Skocz do zawartości


RODO w HAKP

all_gen

Dziwny zapach w kabinie

all_gen

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dimmu

Dimmu
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:L
  • KM:112
  • Paliwo:PB
  • Rok:1983
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:35, 06.09.2014

Szukaj ozonatora o wydajności minimum 4g/h. Nic słabszego się nie sprawdzi

 

4 auta ozonowane 2 razy w roku daje 8 cykli ozonowania. zakładając średnią cene 50zł za cykl daje nam to 400zł rocznie.

Za przyzwoity ozonator zapłacisz minimum 2000zł. Zwróci się dopiero za 5 lat - warto? :)


  • 0

#62 Dimmu

Dimmu
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:L
  • KM:112
  • Paliwo:PB
  • Rok:1983
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:47, 06.09.2014

Jest jakiś link?


  • 0

#63 Dimmu

Dimmu
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:L
  • KM:112
  • Paliwo:PB
  • Rok:1983
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:16, 07.09.2014

Rzeczywiście ceny b. atrakcyjne. Pytanie skąd się biorą? Są 3 krotnie mniejsze od konkurencyjnych produktów. W takich sytuacjach zaświeca się pomarańczowa lampka :) 


  • 0

#64 Dimmu

Dimmu
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:L
  • KM:112
  • Paliwo:PB
  • Rok:1983
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:05, 08.09.2014

Konstrukcja z allegro, która jest jest kilka razy tańsza niż jej profesjonalne odpowiedniki, musi wzbudzić pewną czujność i zastanowienie. Nie neguje jej, bo jej nie znam, choć porównanie niektórych parametrów budzi pewną wątpliwość.

 

Wydajność/efektywność genaratora ozonu to tylko jeden parametr, który tak naprawdę zmienia się w takcie pracy urządzenia i jest zależny od warunków w jakich ozonator pracuje (wilgotność i temperatura powietrza). Do tego dochodzi długość ciągłej, efektywnej pracy ozonatora i jego żywotność. Biorąc to wszystko pod uwagę zastanawiam się jak to możliwe aby za jedną trzecią ceny udało się uzyskać takie same parametry. Ktoś jeszcze musi na tym zarobić :)

To moje przemyślenia z  perspektywy użytkownika ozonatora, a nie eksperta od ozonatorów, bo takowym nie jestem.


  • 0

#65 Dimmu

Dimmu
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:L
  • KM:112
  • Paliwo:PB
  • Rok:1983
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:26, 08.09.2014

Allegro nie jest producentem urządzenia, jedynie konkurencyjnym kanałem sprzedaży. 

Serio? :)

 

Łatwo dotrzeć do polskiego producenta, do strony www, do certyfikatów itd. itp.

 Przeglądnąłem w celach porównawczych.

 

Również nie widzę powodu by się zastanawiać, dlaczego ludzie tak często przepłacają za różne rzeczy, np. 3-krotnie. To się po prostu zdarza - bo rzeczywiście ktoś MUSI na tym zarobić :-)

Czyli te ozonatory, ktoś robi z dobroci serca i na nich nie zarabia?

 

Nie neguje tego sprzętu, ale jakbym był kupującym na pewno poświęciłbym dużo czasu na porównanie go z konkurencją i zastanowieniu się skąd się bierze taka różnica.


  • 0

#66 TaryfiX

TaryfiX
  • Forumowicz
  • 819 postów
  • Skąd:BMTH
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Ex+
  • KM:Nieokiełznana
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 21:04, 28.09.2014

Możecie podesłać jakieś linki, ozonatora który zda bardzo dobrze ezgazmin w naszych Acco?


  • 0

#67 wasko74

wasko74
  • Forumowicz
  • 81 postów
  • Skąd:Kwidzyn-Mareza
  • Silnik:2,2
  • Wersja:iCTDI SPORT
  • KM:145
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:22, 11.11.2014

A u mnie przeciwnie czyli wg. Mnie za bardzo pachnie.!,,!,, Zrobiłem w warsztacie serwis klimatyzacji kiedy przyprowadzili auto do domu kazali mi na noc zostawić uchylone szyby żeby się wywietrryło. Tak zrobiłem. Dzisiaj byłem w trasie i zapach który wydobywa się z nawiewu przypomina zapach jakiegoś dezodorantu więc nie wiem o co chodzi. Z tego co wiem robili wymianę filtra kab. Odgrzybianie , wymiana czynnika itp. Kiedyś gdy wcześniej oddawałem auto do innego serwisu klimatyzacji to takiego zapachu nie było ale byłem nie zadowolony , bo z kolei zapach był po serwisie dalej nie miły jak i przed. To sobie polepszyłem.
  • 0

Darek - Kwidzyn - Mareza- Honda Accord 2,2 iCTDI SPORT 2005






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq