daszka i ich pierwsze wrażenia.

Cytuję wrażenia użytkownika - OK - koniec cytatu.

Od siebie powiem że mnie zachęca ta gałka do sterowania daszkiem.

Może i tracisz cupholdery ale takie rozwiązanie jest spoko bo nie musisz rękoma sięgać do ekranu, kiedyś tak nie było.

H30245363000f4f4399896849f07dcd03C.jpg

• 0

#1673 chronix6

chronix6
  • Nowy
  • 2 postów
  • Wersja:Accord 7
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:32, 22.11.2020

Dzieki ale mam już dość wynalazków majfrendow. Zrobiłem w życiu jakieś 5 zakupów na alli i wszystko padło.

A co do kamery cofania i androida to też jest dramat, widziałem u znajomego w innym aucie. Czasem to jest ponad 10 sekund zanim łaskawie połączy, jeśli akurat się uda.

U mnie dobrze jest jak jest :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq