Skocz do zawartości


RODO w HAKP

subwoofer i wózek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:03, 20.09.2010

czesc
jako ze niedawno dolaczylem do grona "dumnych" ojców mam pytanko
jako ze teraz miejaca w bagazniku mam tylko na skrzynke piwa a niedlugo bede musial miec miejsce rowniez na wózek jakie zabudow proponujecie, jedyna jaka mi przychodzi do glowy to wy.....c kolo zapasowe i w miejsce kola zrobic skrzynie oczywiscie zamknieta bo nikt jeszcze nie zestrojil otwartej o takiej pojemnosci (okolo 30 litrow) myslalem oby wstawic tam mtx-a thundera 7500 12 cali albo rockford fosgate punch 12" obydwa graja dobrze w zamknietej obudowie o malym litrazu
ogolnie cel jest jeden sub musi byc i wozek niestety tez
pozdrowiska
  • 0

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:146
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 19:18, 20.09.2010

Ja tam mam sub wolnostojacy i sobie wyciagam jak musze zapakowac caly bagaznik, chociaz raz jak lecialem na wakacje po europie, to go nie wyjalem, a i tak sie wszystko zmiescilo (z tym ze ja juz wozka nie woze, tylko walizki).
  • 0

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:SC/WB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:21, 22.09.2010

hard-tec, gratulacje.
Przemyśl normalną skrzynię, wyjmowaną na czas wożenia wózka (chyba, że będziesz non stop z wózkiem jeździł). Jeżdżąc z noworodkiem i tak nie bardzo tego suba wykorzystasz.
  • 0
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:02, 23.09.2010

ntgale-dziekoweczka wlasnie mam watpliwosci z tym wyjmowanym sub-em np. nie widzialem jeszcze nigdy "szybkozlaczek na kable pradowe" a wzmak mam taki ze oby sygnalowe kable i remote odczepic musze sciagac pokrywe a propos sygnalu remote to zrobie sobie maly ukryty wlacznik na tymze kablu i jak mala (bo to dziewczynka) bedzie w hanuli to sub bedzie wylaczony calkowicie ....ogolnie jestem przerazony faktem bycia ojcem ale to chyba na innym forum (typu kasiu pomoz :mrgreen: ) o tym pisac.
szczerze mowiac calkiem powaznie mysle o upchaniu suba w kolo zapasowe myslalem ze moze juz ktos taki projekt realizowal, nie wiem jeszcze o ile bede musial podniesc podloge jutro smigam na ojczyzne (niestety lece samolotem) jak wroce to bede wszystko mierzyl i obliczal bo nie wiem pojemnosciowo jak skrzynia mi tam wejdzie (mysle ok 30 litrow)
pozdrowska :ok
  • 0

#5 tosztotomasz

tosztotomasz
  • Forumowicz
  • 812 postów
  • Skąd:LPU
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Exe
  • KM:2xx
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:19, 23.09.2010

Zaraz, zaraz. to rozmawiamy o subie czy o wzmacniaczu do niego? Poco chcesz wyciągać wzmacniacz? Piecyk raczej miejsca dużo nie zabiera. Wzmak zostaje w samochodzie, odłączasz jeden kabelek od suba i go wyciągasz. Jak napisał ntgale, z dzieckiem na pokładzie i tak raczej nie będzie potrzebny. Inną sprawą jest odłączenie zasilania od wzmaka, żeby niepotrzebnie prądu nie ciągną.
Reszta zależy od ogólnej koncepcji zabudowy. Chcesz się bawić w koło, możesz zrobić w koło o ile ogarniasz temat żywicy, wyliczenia pojemności etc. Osobiście uważam jednak, że najprostszym rozwiązaniem jest zwykła skrzynka, którą można wyjąć gdy potrzeba.
  • 0

1205_honda_023_zps89ffe2c0.jpg


#6 hubi

hubi
  • Forumowicz
  • 70 postów
  • Skąd:Ostrów Maz.
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Motegi
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:16, 23.09.2010

a może coś takiego,co prawda nie dokończony bo tylko w podkładzie no i do starszego modelu ale może podrzucę pomysł na praktyczną zabudowę:)
Dołączona grafika
  • 0

#7 gregand

gregand
  • Forumowicz
  • 158 postów
  • Skąd:PŁOCK
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:15, 21.04.2017

Taką zabudowę potrzebowałbym. Idzie gdzies to kupić bądź ktoś takie coś wykona?
Pozdr.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq