Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Ambient el wire accord viii oświetlenie deski rozdzielczej

VIII Accord Ambient El wire Marcines

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin_eS

Marcin_eS
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Wroclaw
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:00, 06.09.2020

Witam serdecznie wszystkich.

Jako że użyłem opcji szukaj pod różnymi hasłami i nie znalazłem tego co chcę przedstawić.

Zrobiłem z ciekawości oświetlenie ambient i nawet całkiem całkiem to wygląda. Szukałem dużo ponieważ chciałem zobaczyć na zdjęciach jak to będzie wyglądało nic nie znalazłem więc zamontowałem i mi się podoba. Może ktoś będzie też to chciał zamontować i będzie zastanawiał się jak to wygląda.

Co do montaży do podszedłem do tematu tak samo jakbym chciał wyciągnąć panel sterowania temperatura jednak nie potrzebie wystarczy tylko zdemontować plastik ala chrom od kierowcy ponieważ tam wpuściłem zasilanie i podpiąłem się do kostki oświetlenia nóg aby równomiernie przyciemniać led wraz z podświetlaniem deski rozdzielczej. Na dniach dodam zdjęcia z niebieskim ledem ponieważ będę montował u taty w cu3.
bsh.jpg
bsh.jpg
bsh.jpg
bsh.jpg
IMG-20200905-175449.jpg
IMG-20200905-175540.jpghttps://drive.google...ew?usp=drivesdk

https://drive.google...ew?usp=drivesdk

https://drive.google...ew?usp=drivesdk

https://drive.google...ew?usp=drivesdk[/url]

Użytkownik Marcin_eS edytował ten post 20:31, 14.09.2020

  • 1

#2 cotard

cotard
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Tarnów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-S
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2014
  • Nadwozie:CW3
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:56, 11.09.2020

Jeżeli mogę coś doradzić, to w nocy wygląda lux, ale w dzień nieco razi nierówno umieszczony pasek led przy drzwiach kierowcy i za kierownicą.


  • 1

#3 Marcin_eS

Marcin_eS
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Wroclaw
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 19:16, 14.09.2020

Witaj :) masz rację na tych zdjęciach które są w chmurze Google to były robione przed końcowym montażem ponieważ nie wiedziałem czy będzie ok czy coś zmienię. Efekt końcowy jest trochę inny ponieważ przy kierowcy jest tylko po lewej stronie, za kierownicą już nie i później jest dopiero od okolic radia do końca pasażera. Jesli chodzi o zakończenie to są tak samo wetknięte w szpare. Moja wina mogłem zrobić jak już gotowe. Jak wrócę z trasy mogę zrobić foty jak to wygląda na początku i na końcu w sensie zakończenia. Wiem teraz że zamówię nowe ledy tzn 1x 1m i 1x2m te 2 metry są potrzebne od pasażera do miejsca wpuszczenia pod kierownicę nie żeby świeciło tak jak na tym foto tylko wpuścić już do zasilania ale żeby byla taka długa a nie chowana pod radiem.
IMG-20200916-145248.jpg
IMG-20200916-145245.jpg
IMG-20200916-145224.jpg

Użytkownik Marcin_eS edytował ten post 14:47, 16.09.2020

  • 0

#4 bladymir

bladymir
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 19:30, 27.06.2023

Odkopię temat. Z nadzieją ze autor odpisze.
Pierwsze pytanie:
Przetwornica nie piszczy nie grzeje się? Wiele ludzi narzeka na piski i to że przetwornice się pala (i to dosłownie. Ogien itd)
Drugie pytanie:
Jak ominales kierownice? 2 osobne paski na rozgaleziacz czy ukryty jeden?
  • 0

#5 accordmaniac

accordmaniac
  • Klubowicz
  • 234 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:160
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU3
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 21:16, 27.06.2023

Radzę z tymi przetwornicami uważać. Dwa lata temu licytowałem Porsche 911, właśnie przez takie podświetlenie spaliły się drzwi i cześć deski rozdzielczej ;)

Na grupie accord viii Polska można odkopać zdjęcia jak robiłem takie podświetlenie w moim 8genie, a może nawet i tu w dziale nasze Accordy są zdjęcia, nie pamietam czy tu wrzucałem 😅 niestety w 8 genie żeby to oświetlenie dobrze wyglądało, to trzeba by paski poprowadzić POD dekorami deski, a nie nad nimi, tak jak tutaj w temacie. Jak robisz tylko deskę rozdzielcza, to spoko, ale jak dołoży się podświetlenie w drzwiach, to już lipnie wyglada, bo paski są na różnych wysokościach, nie tworzą jednej linii
  • 0

1987 Honda Accord CA5 - Lusty Liz / 1992 Honda Accord CB3 - Feisty Frankie
1997 Honda Accord CD7 - Slutty Sandy / 1999 Honda Accord CG2 - Booty Betty
2005 Honda Accord CL9 - Kinky Katie / Honda Accord CU3 - Dirty Diana

Honda S2000 AP1 - Naughty Nikki






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, Accord, Ambient, El wire, Marcines

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq