Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Accord`03 - głośniki z przodu - udało się założyć


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomazi78

tomazi78
  • Klubowicz
  • 752 postów
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 09:39, 22.07.2008

Nie jest to w formie chwalenia się tylko informacja że się da!
Włożyłem w drzwi przednie głośniki o śr. 16 cm (zestaw Axton ze zwrotnicą i gwizdkami) - naprawdę fajne i świetnie grają (niestety trochę drogie).
Roboty jest sporo, ale efekt zdecydowanie lepszy niż na fabrycznych "pierdziawkach"

Należy zamontować dystanse o grubości 22mm - pasują po delikatnych przeróbkach od CIVIC`a i niestety najgorsza rzecz - trzeba wejść z brzeszczotem i naciąć otwór na głośnik, bo się nie mieści (nie ma potrzeby wycinania blachy, tylko trzeba ją naciąć i wygiąć w stronę wnętrza drzwi).
Podstawą wszystkiego jest porządne wyciszenie drzwi - w Accordzie brzęczą chyba ponadprzeciętnie (nie mówiąc już o brzęczeniu przycisków od sterowania szybami - masakra).

Niestety radio oryginalne pozostawia wiele do życzenia (w CIVIC`u miałem Clariona serii 7xx), ale żeby to zmienić to już trzeba wyłożyć sporo gotówki i nie mało pracy w naszych Accordach.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:52, 22.07.2008

ja u siebie tak samo wmontowalem 16-tki JBL i nic mi nie trzeszczy :-P
jednak tak jak Tomazi napisal jest maly klopot z upchnieciem 16 w drzwiach :-/

#3 tomazi78

tomazi78
  • Klubowicz
  • 752 postów
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 10:17, 22.07.2008

może głośno słuchasz muzyki i nie słyszysz :mrgreen:
a może folia w drzwiach po prostu dostaje takiego rezonansu - musze dokładnie jeszcze podejrzeć i poprawić wygłuszenie, bo zrobiłem takie aby, aby... :-P




IPB Skin By Virteq