Skocz do zawartości


RODO w HAKP

all_gen

Oklejanie auta folia...

all_gen

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:02, 20.08.2010

Dla ciekawych mieszkających w Warszawie- jeżeli ktoś chce zobaczyć efekt na żywo, to zapraszam do Arkadii na parkingu w okolicach wejścia na poz -1 jeden koleś parkuje Mitsubishi Eclipse. Totalnie zglebiona i podkręcona furka. Do niedawna była niebieska w metaliku a teraz jest w białym macie. Jak zobaczyłem pierwszy raz z daleka myślałem, że koleś przemalował, ale z bliska stwierdziłem, że to folia. Ale efekt jest zaje...
  • 0

#32 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:00, 20.08.2010

właśnie zrywa folię świeży lakierek z szafy zdjęte 300tyś i nówka sztuka już widzę rzeszę chętnych na te nówki :mrgreen:


to już grali. Oklejone taxi po 5 latach i 400 tysiach rozklejali i wygląd zew jak nowe.
Gdzieś na necie o tym czytałem dobry rok temu.


Jarek, no dobry pomysł. Znając cenę materiału mamy już większe pojęcie. Dla ambitnych do zrobienia
pod blokiem. Folia, nóż do tapet i jazda :mrgreen:
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#33 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:31, 21.08.2010

Czasami dorabiam lakier na auta po zrywaniu folii i zdarza się, że schodzi razem z bezbarwnym. Jeśli cena za oklejenie to 5000 tyś to w tej cenie spokojnie można pomalować furę w komorze lakierniczej razem z wnękami i komorą silnika. Oklejanie bez wnęk wygląda lipnie.
Jakby ktoś chciał się skusić mam namiar na gościa który profesjonalnie okleja w zachodniopomorskim. Widziałem oklejane przez niego elementy bez demontażu folią karbonową i pełna profeska :-)
  • 0

#34 marianuss

marianuss
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Wieluń/ Barnsley
  • Silnik:2.2
  • Wersja:ES
  • KM:150
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1995
  • Nadwozie:CE1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:03, 23.08.2010

Widziałem oklejane przez niego elementy bez demontażu folią karbonową i pełna profeska

nie wszystko da sie profeslonalnie okleic bez demontażu :-P
  • 0

#35 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:43, 23.08.2010

no nie, ale widziałem słupki z chromowanymi wstawkami oklejonymi bez demontażu i byłem pod wrażeniem :-) Znajomy oklejał E klasę i oklejenia zderzaków nie chcieli się podjąć- musiał domalować :-)
  • 0

#36 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:32, 06.09.2010

auto po profesjonalnym oklejeniu z czesciowym demontazem jest praktycznie nie do odroznienia od lakierowanego:)
Znajdzcie mi lakiernika ktory sie podejmie taniej polozyc czarny mat i zrobi to naprawde dobrze.... do tego jest potrzebna naprawde dobra lakiernia,a u nich ceny nie sa niskie.... a oklejenie sredniej wiekosci auta osobowego to ok 3-4 tys.
To raczej nie jest duzo :)

zapraszam http://www.accordklu...p=170549#170549
  • 0

#37 RobJust

RobJust
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Tczew
  • Silnik:2,2
  • Wersja:ES-R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:54, 22.10.2010

cosik ten link do aplikatorów nie bangla, mam dość blisko w porównaniu do innych firmy i jestem dośc mocno zinteresowany takim oklejaniem ale mnie mat nie kręci i mam troche pytań.
  • 0

F20B6(MDJA)>H22A8(M2P4)>H22A5(M2P4)>H22A7(U2Q7)


#38 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:22, 22.10.2010

nie wiem czemu nie dziala?
Mozliwe,ze ktos przenosil lub cos zle skopiowalem.....

http://www.accordklu...pic.php?t=13444

Ogolnie firma idzie w strone kompleksowej stylizacji samochodow,aktulanie przebudowujemy strone zeby pokazac pelna i aktualna oferte.
Z nowosci to pojawila sie w ofercie hydrografika, kompleksowa stylizacje wnetrza itp....

RobJust my nie oklejamy tylko w czarny mat ;)

Jesli chodzi o kontakt to zapraszam jesli chcesz uzykac jakies blizsze informacje gg 3349577 fon 512 077 171
  • 0

#39 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:56, 26.10.2010

ZAPRASZAM!

http://www.ggstudio....KACH_TRANSPORTU

Co do Ceny trzeba sie dowiadywac i pytac, tak jak koledzy wczesniej napisali, zeby to mialo rece i nogi i wygladalo profesjonalnie to trzeba rozebrac lusterka, klamki, lampy itp. Mysle ze Cena oklejenia sama Folia (bez wydruku) u Nas w firmie nie powinna przekroczyc 3000zl, jesli nie chcecie dzwonic i sie dopytywac, to moge sie dowiedziec i jutro napisac co i jak :)
Pozdrawiam
  • 0

#40 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
  • Skąd:w-wa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:24, 12.11.2010

Dla sympatyków Meguiars'a

wypuścili linię folii do oklejania aut.
Ciekawe ile będzie kosztować w pl.
http://www.wraptivo....px?productid=14

pzdr
AndyK
  • 0

#41 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 21:25, 13.11.2010

Witam. Widziałem ostatnio nową A5-tk całą w węglu (wszystko prócz lamp, szyb i kół). Efekt kosmos. Do niczego nie szło się przyczepić. Pozdro
  • 0

#42 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:39, 13.11.2010

Przy tak szybkim rozwoju tej technologii juz nie dlugo kupujac auto w salonie bedzie mozna sobie wybrac prawie dowolny kolor,wzor itd.
Tak to juz powoli zaczyna funkcjonowac w USA a jak wiadomo do Nas to wszytsko przychodzi pozniej.

To jak kiedys kolorowe obudowy do telefonow komorkowych.

Kazdy chcialby miec zindywidualizowane auto, a folia daje taka mozliwosc za wbrew pozorom nie duze pieniadze.

[ Dodano: 2010-12-16, 11:58 ]
Jedno z ciekawszych aut,ktore ostatnio u Nas byly...
Auto z lipca tego roku...wersja jak widac....kultowa :D
Wlasciciel stwierdzil,ze bialy jest zbyt zwykly,bo nie ukrywajmy, powoli odchodzi juz z mody...
Ale mat..... ;)
Auto bylo oryginalnie biale.

Teraz tez jest biale.....ale matowo biale :mrgreen:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Auto przed bylo w takim kolorze:

Dołączona grafika

Zdjecia jednak nie sa w stanie oddac ogromu pracy jaki wlozylismy w te auto.
Niby nic sie nie zmienilo,ale live... okreslenie "prawie" nabiera innego wymiaru.... ;)

Tu pare fotek z fazy produkcyjnej....

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#43 mlody_

mlody_
  • Forumowicz
  • 129 postów
  • Skąd:WPN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:48, 17.01.2011

Dla kolegów z wawy i okolic polecam swoich znajomych : http://okleimycibryke.pl/

:)
  • 0
Nasza strona na facebooku => http://www.facebook....201399383308621

#44 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:41, 18.01.2011

jesli polecasz to moze bys jakis rabacik nagral :) a po za tym to Twoi znajomi :)
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 


#45 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:13, 19.01.2011

Dla ciekawych mieszkających w Warszawie- jeżeli ktoś chce zobaczyć efekt na żywo, to zapraszam do Arkadii na parkingu w okolicach wejścia na poz -1 jeden koleś parkuje Mitsubishi Eclipse. Totalnie zglebiona i podkręcona furka. Do niedawna była niebieska w metaliku a teraz jest w białym macie. Jak zobaczyłem pierwszy raz z daleka myślałem, że koleś przemalował, ale z bliska stwierdziłem, że to folia. Ale efekt jest zaje...


Jestem nowy na forum i szukam głównie nowinek tuningowych itp. Przeglądając temat trafiłem na wpis powyżej, opisane auto należy do mojego kumpla i wiem, że było oklejane przez firmę z Warszawy, podaję stronę dla zainteresowanych www.anmar4x4.pl

Co do trwałości folii to z tego co słyszałem wynosi ona 8 lat, a firma ta udziela 2 letniej gwarancji na oklejenie. Ale lepiej zapytać, bo dokładnie nie pamiętam.

Można umówić się też z nimi na oglądanie samochodu w trakcie realizacji i zobaczyć to na żywo.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq