Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:43, 12.12.2010

Jest Ac On/Off ,przed zalożeniem tego radia było wszystko ok,a dokładnie chodzi o to gdy podłaczyłem kostki od sterowania klima itd...a temp. wyswietlana jest normalnie w stopniach
  • 0

#17 bryll

bryll
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 19:27, 16.12.2010

witam Adam54GH też sprawiłem sobie podobne cudo, wcześniej pss i mam pytanko jak poradziłeś sobie ze sterowaniem w kierownicy (poprosił bym o jakiś schemacik) jak wygląda sprawa z poprawnym wyświetleniem temperatury na wyświetlaczu pod zegarami? A i jeszcze ta nieszczęsna półka pod radiem ta z jedna szufladą podejdzie bez problemu?
  • 0

#18 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 20:34, 17.12.2010

Witam bryll ,schowka jeszcze nie przymierzałem, w nastepnym tyg to zrobie bo teraz nie ma mnie w domu.Z temperatura tez jeszcze nie wiem co jest a zeby ustawic sterowanie to w radiu wchodzisz w menu i tam jest ikona kierownicy otwierasz,wyswietla Ci sie ikony do ustawiania teraz przy kierownicy naciskasz np podgłasnianie i trzymasz,w radiu tez wciskasz podgłasnianie i tak programujesz po kolei wszystkie funkcje
  • 0

#19 bryll

bryll
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:05, 18.12.2010

dzięki ale u mnie szykuje się chyba większa przeróbka podłączyłem 2 kostki do klimy i ok wszystko działa, natomiast w kostce 20pin (z auta jest 17pinów) a w tej z chińskiej navi 15, no i jeszcze nie mam gdzie podłączyć tej małej kostki 6 pinowej (nie mam pojecia od czego ona jest)
  • 0

#20 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 17:12, 18.12.2010

W premium system z radia na wzmacniacz wychodzi az 6 wyjsc a bez premium 4 i przez to różnica w pinach,trzeba zmostkowac wzmacniacz zeby były 4 wejscia tak ja mam i wszystko gra.I jeszcze jedna sprawa między wyjsciem z radia a wejsciem do wzmacniacza musisz obniżyc moc wyjsciowa radia,najlepiej (rezystorami)jesli tego nie zrobisz spalisz wzmacniacz.Mozesz zrobic jakies zdjecie tej kostki bo nie wiem o jaka Ci chodz?
  • 0

#21 qbaxs

qbaxs
  • Forumowicz
  • 9 postów
  • Skąd:Irlandia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:25, 19.12.2010

Adam54GH też się przymierzam do tego sprzętu i mam pytanko - ja nie mam w swoim acco PSS - czy tu nie będzie żadnego problemu przy podłączeniu - i jeszcze jedno jak będę wymieniał głośniki to wzmacniacz też kupie - jak wtedy go podłączyć?
W którym miejscu podłącza się pendriva?
I jak spisuje się kamerka?
Cene można jakoś negocjawać - teraz jest 535.05$ za Special car dvd for Honda Accord 7 with GPS, bluetooth,radio for free shipping
  • 0
qBO \____H____/ ODP

#22 bryll

bryll
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:21, 19.12.2010

popatrz tu http://www.autodvdgp...ation-c-23.html ja mam właśnie taką, jakość wykonania bardzo dobra wszystko spasowane zachowane proporcje. zobaczymy jak to będzie wyglądało np. po roku eksploatacji. możesz się potargować jak będziesz upierdliwy to dorzucą kamerę cofania :mrgreen: tak to wygląda w nocy http://lh3.ggpht.com..._C171582fff.jpg

[ Dodano: 2010-12-19, 11:29 ]
ok poprawione ;-)
  • 0

#23 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:50, 19.12.2010

Witaj qbaxs,jesli nie masz pss to radyjko bez problemu podchodzi tylko zmieniasz kostki.Jesli bedziesz chciał podłączyć wzmacniacz to nie ma problemu,z radia wychodzą 2 wyjścia na wzmacniacz.Cene możesz utargowac bezpośrednio ze sprzedającym,dopiero jak wróce do domu to podłacze kamere i dam znać jak chodzi.


  • 0

#24 bryll

bryll
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:14, 10.01.2011

Witam oto fotki wykonane w dzień http://lh4.ggpht.com...00/_1102030.jpg http://lh4.ggpht.com...A/s800/nnnn.jpg jak na razie wszystko działa, została natomiast kwestia wskazania temperatury na wyświetlaczu pod zegarami (cały czas wskazuje 28st.) jak na razie nie mam czasu się tym zająć :cry:

 

no ze schowkiem to delikatna rzeźba była :-) ale jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to nic skomplikowanego :mrgreen:


  • 0

#25 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 18:25, 11.01.2011

no u mnie nic takiego nie ma.. ja mam JDM panie. Zero sreberka... tylko gałka zmiany biegów :-(

Ja najbardziej jestem ciekawy jednej rzeczy. Czy to gra tak dobrze jak "PSS z navi".
No i czy na tym moim górnym wyświetlaczu dalej działałoby wszystko tak jak trzeba? Wyswietlanie funcji i temperatury itd...
Dołączona grafika
pewnie byłaby kupa
  • 0

#26 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:13, 18.01.2011

Gdyby można to było kupić gdzieś w PL to można by zaryzykować..


Było to na allegro swego czasu. Tylko koleś krzyczał ok 3000,00 jeżeli się nie mylę
  • 0

#27 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:03, 13.02.2011

jak tam poradziliście sobie z właściwym wyświetlaniem temp zewnętrznej na zegarach :?:
  • 0
F1

#28 Rumak001

Rumak001
  • Forumowicz
  • 52 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:29, 17.02.2011

Też interesuję się tym tematem, i dziękuję koledze za złożenie wątku odnośnie VII. Posiadam oryginalne NAVI oraz PSS. W PL wiadomo co można z nią zrobić... używać jako panel sterowania radiem i klimą :). Testowałem ją w zeszłym miesiącu podróżując do Francji i nazat. Dwa razy skutecznie nas zgubiła i kierowała drogami dobieranymi poprzez sobie tylko wiadomy sposób. :)Oceniam ją dość średnio. Tylko i wyłącznie jako pomoc a nie wyznacznik drogi. Jednak mimo wszystko nie zdecydowałbym się na zamianę oryginału na Czajnaopcjon. Wygląd wyglądem i ogólne wrażenie nie powalające / uszłoby w tłoku/ . Natomiast obawiam się jakości dźwięku, i czy PSS nadal pozostanie PSS czy li tylko napisem na głośniku.
Poza tym widzę że za szybko to to nie śmiga i nie gwarantuje poprawności współgrania z autem : temperatura , wyświetlanie na górnym panelu, sterowanie z kierownicy.

Zatem dziękując Ci za chęć uporządkowania tematu navi do VII oraz ogarnięcie , osobiście nie zdecydowałbym się na zakup tego cudeńka będąc posiadaczem oryginałem acz nie działającej navi.

PS: czy posiadaczom oryginału też czasem się zawiesi system z informacja że np. screen is shuting down ?..

Pozdrawiam
Rumak:)
  • 0

#29 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:45, 06.03.2011

Witam i jak sprawuje sie wam to CHINSKIE cudo sam jestem zainteresowany kupnem
Jak rozwiazaliscie problem temperatury zewnetrznej??
  • 0

#30 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 14:28, 06.03.2011

Witam narazie wszystko chodzi ok,próbowałem najnowszą auto mape i trochę się przecina a tak to wszystko działa ok.Jak będzie cieplej to będę próbował rozwiązać problem z wyświetlaniem temperatury o ile się da
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq