Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Wymiana kierownicy

VI Kierownica wymiana slide quickrelase

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AccordPolak

AccordPolak
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.3
  • Wersja:VI
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:S
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:03, 27.02.2023

Siemka. Na wstępie chciałbym się przywitać jako nowy członek forum i świeży posiadacz Accorda  :zakochany: 

Tak jak w tytule, zastanawiam się czy możliwa jest wymiana kierownicy na bardziej "joddeem" :zoltek: , coś w stylu SLIDE/MOMO etc. Taki wybijacz zębów w sensie :D

 Co by mi było potrzebne? Jakie by pasowały? Czy to w ogóle możliwe? Jakieś porady?  :duch:

 

Jestem dość świeży w temacie dlatego wolę się dopytać niż szarżować na hura samemu.

 

Pozdrawiam! 

 

(z góry przepraszam jeśli takie pytanie na forum już było, szukałem lecz nie znalazłem, być może źle szukałem xD) 


  • 0

#2 vitosho

vitosho
  • Klubowicz
  • 120 postów
  • Skąd:bdg
  • Silnik:K24
  • Wersja:type S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:24, 28.02.2023

Pewnie, wszystko możesz, to twoje auto. Naba i kręcisz co chcesz. Oczywiście naba pod daną kierownice a nie, że jedna i do wszystkiego podejdzie. Do VI gena pasuje wiele kierownic z innych Hond - np z Preli a jeszcze lepiej wsadź kiere z typeRa. Wystarczająco JDMowa?


  • 0
<p>Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach...<br><br>
rock n rolla</p>





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, Kierownica, wymiana, slide, quickrelase

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq