Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Problem z systemem ADAS

VIII LKAS ACC CMBS nie działa problem ADAS

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 JaukbK

JaukbK
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:polska
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:200
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:25, 05.07.2021

Witam,

Pisze ponieważ liczę na to że ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie, mianowicie podczas wczorajszej trasy ACC i CMBS przestał zupełnie bez powodu działać oraz kontrolki z nimi związane zapaliły się na pomarańczowo. Myślałem, że może być brudny albo zwyczajnie się obraził więc umyłem emblemat, a auto zostawiłem na noc żeby odpoczęło. Kolejnego dnia w drodze z pracy po naciśnięciu przycisku LKAS on również odmówił, na ekranie wyskoczyła ikona LKAS OFF, a kontrolka zgasła zupełnie. Troszkę mnie to dziwi bo autem dopiero 5kkm przejechałem, a przez 10 lat miało faktycznie 115tys nalatane, a kolizji żadnych nie miało. Dodam jeszcze że zauważyłem, że zdażało mi się korzystając z systemu dwa razy zahamować mocniej, a po tym system się wyłączył, dodatkowo zaświeciła się kontrolka układu hamulcowego i ręcznego i dopiero po zatrzymaniu i zgaszeniu auta działał. W aucie są nowe klocki i tarcze z tyłu i w tym tygodniu wymieniam komplet z przodu. Był bym bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, LKAS, ACC, CMBS, nie działa, problem, ADAS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq