Skocz do zawartości


RODO w HAKP

modyfikacja lpg ?


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:30, 15.12.2008

Za radą Siwego podjechałem do gazowników z Miga-z z Modlińskiej żeby oblukali temat i okazało się, że trzeba wstawić zamiast wężownicy (mam instalację Mistral) wstawić reduktor
landi renzo za :shock: 700 zl żeby ten check przestał się palić. Z kolei mój mechanik, który
mi tą instalkę zakładał, stanowczo odradza jakichkolwiek zmian. Jestem więc w niezłej kropce, bo zepsuć coś tonie sztuka. Może Glinuś , dobrze zorientowany jak widze, w branży gazowej, może coś powiedzieć o tym warsztacie z Modlińskiej.

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:13, 15.12.2008

Na temat gazowników z Modlińskiej nic nie mogę powiedzieć gdyż swoją Hanię serwisuję tylko u swojego kolegi obecnie w Ząbkach,ale nie oznacza to,że nie możemy się gdzieś spotkać i podjechać na konsultację.Reszta jak chcesz na PW.

#3 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 09:18, 15.12.2008

arecki, na pewno tak tego nie zostawiaj. Jeżdżenie z zapaloną kontrolka check może okazać się niebezpieczne w przypadku gdy coś naprawdę będzie nie tak z silnikiem to wtedy nie będziesz nawet wiedział - bo przecież cały czas się pali kontrolka i już Cię o tym nie powiadomi. :-|

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.





IPB Skin By Virteq