Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Nagłosnienie Accord 7gen


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:13, 11.12.2008

Witam
Chce sobie kupic samochod :P, mam kilka na oku a jednym z nich, ktory mi sie podoba to jest taki accord wlasnie ten 7 generacja. Chce duzy, bezpieczny i dobrze wyciszony samochod. Mialem okazje wiezc brata do slubu tym samochodem i musze przyznac ze pierwsze wrazenie super. Jednak jestem czlowiekiem, ktory zwraca bardzo uwage na nagłosnienie. Czytalem wasze forum juz i widze ze wypowiadacie sie tragicznie na temat tego naglosnienia podstawowego, premium sound ciezko dostac.
Prosze zatem o opinie wasze, czyli userow czy mozna cos ciekawego o tym powiedziec? i jak az tak strasznie zle gra to moze da sie jakos przerobic to nie ingerujac zbytnio ? Dla porownania naglosnienie w nowej vectrze jest super, w mondeo z 2006 roku jest lipa.
Prosze o wasze uwagi ;]
Pozdrawiam

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 12:45, 11.12.2008

Kolego kupisz dobre radyjko za 600-800zł (najlepiej na karty pamięci). Na przód dasz Helix DB62.1, drzwi wygłuszysz matami samemu lub w firmie która to robi i będzie grało bardzo dobrze. Sądzę, że obędzie się bez subwoofera.

Do zobaczenia na trasie.


#3 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:54, 11.12.2008

Helix DB 62.1 grają jeszcze lepiej pod wzmakiem :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:15, 11.12.2008

hmm tak ale czy da sie zatrzymac te oryginalne radio ? powiedzmy podlaczyc car linka albo cos ?

a macie moze jakies fotki jak ktos wstawil system na przod ? czyli niskie i tweetery ?, jakies fotki albo cos ?

#5 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:04, 11.12.2008

Myślę, że plotki o slabym brzmieniu są mocno przesadzone :-) Mam standardowy sprzęt dla wersji SPORT, a ten różni się od Comfort chyba tylko tweeterami. Gra bardzo dobrze, a to dzięki tylnym głośnikom. Te dają bas na całe auto, bo przód jest marny. Jak załącze jakiś Akon ft Snoop Dog - 'I wonna love you' to audio naprawdę potężnie gra. Jestem również uczulony na tym temacie, ale nawet nie myslę niczego zmieniać. Zapewne PSS gra o niebo lepiej, ale jak się nie ma co się lubi, to się bardzo lubi to co i tak nieźle gra :) Lepiej wstawić spoilerki a'la Type S ;)

#6 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 15:44, 11.12.2008

Umnie fajerwerków nie ma ale tragicznie też nie jest tylko wkurza mnie brzęczenie dzrzwi albo boczków (bass na +2 i połowa głośności) co uważam za karygodne w samochodzie tej klasy, tak więc na wiosenke napewno będe drzwi tłumił no i może coś się pomota z audio tylko jeszcze nie wiem ile czasu będe nią śmigał więc nie wiem czy się opłaca komuś prezenty robić. Będe musiał se kiedyś u kogoś obsłuchać brzmienie PSS

#7 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:53, 11.12.2008

Jak ze posiadam PSS powiem cos na ten temat :) Polecam POLECAM i jeszcze raz polecam 8 glosnikow daje wystarczajaco dobry efekt akustyczny w zadnym innym samochodzie naglosnienie seryjne nie brzmi tak czysto i przejrzyscie jak w Accordzie inna sprawa jest ze wybierajac PSS oczekujemy czegos naprawde dobrego i to wlasnie Honda nam daje :) Osobiscie nic jesli chodzi o naglosnienie nie bede u siebie zmienial procz dostawien a BassBoxa co by dodac jeszcze wiecej mocy ktorej i tak PSS daje nam pod dostatkiem

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:12, 11.12.2008

To fajnie masz Nuku, szkoda ze PSS ciezko znalezc w uzywkach. Tak jak i ty ja nie potrzebuje dzwieku co mi wysadzi bebenki, i bedzie mnie slychac z 500m. Chce czyste i przyjemne brzmienie.
A czy moze ktos z was robil w jakiejs firmie sobie naglosnienie ? lub modyfikowal ?. Glownie zalezy na zachowaniu ori radia.

Czy do tego ori radia mozna podlaczyc wzmacniacz ? bo jakby sie to dalo to pozniej droga wolna w sumie malutki sub w bagazniku i tweetery pod szyba i chyba byloby ok.

#9 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:07, 11.12.2008

Potwierdzam,że PSS i 8 głośników gra rewelacyjnie,a jak dasz głośniej trochę :diabelgrin: to czuć wibracje z głośników.Dla mnie rewelka.

#10 andref24

andref24
  • Forumowicz
  • 113 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:39, 12.12.2008

Zgadzam się PSS brzmi całkiem przyjemnie, ja też nie mam zamiaru nic w tym zmieniać. Przed faceliftem w 2006 to chyba PSS był w tych modelach sprowadzanych z navi - ja właśnie taki mam i zdecydowałem się na niego ze względu na bogatsze wyposażenie (m.in. PSS) w stosunku to naszych krajowych furek. Tylko takie coś trzeba dogłębnie sprawdzić, żeby nie kupić przypadkiem jakiegoś rozbitka.

andref





IPB Skin By Virteq